Dodaj do ulubionych

Poznam koleżankę

IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.18, 00:04
Ja 38 lat, z Opola. Wysoki, wolny, pracujący. Poznam koleżankę. potockir@interia.pl
Edytor zaawansowany
  • rpotocki1982 04.07.18, 00:13
    Gość portalu: Radosław1982 napisał(a):

> Ja 36 lat, z Opola. Wysoki, wolny, pracujący. Poznam koleżankę. potockir@interi
    > a.pl
  • Gość: behemot IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.18, 01:20
    Sorry, że się podpinam ale może wspólnie synu nam się uda. Szukam partnerki 45 plus. Stan prawny, cywilny, obojętny.Wzrost słuszny, piersi sprawne dobrze natleniające krew.Pośladki jędrne, tolerujące siodełko rowerowe.Noga smukła,łydka z udem silna,stopa od Achillesa po Michała(duży palec) sprawna, ugniatająca pedały niczym kapustę w beczce. Cel, wspólne pokonywanie kilometrów na rowerze,(maks 40) połączone z rozmową na każdy temat, w przerwach co ca 10 km. Codzienne spotkania od 18 do 22 z wyjątkiem dni, w których rozgrywane są mecze. Acha, panie pragnące rozwijać prędkości powyżej 20 km/h mimo całej sympatii nie mogą liczyć na moje towarzystwo, bo nie dam rady.
  • citizen_opole 25.07.18, 15:32
    I jak tam Behemocie, znalazł Ty już cosik?

--
    The key to happiness is having dreams;
    the key to success is making them come true
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.18, 15:36
    Opis oferty:
    Dyskretna Pani pozna REALNEGO, KONKRETNEGO, POWAŻNEGO, ZADBANEGO najlepiej żonatego Pana w wieku 34-44 do dyskretnego układu.
    Nie chcesz się realnie spotkać na zapoznawczej kawie to nie pisz.
    Kolekcjonerom fotek dziękuję. Ja zdjęć nie wysyłam, więc proszę się ich nie domagać. Nie interesują mnie samochody ani plenerki.
    Reszta w prywatnej znajomości.
    Pozdrawiam wszystkich, szczególnie WYZYWAJĄCYCH I BLOKUJĄCYCH I PANA P. Z NYSY;-)

oto koleżanka dla ciebie. - szukaj na lento.pl
  • rpotocki1982 06.07.18, 19:28
    Wariatka jakaś na bank, szuka Pana ponad 3 lata już tam... :D Dziękuję, ale nie!
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.18, 22:12
    jak jesteś taki wybredny to szukaj na roksa.pl, tam dla takich jak Ty - pierdo....nie , juz w cenie 150 zl\h
  • Gość: monitor IP: 178.218.231.* 07.07.18, 12:17
    nie poznasz bo kobit w opolskim jest mało

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka