Dodaj do ulubionych

Nic tak nie wcoorvia, jak..

IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.15, 21:58
lansowane hasełko - motocykle są wszędzie. Do tego dojść powinno, bardziej odpowiadające prawdzie -rowery są wszędzie. Jak widzę samochody oklejone w okolicach bagażnika taką nalepką - motocykle są wszędzie, to tylko się wcoorviam, bo poprzedzajay mnie koleś chce mi przypomnieć, że nie tyle są wszędzie, co zaperwallają z prędkością światła i bym uważał na nich. A ten co szybciej jedzie powinien uważać na tych co jadą wolniej, normalne. Jak pogonię swoje koniki ukryte pod maską, to uważam by mi nikt nie wyjechał na pas albo wyskoczył z naprzeciwka, o nieoznakowanych policjantach nie wspomnę. A motór każe wszystkim na siebie uważać. Bo on zaperwalla, jest wszędzie, niczym nie zabezpieczony i wszyscy musimy uważać na niego. No heloł!! Cuś was jednoslady (jak jednokomórkowcy) powaliło. Jak się kupuje pojazd co 250 km/h śmiga bez wysiłku, to po co ja się zapytam? Jak na autostradzie w RP można 140 posuwać a autostrad jak na lekarstwo? Nie czarujmy się każdy chce pośmigać nawet i 300 i w tym celu niekoniecznie trzeba jeździć do RFN albo do Poznania na tor. Ale jak mi niektórzy każą uważać na motory bo są wszędzie to ja to perwollę. Jak motór bedzie jechał 140 czy 50 i to na dwóch kołach to nic mu nie grozi. Zatem samochodziarze nie tyle powinni oklejać swoje bagażniki głupim sloganem o tym, ze motocykle są wszędzie. Lepsze by było hasełko -Wyprzedzając mnie zdążasz do warzywniaka motocyklisto albo Wyprzedzając motocyklisto zwiekszasz liczbę przeszczepów - szacun.
Edytor zaawansowany
 • alanta1 11.04.15, 22:52
  Rety, chyba pierwszy raz całkowicie się z behemotem zgadzam :D
 • lalecznik-7 12.04.15, 13:26
  Co nie? A jak się dziwnie człowiek czuje :)
  Wracając do motocyklistów, krążą informacje że wypadki śmiertelne wynikają generalnie z urazów wielonarządowych połączonych z rozległym krwotokiem wewnętrznym. Zatem pod względem narządów zdatnych do transplantacji to tutaj też niewiele.
 • Gość: gosc IP: 66.180.193.* 12.04.15, 16:57
  Nic tak nie wcorvia jak posty i wywody żydka lallecznika-7,ręce opadają
 • borus6 12.04.15, 08:50
  "Nocne Wilki" przejadą trasą: Moskwa - Mińsk - Brześć - Wrocław - Brno - Bratysława - Wiedeń - Monachium - Praga - Torgau - Karlshorst - Berlin

  Nocne Wilki zapowiadają na swojej stronie internetowej, że podczas przejazdu będą "odwiedzać pomniki Wojny Ojczyźnianej". Rajd zakończy parada motocyklowa ulicami Berlina. W Treptower Park uczestnicy akcji złożą kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Radzieckich. Motocykliści z gangu zamierzają odwiedzić także Polskę. Z informacji zamieszczonej na stronie internetowej wynika, że Nocne Wilki 27 kwietnia przekroczą granicę Polski z Białorusią, udadzą się do Wrocławia, a 29 kwietnia wyruszą w kierunku Oświęcimia i opuszczą nasz kraj.

  Czytaj więcej: www.polskatimes.pl/artykul/3816951,nocne-wilki-przejada-przez-polske-rosyjski-gang-motocyklowy-organizuje-rajd-moskwaberlin,id,t.html
 • opolak 12.04.15, 18:20
  Moto Terror we Wrocku

  www.gazetawroclawska.pl/artykul/3819971,moto-terror-motocyklisci-przejechali-przez-wroclaw-posypaly-sie-mandaty-film-foto,id,t.html
 • Gość: czytacz IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.15, 19:18
  Chciałbym, aby przejazdowi rosyjskich motocyklistów nie towarzyszyły żadne incydenty. Liczę, że polskie grupy motocyklowe "przeprowadzą" swoich kolegów przez drogi naszego kraju w spokoju i ordnungu. Że pomogą znaleźć odpowiednie miejsca do odpoczynku itd., zapewniając ochronę przed prowokacjami, także ze strony policji, która już nie raz zasłynęła z "bezstronnej" postawy. Przedstawianie motocyklowego gangu niemal jako forpoczty rosyjskiej agresji to gruba przesada. Nie należy dać się w to wciągnąć. Powinniśmy zwyczajnie okazać gościnność, czyli coś z czego nasz naród kiedyś słynął na całą Europę. Gość to gość, nieważne jaki. Chcą tylko przejechać, więc niech jadą. Komu to przeszkadza?
 • Gość: behemot IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.15, 22:12
  a może zielonych ludzików na motorach. Z ruskimi to zawsze chooj go wi. Po primo, potrzebne są im wizy a wizy wydaje polski konsulat. No to można już watachę na starcie, nie tyle dorżnąć (Sikorski), co przetrzebić. Watacha bez basiora np. i wadery, to stadko, które byle hycel spacyfikuje. No i w związku z tym, że ostatnio polskie wilki cuś nie lubią tych ruskich, gajowy może jedynie zapewnić bezpieczeństwo tak ze 50 ruskim wilkom w ich przejściu na Słowację i do Berlina. No i jak to mówią i ruski wilk syty i europejskie owieczki całe. No a jak ruskie wilki będą warczeć to można spowodować, że zalewdwie kilku pojedzie pod słynny Tor w Berlinie. I nie ma co się perwollić, że jabłka, mięso, mleko, samaolot, skrzynki...Wpuścimy ruskich jak radzi czytacz a oni i tak nas będą ebać do kości.
 • lalecznik-7 12.04.15, 23:08
  Kurde, no drugi raz muszę się zgodzić w pełni :) Kie licho!
 • alanta1 13.04.15, 20:19
  Może pełnia :D
 • lalecznik-7 13.04.15, 21:14
  Przejazd jest możliwy. Jesteśmy w Schengen. Nie muszą się starać o polskie wizy. Mogą docelowego państwa, czyli Niemiec. I pewnie tak zrobią.
 • Gość: gosc IP: *.srv.pa.infobox.ru 13.04.15, 08:25
  Nic tak nie wcoorvia, jak głupota lalecznika-7
 • opolak 14.04.15, 14:03
  Kto zadba o ich bezpieczeństwo ?
  www.tvn24.pl/wspierany-przez-kreml-rajd-w-polsce-drogi-chwaly-przez-warszawe,533239,s.html
 • Gość: gość IP: *.gtor.org 14.04.15, 18:08
  I bardzo dobrze Kreml robi to pokojowa odpowidz na niedawny przejazd wojsk USA Z litwy do Niemiec.rosjanie pokazują pokojowe zamiary,ale moga się znaleść prowokatorzy i usraelscy snajperzy tak jak na majdanie.
 • Gość: Jeremy Klakson IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.15, 08:58
  Motocykle są jak Media Markt - Nie dla idiotów
  To tak wracając do tematu rozpoczętego przez bmota

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka