Dodaj do ulubionych

Interwencja policji 1/48\860

09.06.18, 00:38
Interwencja policji 1/48\860 . W dniu dzisiejszym 2018.06.08. po raz 48 w tym roku i po raz 860 w ostatnim czas okresie interweniowala strzelecka policja okresie . Powodem interwencji było głośne odgłosy wydobywające się z telewizora oraz głośne i wulgarne zachowanie meneli meliny stary młyn którzy w taki sposób reagowali na odbywający sie mecz . Policja przyjechała i po zakończonej interwencji zostałem poinformowany że .. osoba odpowiedzialna za przestrzeganie prawa zostala zobligowana do przestrzegania swoich obowiązków . TAKA INFORMACJĘ OD INTERWENIUJĄCYCH POLICJANTÓW OTRZYMAŁEM PO RAZ O 600 SŁOWNIE SZEŚĆSETNY. Poinformowałem patrol że jezeli goście starego młyna biesiadujacy w ogródku piwnym nadal będą zachowywać się głośno i wulgarnie a telewizor ędzie gral glośno to będę prosil o pomoc dyżurnego komendy powiatowej w Strzelcach Opolskich
P.S. Jeżeli nie zostaną podjęte działania abym nie byl zmuszony cyklicznie absorbować strzelecką policję w czasie ewentualnego łamania prawa i zakłócania ciszy nocnej na terenie meliny stary młyn będę prosił o pomoc strzelecką policję . Mam cichą nadzieję że nie OSIĄGNIEMY imponującego wyniku 100 interwencji w okresie półrocznym i 1000 interwencji w ostatnim czas okresie CDN
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.