Dodaj do ulubionych

Czy Beatka odda kaskę?

IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.18, 18:33
No tę, którą z publicznych środków p… . Znaczy się wróć, przepraszam, legalnie sama sobie przyznała, wypisała i podpisała. BO NALEŻAŁO SIĘ !!!!! Hahaha! Jakieś zakłady buchmacherskie przyjmują na to czy, kiedy, i ile??? Może tutaj na forum jakieś zakłady porobimy?
Edytor zaawansowany
  • wp2014 16.05.18, 23:07
    ADHD
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.18, 17:43
    Oddała w końcu?
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.18, 17:59

www.wprost.pl/kraj/10125687/fakt-ogromne-nagrody-w-stolecznym-ratuszu-kogo-nagrodzila-gronkiewicz-waltz.html

Beatka oddała a warszwski ratusz ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.18, 15:40
    No nie wiem. Pewności nadal nie ma.
    natemat.pl/235155,czy-beata-szydlo-zwrocila-nagrode-jej-reakcja-w-sejmie
    A jeszcze od podatku sobie może odpisać darowiznę! Takie cwaniactwo :))))
  • Gość: cair IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.18, 19:54
    a co z tym ratuszem ? zatkało kakało ?
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.18, 20:38
    A czy ja jestem jakiś pisowiec, aby manipulować, kręcić i kombinować? A niech oddaje!!!!!

A wracając do Beatki to chcę wiedzieć ile oddała, komu i kiedy. I nie tam na słowo, bo słowa pisowców nic nie znaczą i tylko jaki głupi ma do nich zaufanie. Chcę mieć dowód. A jak dała na ten Caritas, to proszę fotkę zwrotu i proszę darowizny nie odpisywać od podatku. A do tej pory to nie ma nic!!!!
  • Gość: oxy IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.18, 19:07
    No i? hahaha!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.