Dodaj do ulubionych

brawo PiS !

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.18, 21:20
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sejm-wyrazil-zgode-na-tymczasowe-aresztowanie-gawlowskiego,829154.html
To miedzy innymi dlatego głosowałem na p.o.
Za słowa że - CBA to policja polityczna - grzesiu s. także powinien się porządnie tłumaczyć. Zapomniał \ a może chciał \biedak że policja polityczna w hitlerowskich Niemczech to gestapo.

Edytor zaawansowany
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.18, 22:22
    Hahaha!!!! Coś ci się koleś miesza ...
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.18, 16:21
    a mianowicie koleś ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.18, 20:00
    Co za ćwok. Przeczytaj to co napisałeś !
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.18, 20:35
    a mianowicie koleś ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.18, 21:51
    To głosowałeś na PIS czy PO, ćwoku? Bo z tytułu wstawki jedno, a z tekstu drugie.
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.18, 23:53
    Tylko ćwok mający problemy z myśleniem zadaje takie pytanie. No nie koleś ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.18, 11:17
    Ja pierdziele, trzeba tłumaczyć jak krowie na rowie...
    W tytule wstawki napisałeś - Brawo PiS
    A w tekście - To miedzy innymi dlatego głosowałem na p.o.
    Teraz strugasz wariata, że nie kumasz... wszyscy u was to takie zrypane matoły?
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.18, 11:38
    Koleś ? co ty miałeś z polskiego w podstawówce ? jakbyś miał przynajmniej tróję to byś słyszał o przenośni użytej w tekście w tym przypadku by sprowokować takich cymbałów jakim jesteś na tym forum. Czekam jeszcze na takich pajacy jak ty by odezwali się na moje wpisy o grzesiu s.
    Nie martw się 20 lat rządów PiS-u szybko minie a o mafijnym państwie p.o. słuch szybko zaginie.
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.18, 14:21
    Koleś, w wyrażeniu "To miedzy innymi dlatego głosowałem na p.o." nie ma żadnej przenośni. To zdanie informuje, że głosowałeś na p.o., przy czym p.o. jest napisane niepoprawnie. Ty nawet nie wiesz co to jest przenośnia i koło przenośni nie stałeś. Po prostu spierdzieliłeś wpis. Miałeś dopisać słowo NIE. Ale teraz wolisz kręcić i kłamać, jak typowy pisowiec. Tfu!
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.18, 18:45
    i co jeszcze napiszesz koleś ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.18, 20:39
    To ile w końcu premier Becia przytuliła kasiory poza swoją pensją? hahaha!!!
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.18, 20:30
    co jeszcze napiszesz koleś ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.18, 21:35
    To ile Becia zgarnęła pod siebie? Przejdzie przez gardło? Brawo Wy!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.