Dodaj do ulubionych

Kupię samochód używany.

IP: *.punkt.pl 21.05.02, 14:02
Kupię samochód używany do 10 tys.(OPEL CORSA, RENAULT CLIO)w dobrym stanie.
Oferty proszę kierować na mail: ce_ma@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: robert IP: 217.96.51.* 21.05.02, 19:03
    kupie seicento
  • Gość: mirek IP: 217.96.51.* 22.05.02, 13:52
    warszawa 1965r
  • Gość: AutoKierowca_pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.13, 13:55
    W takim razie określ jaki budżet posiadasz na zakup samochodu i wtedy chętnie doradzimy,akurat w tematyce motoryzacji jestem od dawna,mogę pomóc.

Pozdrawiam www.AutoKierowca.pl
  • Gość: gosc IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.08.13, 18:13
    Mozesz mi doradzic mam Mercedesa 270e diesel 150 tys. bezwypatkowy,wyposazony bardzo dobrze (Automatik,skora,navi duze,telefon,tylne siedzenia kladzione,zimowy komplet opon jak nowy - pali na autostradzie 6-7 w miescie do 9 l)9 lat -generalnie tylko w serwisie mercedesa- szkoda mi go oddac w zamiane bo dostane do 8 -9tys.Eu -tak sobie pomyslalem ze za takie pieniadze moze ktos w Polsce by go kupil-nie mam pojecia jak stoja takie auta w Polsce..
  • Gość: Da_kot IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.02.14, 23:39
    Przejrzyj sobie ogłoszenia gdzie wystawiony jest identyczny mercedes jak twój i zorientujesz się.
  • Gość: Mors IP: 5.174.92.* 13.03.14, 17:50
    Wybór jest duży, ale czy będzie dobry? Przejrzyj na tym portalu sprzedam samochód osobowy jest kilka ciekawych egzemplarzy, w zależności od przedziału cenowego.
  • Gość: dobrymir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.14, 10:01
    jak już znajdziesz jakieś modele to lepiej je sprawdź porządnie. ja korzystałem z autotesto.pl i prosiłem ich o sprawdzenie auta dla mnie. dostałem sporo informacji i było mi łatwiej podjąć decyzje
  • Gość: Ciamcia IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.11.14, 13:56
    Facet pytał się w 2002 roku, a ty odpowiadasz mu po 12 latach
  • Gość: Wiktor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.02.15, 23:20
    Ja zaproponuję ofertę z której sam skorzystałem, uważam, że jest świetna. Otóż kupiłem 4 letniego Forda Focusa od firmy J&J Group, z tym, że to nie był taki zwyczajny zakup, bo ja za samochód nie płacę, lecz robi to reklamodawca, w zamian za to, że jeżdżę autem oklejonym reklamą.
  • Gość: miki IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.02.15, 13:58
    Fajna oferta, w poniedziałek odbieram auto od J&J Group. Już nie mogę się doczekać. Wcześniej dokładnie zapoznałem się z umową, nie ma żadnych haczyków.
  • Gość: sławek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.03.15, 20:35
    W J&J Group oferują samochody używane, ale zaledwie 2-4 letnie, czyli prawie nowe. Sam nabyłem, więc ręczę za stan- idealny:) Za reklamę 600 zł- od razu płacę z tego ratę .
  • Gość: wikthor IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.03.15, 12:01
    Musze przyznać, że całkiem dobre samochody oferuje J&J Group, program finansowania auta za reklamę uważam za znakomity.
  • Gość: konstanty IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 18.03.15, 22:21
    Zakup samochodu sponsorowany przez firmę? Brzmi super i uważam że propozycja J&J Group jest wiarygodna, bo zasady programu 600 za 600 dokładnie wyjaśnia umowa (dostałem wzór).
  • Gość: rob IP: *.dynamic-ww-3.vectranet.pl 19.05.15, 20:37
    Polecam J&J INSURANCE FINANCIAL CAR. Od kilku miesięcy współpracuje z tą firmą i wszystko jest OK. Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji to proszę o priv.
  • Gość: jakub29 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.08.15, 11:05
    Bez obaw, uczciwa firma. Od ponad roku mam samochód od J&J GROUP i środki są wypłacane regularnie, współpraca przebiega zgodnie z umową. Dodam, że teraz jest większy wybór aut niż na początku.
  • Gość: ja IP: *.dip0.t-ipconnect.de 13.02.15, 17:59
    hallo kolego

To wez 5-cio letni samochod z premio-reifen ---- nie placisz tylko musisz na ich oponach jezdzic
  • Gość: Gust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.15, 11:55
    tutaj warto sprawdzić - www.uzywanejaknowe.pl/, bo samochody są naprawdę w dobrym stanie :)
  • Gość: Michał IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.17, 14:16
    Kupiłem samochód od autoszulc. Mają duży wybór aut wysokiej jakości, a co najważniejsze dają ci techniczną gwarancje na najważniejsze części twojego nowego auta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.