praca w firmie nutricia Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co sadzicie o pracy w firmie nutricia, czy warto sie tam łapać, podobno są tam duze rotacje ludzie nie wytrzymują a i zarobki podobno spadły?
    • Gość: nutr IP: *.zwm.punkt.pl 03.01.07, 19:41
      ciezko sie dostac
    • Gość: operator BV IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 16:06
      NUTRICIA nie jest zła, ZŁY jest jej zarząd, a zwłaszcza kadra kierownicza i
      nadzór wydziału BV (Sypkich pewnie też). Ludzie na kluczowych stanowiskach są
      często niekompetentni, a 95% z nich o dobrym wychowaniu, etyce pracy i właściwym
      motywowaniu ludzi to słyszeli chyba tylko od nas. To hipokryci, łgarze,
      bezczelni autokraci. O produkcji wiedzą tyle co im w raportach napiszemy,
      żadnego zainteresowania produkcją (bo o pracownikach to już w ogóle szkoda
      słów),tylko gapią się z okienka na halę w zadumie - CO BY TU JESZCE ROBOLOM
      SPIE..Ć !!! ZERO profesjonalizmu !!! Jedno jednak potrafią IDEALNIE -
      utrzymywać wszystko w tajemnicy przed Dyrektorem Zakładu, p. D. i zarządem
      NUMICO. Strasznie pilnują by przy jakimś problemie/incydencie przestrzegać drogi
      służbowej, tak by zazwyczaj na Pani Kierownik W. droga ta nagle się skończyła
      (jak się zaś nie uda to zawsze można obrócić kota ogonem i zwalić winę na
      operatora - standardowa procedura na wydziale BV). Jednak dyr. D. wie już ponoć
      o tej stronie. PISZCIE WIĘC - NIECH WAS USŁYSZĄ!!! Ja się za miesiąc zwalnia
      (jak zresztą 20% załogi), ale niech choć starsi pracownicy, którzy nie mają
      wyboru i muszą tam orać w pocie czoła, niech oni mają lepiej. W ŻADNYM WYPADKU
      NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU - omijać szerokim łukiem. Pozdr.
      • Gość: ? IP: *.icm.edu.pl 04.06.07, 16:35
        uprawiacie czarny PR

przypadkiem nie robicie tego aby ze stanowisk nie wygryźli was lepsi?
      • Gość: dodo IP: *.atol.com.pl 14.06.07, 17:35
        Zgadzam się z Tobą całkowicie a do Pani Kierownik W.z BV nie ma po co iść bo
        wychodzi na to że Pani W.ma zawsze rację tu nie ma z kim konkretnie porozmawiać
        tu liczy się tylko ilość słoików a nie pracownicy szkoda słów tu już lepiej nie
        będzie może być tylko gorzej bardzo szkoda tych pracowników co się zwalniają to
        są naprawdę dobrzy pracownicy ale tu na BV liczy się każda sztuka nieważne czy
        młoda(y)czy stara(y)dla nich ludzie są po prostu ZEREM.
        • Gość: odod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.07, 22:01
          Drogi dodo nie wiesz co zrobić? Dla pracujacych w pomieszczeniach zamkniętych napoje chłodzące należą się od 28 stopni c. Jeżeli jest ich brak od 3 dni a temperatura wynosi pow 28 st. to jest cięzkie naruszenie przepisów BHP. Polecam ci do przeczytania artykuł 220 kodeksu karnego co za to grozi pracodawcy. Czy ta pani W to pani Weinrauch?
        • Gość: 56@www IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 08:29
          Zgadzam się z tą wypowiedzią . W tym zakładzie już nigdy lepiej nie będzie ja w
          to wierzyłam wiele lat, a teraz zastanawiam się jak przyjdę do pracy ,czy w
          kadrach nie leży moje zwolnienie .Do pracy chodzi się ze strachem w takiej
          atmosferze zle się pracuje osobiście też czuję że jestem takim śmieciem dla nadzoru.
    • Gość: kopol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 22:07
      polecam wątek "opolska lista płac"
      1/3 o Nutrici
    • Gość: lei IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 06:39
      Dobra praca , dobra firma.
    • Gość: dj ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 19:52
      Mały- człowieku gdzie ty się pchasz i oczym ty myślisz, o Nutrici?!?! Oni Cię
      tam na pewno przyjmą, bo teraz każdą "siłę roboczą" przyjmują ale dam Ci dobrą
      rade - Nie wolno Ci sie tam upominać o pieniadze, oni tego nienawidzą i umowy
      nie przedluzą! Narobisz sie jak wół ale usmiechaj sie do wszystkich i udawaj
      ze jest Ci tam bardzo dobrze, bedzie wszystko ok. Co do ludzi to jedna banda,
      ale tym sie nie przejmuj. Zarobić tam kokosów, nie zarobisz. Decyzja należy do
      Ciebie, ale ja osobiscie jako doswiadczony człowiek Ci odradzam,poważnie.
      • Moi drodzy!Chcialabym zalapac sie do Nutrici na jakies praktyki badz od razu
        byc zatrudniona.Mysle o Warszawie. Jednak slyszalam, ze w Nutrici panuje jakis
        chaos. Ludzie podobno nie sa mili, podobno cos sie pozmienialo, chyba dyrektor
        i podobno robi jakies schody. Ale nie wiem czy to prawda. Czy w Nutrici patrza
        na wyksztalcenie czy tez na staz? Czy jesli ktos nie ma wyzszego wyksztalcenia
        to czy jest to problem? Co sadzicie o tej firmie i czy moze moglibyscie sie
        podzielic jakimis informacjami?Pozdrawiam B.
        • Gość: mały IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.07, 13:31
          Jedź do Anglii lub gdzie indziej.
        • Gość: aloalo IP: *.182.54.80.sta.gaja.net.pl 15.06.07, 17:27
          w nutricii duża liczba pracowników pochodzi z okolic Brzegu i slyszalem ze
          otwieraja tam dużą firmę trzeba bedzie sie popytac co to za firma i jaka placa
          • Gość: odod IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.07, 18:40
            Cadbery gumy do żucia itp. produkcja ma ruszyć w przyszłym roku nie ma na co czekać tylko składać papiery i starac sie o przyjecie zawsze to na miejscu
            • Gość: pracownik bv IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 23:13
              odradzam kazdemu!!! ja tam pracuje, jest to najgorsze scierwo jakie sie
              kiedykolwiek wpakowalem!!! ludzi traktuja tam jak smieci!!! na chali panuje
              tem.powyzej 35 stopni!!!czesto dochodzi do jakiegos wypadku!!! wyzysk
              pracownikow,niektuzy musza pracowac nawet 16 godz. bo boja sie odmuwic!! ludzie
              pracuja na dwuch stanowiskach naraz i nic z tego niemaja. i jeszcze taka
              płaca!!! śmiech na sali. tam liczy sie tylko wynik 2800000 szt. na tydzien,
              gdzie ingziej tak! ale tu na tych złomach nigdy!!! 20-30 letnie maszyny!!! a ha
              bym zapomnial pozdrawiam majstrowa kobre!!! pamientaj z szamba perfum
              niebedzie!!!!!!!!!!!
    • Gość: ciekawska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.07, 07:21
      a mnie ciekawi ile zarabiają tam księgowe i panie z kontrolingu....
    • Gość: Goguś IP: *.zaodrze.punkt.pl 23.08.07, 20:48
      Ja tam nie wiem. Zatrudniłem się na OS. Jeszcze mnie nikt nie gonił do roboty.
      Praca jak każda inna. A płaca ???? Nie wiem czy jest to dużo czy mało w tej
      firmie ale jestem fizycznym i płacę ustaliłem z kierownikiem na kwotę 1900zł
      brutto ( i dostałem na umowie 1950). Do tego dochodzą dodatki za pracę
      popołudniową i nocną oraz premie. Dostałem również zapewnienie o podwyżce po
      okresie próbnym (pewnie jakieś 10zł hahaha) Koleś z BV proponował mi pracę u
      nich na wydziale za 1410zł brutto. Oczywiście zabiłem go śmiechem.
      Poza tym dostaje się bony, paczki dla dzieci, jest przychodnia, dofinansowanie
      do kursów, studiów itp
    • Gość: oburzony IP: *.tkdami.net 24.08.07, 19:08
      puszczak.act4trees.com/ sami zobaczcie jak sie nie wkurzyc
      • Gość: była IP: *.Red-81-36-83.dynamicIP.rima-tde.net 06.09.07, 00:37
        niedługo się obudzą z ręką w nocniku.
        • Gość: ### IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.07, 19:38
          Podobno na sypkich 3 osoby rzuciły wypowiedzenia. Nutricia już szuka pracowników w sklepie z pracą i przez OTTO podobno zwracaja koszty dojazdów, ale kto pójdzie do tej "rzeźni" chyba tylko Ukraińcy. licza sie tylko pudełka, słoiczki, sloiczki,pudełka, i więcej i więcej....i szybciej
          A co bedzie jak weźmie to wszystko danone? Bedzie lepiej?
          • Gość: Genonefa IP: *.chello.pl 11.09.07, 22:32
            Taaa zwracają koszty dojazdów ale w tym miesiącu premia 0 zł. Obiecane przez
            byłego dyrektora 100% za szkolenie nie zapłacone, a nowy system naliczania
            dodatku za nocki niby lepszy - liczę i liczę i chyba kalkulator mi się zepsuł
            albo im w kadrach.
            Róbcie tak dalej !!!!. Umiemy liczyć.
            • Gość: ### IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.07, 19:43
              Masz racje Genowefa premii nie doczytałem (czas na okulary). A kto to były dyrektor? Oni tak nalicza ,żeby wyjść na swoje
    • Gość: xj220 IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.07, 13:30
      No to tak : z moich doświadczeń to na pierwszy plan rzuca się
      tragiczna polityka kadrowa, która to, realizowana przez
      Panią "zatwardziałą sukę" nie różni się niczym od poliyki
      składowania śmieci, to na bank. Poza tym sprawy płacowe są nieco
      przereklamowane. Następnie - atmosfera pracy w większości z działów
      jest tragiczna ! Wszyscy realizują nieudolnie wyścig szczurów tylko
      dlatego, że prawie cała kadra zarządzająca gra wariata, kładąc
      ludziom do głów szczytne idee, które w praktyce wogóle nie mają
      miejsca. Problem w tym zakresie dotyczy głównie podziału obowiązków
      służbowych i obiegu inforamcji, którego w praktyce po prostu nie ma.
      Nikt nic nie wie, każdy decyduje o wszystkim, każdy chce się
      podpisać pod czymś, czego nie jest autorem itp.. marnuje się ludziom
      nerwy. Firma przypomina film "The Island", w którym każdy powinien
      być szczęśliwy z tego, że coś nalewa w rurkę, dokładnie nie wie co
      ani po co, siedzi cicho i o nic się nie upomina, czekając na
      upragnioną nagrodę - festyn raz do roku i swoją upragnioną
      kiełbaskę... Poza tym tak naprawdę to wcale nie jest jakaś mega duża
      firma. Większość światowych koncernów działających w tej samej
      branży mogła by wykupić sobie całe Numico za czapkę śliwek... Może
      teraz coś się pozmienia, skoro właśnie się tak stało. Nie wiadomo
      tylko, czy za rządów Danonka będzie lepiej czy gorzej.
      Ot taki opolski kołchoz - opakowany atrakcyjnie, lecz w praktyce
      autokratyczny i represyjny aparat polityczny.
      Zaznajomiony.
    • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 30.01.08, 12:54
      Witajcie. Praca w Nutricii jak każda inna. Jedne stanowiska są dobre inne mniej.
      Zarobki , jak na Opole uważam za całkiem niezłe. NIe napiszę, gdzie pracuję bo
      się wyda. Pracuję fizycznie. Pracuję dopiero rok. Po ostatnich regulacjach
      finansowych
      związanych z "nockami" oraz "wyrównaniem" na umowie widnieje 2150zł brutto. Do
      tego dochodzi dodatek na przejazd 230zł brutto, średnio nocki 100zł brutto, i
      regulaminowa premia średnio 100zł brutto. Jeszcze co jakiś czas premia (nagroda
      dyrektora) 250-400zł brutto. Sumować każdy potrafi. Uważam, że przy moim
      wykształceniu i tak nigdzie w Opolu nie dostałbym więcej. Bez przesady z tym
      kołchozem, batem, wyzyskiem. Do cholery!!! Jestem wnikliwym obserwatorem więc
      napiszę: przerwa reg. 15 minut - a kto tyle siedzi???? Zwykle dłużej!!!! A
      palacze??? Co godzinę wychodzą na 10minut na "fajkę" Ok, nałóg ale ktoś niech
      przeliczy ile palacz realnie pracuje 10min x 8 godzin 80minut!!! Prawie
      półtoragodzinna bumelka!!! Do tego przerwa na kawkę!!! Atmosfera???? Zależy
      gdzie trafisz kandydacie na pracownika. U nas jest zajebista - mało prymitywów.
      Jest z kim i o czym porozmawiać.
      Czytam o zarobkach na Nutricii i dochodzę do dziwnych wniosków: pani na pakowni
      lamentuje że dostaje 1400 - 1600 brutto zasadniczej plus wszystkie ww. dodatki.
      Bez jaj, podobne stawki ma nauczyciel i
      lekarz - wykształcenia nie porównuję!!!! Nie pisze o dodatkowych lekcjach,
      korkach, dyżurach, praktykach prywatnych. Ale kto ci "biedna" pakowaczko nie
      pozwala pracować na drugim etacie. Może jakieś sprzątanie, pilnowanie???
      Wszystkie dodatki to dodatkowa praca
      poza etatem. Może trzeba było pomyśleć o swoim wykształceniu a nie lamentować
      !!! Studia są za darmochę więc trzeba było studiować by później zarabiać krocie.
      Nie chwalę systemu panującego na Nutricii ale jeżeli nie podoba się komuś to
      droga wolna. Idź do prywatnego za najniższą krajową i być może zobaczysz co to
      znaczy "zapie.., "kołchoz" itd
      Pozdrawiam
      • Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.08, 14:56
        Ty Koleś musisz tam niexle dupe lizać,nagrody dyrektora... no no, że juz tyle zarabiasz i sobie chwalisz, czekaj przyjdzie i czas na ciebie, że bedziesz żałował tam pracy. A najlepiej poproś o przeniesienie na pakownie zobaczysz jaki tam miód
        • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 31.01.08, 00:59
          DO "były". Może Ciebie wydupili z Nutricii. Ja nikomu dupy nie liże. Nie musisz
          mnie obrażać. Przychodzę ido roboty , odpierdzielam 8 godzin i spadam do domu.
          Pracowałem w różnych firmach i uważam, że warunki ( jak dla fizycznego ) są OK.
          Kolego "były", pewnie myślałeś, że kawkę to pije się przez 8 godzin????
          Skończyłeś 8 klas szkoły podstawowej i myślałeś, że dostaniesz pensję
          dyrektora???? Naiwniak!!!. Na pakowni jest faktycznie prz...bane. Widzę jak
          dziewczyny zapieprzają. Ale ktoś to musi robić. Zobacz transport wewnętrzny -
          opie..cze - na mąki zasypy czekają 3 godziny albo i dłużej; bagi na odbiorach
          tłoczą się po korytarzach.
