Dodaj do ulubionych

Drogowcy wprowadzają objazd z powodu zapadliska

IP: 185.11.109.* 26.07.13, 14:54
Skierować ruch przez Ozimek i Chrząstowice (gdzie obecnie jest ruch wahadłowy). Fantastyczny pomysł! Podajcie nazwisko tego geniusza, który to wykoncypował. Zgłoszę go do kapituły Nagrody Nobla!
Edytor zaawansowany
  • Gość: behemot IP: *.dynamic.chello.pl 27.07.13, 07:09
    Nam nie trzeba Bundeswery, nam wystarczy minus cztery. Taki zgrabny szlagwort krażył wśród ludu za komuny, pokazujacy naszą słabość, to jest słabość ludowego państwa . -4 i paraliż państwa, regionu, gotowy. Jedyna droga na północ uległa zużyciu w 1/2 i transport strategiczny nie ma jak z miasta wyjechać. Ten przykład powinien uzmysłowić rządzącym naszym miastem, dziś jest to PO, jak pilna i konieczna jest budowa trasy średnicowej i obwodnicy południowej. Wystarczy, że jedna ze śródmiejskich przepraw mostowych wyzionie ducha a mamy paraliz wojewódzkiej metropolii.
  • harald2 27.07.13, 07:54
    Jeżdzę ta trasa od lat. Nieudolnosć GDAKi widać na każdym kroku.Oczywiscie pan Wandrasz utyskuje na komentarze ludzi nie kompetentnych.To powiem tak. Droga z Opola przed stacja Osowiec. W rowie przydrożnym woda stała ponad pół roku z powodu że nikt "kompetentny" tego nie widział nie zrobił zwyklego przekopu dla jej odprowadzenia. Efekt widoczy do dzis. Nasyp nasiakał i zaczal się obsuwac.Obecnie na trasie Opole -Dębska Kuznia trwa przebudowa.Na wysokosci stacji benzynowej robia wysepki układajac piekne drogie granitowe cięte krawezniki / nie tylko tam / Problem w tym że maja tak ostre krawedzie ze jeżeli ktoś na nie wjedzie przy zahamowanym kole to opone rozetnie.To niech ktos kompetentny zobaczy że dawniej krawezniki mialy zaokrąglone krawędzie. I tako można pisac ksiązki. A jeszcze o przepustachna trasie Opole Kluczbork., czyli zjazdach w pole czy do lasu. Drogie w wykonaniu układanie kostki na plastikowej rurze i co ? Prosze sie przejechac zobaczyć że połowa juz sie nadaje do remontu, kostka sie rozsypuje, co było od poczatku do przewidzenia.Ja wiem że to chodziło o bezpieczeństwo dla tych co sie po rowach snuja, ale można znależć rozwiazanie choć drogie ale trwałe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka