Dodaj do ulubionych

Nurt rzeki porwał małe dziecko. Przepłynęło z p...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.13, 19:54
Wiele tutaj znaków zapytania i wątpliwości. Wychowałem się nad tą rzeką. Pływałem na budowlanym styropianie, na długo zanim wymyślili jakieś kajaki. Pytanie pierwsze: co za głupek wypożyczył im kajak kiedy jest wysoki stan wody? Policja powinna się tym zainteresować. Tam są wiry na zakolach i konary pod spodem, o które można zaczepić. Nie dziwne, że się wywrócili. Drugie co mnie męczy to zostawienie samego dziecka na tej rzece. To jest jakieś chore. Trzecie to jest to rzeka dosyć wąska i z zakolami, nawet przy dużym nurcie. Ja pływałem znacznie niżej, gdzie jest szersza. I nie raz zaliczyłem wpadkę. Wierzyć mi się nie chce, że "tata" nie potrafił wyciągnąć rodziny z kajakiem tylko biegał po brzegu. To jest wyłącznie wynik paniki.
Edytor zaawansowany
  • alanta1 31.05.13, 20:21
    Gość portalu: lalecznik napisał(a):

> Wierzyć mi się nie chce, że "tata" nie potrafił wyciągnąć rodziny z kajakiem tylko biegał po brzegu.

A "matka" to niby co? Ja bym z rzeki nie wyszła bez dziecka, co za bydlaki... :/
  • Gość: Ddd IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.13, 21:44
    Ja myślę, że to był szok. Tam jest naprawdę szybki prąd, wiem, bo płynęłam w środę, i jak się od razu nie zareaguje to potem już jest za późno. Dobrze, że dziecku nic się nie stało. Jak ktoś sobie nie za bardzo radzi z kajakiem to najlepiej zaczynać od pływania na jeziorze. Na rzece z szybkim nurtem trzeba mieć szybki refleks i umieć przewidywać różne sytuacje
  • men1972 02.06.13, 21:45
    >Chłopczyk został wyciągnięty przez policjantów z Ozimka Mirosława Marciniaka i Sławomira Frąka.
    >

Szacunek dla Policjantów !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.