          Walcowi, Sluryy, Odbiory - kawa goni kawę i papieros za papierosem. Jak tak
          okiem spojrzeć to większość sie opie.. a ciągle chce kasiory. Bez jaj. A
          panie z pakowni??? No cóż, nasłuchałem się od wielu, których zgarnięto z naszych
          wydziałów do pomocy. Pakowaczki każdego młodego szykanują. Jak tylko dostaną
          kogoś do pomocy to same rozłażą się na przerwy, fajki i kawę. I taka jest prawda
          o wyzyskiwanej klasie robotniczej. Polecam zatrudnić się u prywatnego na
          "najniższą krajową" pensję i zobaczycie wówczas raj na ziemi

• Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 21:31
            Nie moim zamiarem było cie obrazać, ale wiadomo kto dostaje nagrody dyrektorskie, podejrzewam,że jesteś młody wiekiem i jescze naiwny, jak by było tak dobrze w nutricii to by od ponad 2 lat nie szukali pracowników min. przez adecco,juz starzy pracownicy mówia, że biorą pierwszego lepszego z ulicy a co do dopłat do dojazdów to sa chyba od wrzesnia 2007, bo by im wszyscy pouciekli życze ci powodzenia w tej firmie ale prędzej czy póxniej sparzysz sie w tej firmie.Zapamietaj sobie jakby im ludzie nie uciekali, lub by było dalej dupne bezrobocie to zapomnij o dopłatach i tym podobnych, jeszce 3 lata wstecz mogłeś pomarzyc o dostaniu sie tam, ale juz sie wszystko zmieniło i bardzo dobrze. A to była taka fajna kafejka.
            • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 31.01.08, 23:07
              Najpierw sprostowanie: nie ma pojęcia premii prócz regulaminowej. pozostałe
              dodatkowe "premie" to teraz nazywają się nsagrodami dyrka.
              Nie jestem znów taki młody dobijam do 30stki
            • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 31.01.08, 23:27
              To może szanowny kolega "Były" zaproponuje jakiś pracodawców w Opolu u których
              ludzie z wykształceniem zaw. lub średnim mogą dostać pracę na miejscu w Opolu za
              podobne pieniądze. Zapomnij oczywiście o pracy ze szlifierką, spawarką,
              szpadlem, kilofem. No i oczywiście bez znajomości. Uwierz mi, że szukałem długo.
              Roboty jest od groma w różnych opolskich firmach ale na ich budowach rozsianych
              po całej Polsce lub Europie. Niestety mam, jak wielu którzy zostali w Nutricii,
              na utrzymaniu dziecko i nie mogę sobie pozwolić na wyjazdy, delegacje itd za
              nawet większe pieniądze.
              A, że szukają do pracy; no cóż Nutricia nie jest jedyną firmą, borykającą się z
              brakiem chętnych do pracy. Wynika to z ogólnym brakiem rąk do pracy w wielu
              branżach. Jak sam napisałeś, że kiedyś to była fajna kafejka. No, jeżeli masz
              takie podejście do pracy zarobkowej to powodzenia. Oczywiście i tak "kierowniki"
              grają w ciula z nami bo: istnieje na zakładzie premia regulaminowa wynosząca
              około 7% zasadniczej. Ale jak dostajemy dodatkowe zadania premiowe ( nagroda
              dyr.) to jakby zapominają o regulaminie i wypłacają tylko nagrode dyr. Jest to
              jawne granie w ciula. Wiele jest niespójności ale tak jest w wielu firmach.
              Każdemu pracodawcy zależy na upierdzieleniu jak największej kasy robolowi. Tak
              było, jest i będzie. Dzieje się tak również w Europie. Poczytajcie sobie o
              pracodawcach w Holandii, Niemczech na różnych forach dyskusyjnych
              • Gość: jazzzzzzzzzz IP: *.ephaone.org 01.02.08, 17:06
                Tak każdemu pracodawcy zależy na upierdzieleniu jak największej kasy. Firma
                Nutricia jako nieliczne na rynku nie mają problemów ze zbytem, ciągle powiększa
                ilość krajów. Znikoma konkurencja wydajność wzrosła na BV w ciągu niecałego
                roku o 30 % co inne firmy mogą o tym tylko pomarzyć i co ???i w nagrodę ci co
                pracują bezpośrednio przy produkcji dostają od nowgo roku obniżenie stawek
                nagrody dyrektora- ponieważ nagrodami dyr. są teraz objęci też umysłowi wiec my
                robimy na nich - komuś trzeba zabrać aby im dać. Zamiast podwyżek powiem
                dzieciom ze jakiś Mariano z Holandii nam pogratulował wydajności.
                • Gość: geyzli IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.08, 01:16
                  che che - a teraz nasza Opolska nutricia rozda jałmużnę w postaci 9% "podwyżki"
                  - oczywiście wszyscy pracownicy mają szaleć ze szczęścia... a tak naprawdę, to
                  nawet nie wyrównanie inflacji podstawowego koszyka dóbr, mam na myśli: paliwo,
                  żywność, opał, mieszkanie. Przecież 40-60% zarobków pracownika najniższego
                  szczebla pochłania żywność i opłaty. bardzo się cieszę, że pracownicy zaczynają
                  się zwalniać z nutricji i odchodzą do firm, które proponują duuuużo lepsze
                  zarobki. Czekam jeszcze na otwarcie drugiego zakładu w Skarbimierzu - ale nie
                  chyba nic się nie zmieni - nie ma złudzeń, nutricia się nie obudzi, no chyba że
                  przejrzy na oczy i zobaczy że za tak mało to już nikt nie chce pracować. A może
                  się obudzi i stwierdzi że dobry pracownik musi swoje zarobić - a jak dobry to
                  wyższa wydajność i jakość? - e tam nie wierzę w przebudzenie - będą jakość
                  uzyskiwać tymi ludźmi co złapią do pracy, tyle że to cholernie niebezpieczne i
                  krótkowzroczne....
              • Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.08, 17:34
                Nie Koleś nie będe ci proponował to by było za łatwe, sam musisz sobie poszukać, a jak tak chwalisz nutricie to powodzenia. Juz w tym poscie przyznałeś, że tam jest jawne granie w ciula, a co do premie to możesz dostac DO 7,35% a "do" to znaczy, że możesz dostac 1% i pretensje do Pana Boga wszystko zgodnie z regulaminem. Jak dostaniesz jak babki na pakowni 1% z podstawy 1400 brutto tzn 14 zł premii za miesiąc HARÓWKI to zmienisz zdanie całkowicie.Jedno wielkie dziadostwo nie firma. Jak wspomniał jazzz ucisk dłoni tylko kierownika powinien ci wystarczyć nakarm tym dziecko
                • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 01.02.08, 23:01
                  Czy ja chwalę firmę Nutricia??????? To chyba nie potrafisz czytać. Piszę, że
                  jest to firma jedna z wielu. Nie jest najlepsza ale również nie najgorsza. Tak
                  jak napisałem: jedna z wielu. Ciekawe ile teraz wypijacie kaw, ile wypalacie
                  papierosów, ile razy drapiecie się w dupska w nowej pracy????? Może mi napiszcie
                  panowie Jazzzzzzz i Były ile ma zarabiać miesięcznie netto robol, zwykle bez
                  wykształcenia średniego podczas, gdy lekarz, nauczyciel zarabiają około
                  1500-1600 netto???? Tylko nie odpisujcie haseł populistycznych typu "godnie",
                  "sprawiedliwie". Podajcie konkretną liczbę.
                  Co to znaczy, że nowe rynki zbytu, produkcja wzrosła 30% itd. Ludzie, troszkę
                  myślenia ekonomicznego. Maszyny na których pracujemy to obiekty muzealne. Przy
                  takim wzroście produkcji szlag je trafi również 30% szybciej. Za co Nutricia
                  kupi nowe??? Wzrost wydajnosći nawet o 100% nie spowoduje wzrostu wynagrodzenia
                  o 100%!!!! Ja pamiętam ten zakład kilkanaście lat temu. Totalny rozpad.Teraz
                  choć wygląd ma przyzwoity. Pieniądze na inwestycje nie spadły chyba z nieba.
                  Poza tym zarobki nie mogą być kosmiczne bo przeniosą fabrykę na Ukrainę,
                  Białoruś itd, gdzie będą pracować na 1/2 stawki i załoga pójdzie szukać nowej pracy.
                  Ja nie wychwalam Nutricii ale staram się trzeźwo patrzeć na wszystko. Może
                  akurat udało mi się wkręcić w tryby Nutricii w jakimś dziwnym okresie: tu
                  podwyżka, tam jakaś regulacja, to znowu dopłata do dojazdów. Przecież nie
                  związałem się z Nutricią do końca życia. Znudzi mnie praca w Nutricii to znajdę
                  inną. Dlatego komu się nie podoba to przecież droga jest wolna i można szukać
                  innego zajęcia.
