Dodaj do ulubionych

Poszukiwany zaginiony wpis na forum

15.12.13, 13:19
Zaginął wpis na forum pod artykułem GWwO, szt. 1. Ostatni raz widziany by wczoraj. Rysopis: długi, wylewny, szczery i podpisany j.w.

Być może znajduje się w towarzystwie pozytywnej oceny dla jednego z moich wcześniejszych wpisów, która pochodziła od mojego znajomego i za Chiny Ludowe nie chciała się wbić w licznik. Podczas gdy negatywne noty były przyjęte.

Niewykluczone, że mój wpis przebywa w nieznanym miejscu wraz z artykułem o Masie Krytycznej, która będzie mieć miejsce dziś w Rynku o 14:00, o ile takowy został poczęty.

Miejmy jednak nadzieję, że mój wpis odnajdzie się cały i zdrów, tak jak pewnego dnia odnalazły się wszystkie wpisy Internautów pod pewnym artykułem z niekończącej się sagi o Przenakzadowoleńszych i Przenajszczęśliwszych Opolanach. Dopóki artykuł był świeży, znikały spod niego wszystkie komentarze. Teraz, kiedy artykuł już jest czerstwy, powróciły jak Odys do Itaki. Tyle że z mniejszą siłą.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, niech nie zadaje sobie trudu i nie pisze e-maila na infolinię forum, bo już raz w tym miesiącu pisałam i nie otrzymałam odpowiedzi. Odpowiedź ta z pewnością błąka się gdzieś po bezdrożach eteru wraz z odpowiedzią na inne zapytanie, skierowane na adres e-mail p. Redaktora Naczelnego.

Bądźmy dobrej myśli, bo tylko ona nam już pozostała.
Edytor zaawansowany
  • Gość: andrzej IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.13, 19:24
    nudzi ci się kobieto? daj se spokój...
  • Gość: gość IP: *.com 15.12.13, 19:48
    Napisz jeszcze raz ten wpis tutaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka