30.04.18, 21:48
Proszę o opinie na temat DJ Putika. Wiem, że ma ceny które nie biją po portfelu ale chciałbym zaczerpnąć opinii na temat tego jak wyglądają z nim imprezy. dzięki za wszystkie odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • tomek99mlodzian 15.05.18, 18:31
    Miałem przyjemność słyszeć. Kuzaj na 18urodzinach miał Putika u siebie. Dla mnie było spoko. Cała rodzina była także muzyka różna, ale każdy mógł potańczyć, nie było z tym problemu. Pozatym jak jest fajna atmosfera to impreza sie fajnie kreci i w tym przypadku tak było.
  • paragram2115 22.06.18, 15:47
    Zastanawiasz się jeszcze czy DJ czy zespół? bo jeśli tak to nie myśl już o zespole. Putik poprowadzi Ci tak całość, że głowa mała. Gości witał już jak byli w przejściu, muzyka przygrywała jak składaliśmy życzenia, fajnie zaaranżował pierwszy taniec efektami i przez całość trwania wesela super kontakt. Uśmiechał się przez cały czas, można było pogadać w przerwach, pośmiać się, wszystko. Fajny i pozytywny facet
  • kostomo1515 29.06.18, 13:16
    Mega pozytywny i zabawny gość, trochę jajcarz, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Oprócz muzyki która w swoim stylu miksuje jest dobrym prowadzącym

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.