Dodaj do ulubionych

interwencja policji 4/ 51\863

10.06.18, 01:27
W dniu dzisiejszym 09.06.2018. po raz kolejny tzn 4 raz w czasie weekendu , 51 raz w tym roku oraz 863 w ostatnim czas okresie interweniowała strzelecka policja . Powodem interwencji było [ jak zwykle] głośne a czasami wulgarne zachowanie gości restauracji stary młyn . Interwencja miała miejsce ok 23.30 . Chciałbym ZASYGNALIZOWAĆ że od godz 23.20 nikt nie raczył odebrać telefonu INTERWENIUJĄCEGO na strzeleckiej komendzie POLICJI , dlatego byłem zmuszony dzwonić pod nr alarmowy 997 ponieważ piekło które odbywało się w ogródku piwnym restauracji stary młyn w znacznym stopniu zakłócało ciszę nocną , poprzez krzyki , śmiechy i wulgaryzmy wydobywające się z głośnością startującego samolotu. Patrol w końcu dotarł i zweryfikował moja prośbę o interwencję . Prym w pijanym i głośno zachowującą się menelką wiodła ''gwiazda strzeleckiego fusbalu''. Gdyby był tak agresywny na boisku ja .. po pijaku w ogródku piwnym .. może mogł by liczyć na kontrakt w rodzinnej krośnicy .
Patrol policji potwierdził ze goście na terenie ogródka piwnego zachowywali się głośno i oświadczył że sporządzi sprawozdanie z tej interwencji . Pijana '' gwiazdka '' zachowywała się jak przystało na nietykalnego manela z krośnicy [ wideo] przy wtórze innych meneli Patrol po raz 460 poprosił osobę odpowiedzialną za przestrzeganie prawa w starym młynie aby wywiązywał się ze swoich obowiązków . Po zakończonej interwencji goście zaczęli się powolutko rozchodzić . Z przytupem tzn głośne pożegnania , śmiechy -chechcy i szrotowe diselki pracujący przed wyjściem z restauracji . A to wszystko w ok godz 24.00.

PS. A to wszystko odbywa się w lokalu dzialającym niezgodnie z prawem z błogosławieństwem strzeleckiej wierchuszki [ burmistrz - starosta] i to nie jest MOJA OPINIA . Tak twierdzą .............
1. Decyzji Wojewody Opolskiego
2. Decyzji [ ostatecznej ] Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
3. Wyrokami Sądów Administracyjnych
4. Uzasadnieniami do prawomocnych wyroków Sądu Rejonowego w Strzelcach Opolskich i Sądu Okręgowego w Opolu

CDN

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.