                  • Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 10:33
                    I oto chodzi dyrekcji żeby wzrost wydajnosci nie spowodował wzrostu wynagrodzenia. A to ile ja zarabiam powinno cie g..o obchodzic. Dżentelmeni o pieniadzach nie rozmawiają, dżentelmeni je mają. A ty zamiast marnowac czas przy komputerze poszedłbys do kafejki z wolnego oczywiscie za dzien wolny (jak go dostaniesz)i zwiekszyłbys produkcję, byłoby na nowe maszyny, utozsamiaj sie z firmą co ci jeśc daje.
                    • Gość: Koleś IP: *.tktelekom.pl 02.02.08, 13:19
                      Do "Były. Kto zagląda ci do portfela???? Ja tylko zadałem pytanie: ile wg Ciebie
                      powinien zarabiać robol, taki powiedzmy po 8 klasach szkoły podstawowej plus 3
                      lata zawodówki???? O nic więcej nie pytam. W soboty nie pracuję. Nie ma takiej
                      siły bym poszedł w sobotę do roboty. Komuna z pracującymi sobotami sie skończyła
                      jakiś czas temu.
                      Nie wiem jak pracuje się na pakowni w Nutricii ale pracowałem w Austrii na
                      podobnej lini produkcyjnej i był taki zapie.. że jak chciałem iść do kibla to
                      musiał ktoś mnie zastąpić. Jak na polskie warunki zarobki były niezłe. Ale tu
                      jest Polska i nikt nie da pakowaczce 1000 euro /mieś
                      • Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 15:58
                        wlaśnie w nutricii jest tak samo jak w austrii, przynajmniej na pakowni. A wg mnie tyle robol powinien pracować na litr benzyny, kostke masła, but. piwa, kilowat pradu itd itd ile niemiecki, holenderski itd. Jak ceny mamy takie to i place powinny byc takie. A jak byłeś w Austrii to powinienes wiedzieć
                  • Gość: ASTRA IP: 82.160.104.* 03.02.08, 17:36
                    Proszę zobaczyć ile ciągle przybywa ludzi do biurka na OS ,tam jest
                    ich ok 25 osób i jeszcze mało,a na pakowni coraz mniejsze
                    zespoły.Siedzą i tylko dupy coraz większe.
                • Gość: KIEROWNIK IP: *.tktelekom.pl 01.02.08, 23:18
                  Czytam i ku..a nie mogę zrozumieć. Autorzy niektórych postów to jakieś
                  prymitywy. Czy ktoś Was, ku..a jego mać, pod przymusem tutaj zatrudnił??? Aż 99%
                  ludzi tego forum jest niezadowolona z pracy na Nutricii. Moje pytanie do ich: to
                  po jakiego ch..a przychodzicie do niej każdego dnia??? Nie podoba się to
                  wypier....ć!!! Ku..a mać nie odpowiada praca to piszę wypowiedzenie i odchodzę.
                  • Gość: hobbit IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.08, 17:16
                    Gratuluję wypowiedzi Kierownika. Bardzo wyrazista i przemawiająca, choć osoba
                    takiego pokroju jak pan, pełniąca kierownicze stanowisko nie powinna poddawać
                    się emocjom i używać tak prymitywnych słów.To tylko świadczy o panu.
                  • Gość: Dwa IP: *.anonymizer.ccc.de 19.02.08, 01:50
                    No, nie powiem, jak tam jest wiecej takich panów kierowników, tfuj, przepraszam,
                    manedzerów, to faktycznie lepiej szukać pracy gdzieś indziej.

Na pocieszenie - w Nutricii warszawskiej syf sie ostatnio porobił nieziemski.
                    Wiem, bo mam tam przyjaciółkę. Cóż - może tak musi być, że praca ma sprawiać
                    przykrość, a kariery robią jakieś przydupasy?
                  • Gość: re kierownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:55
                    Ta wypowiedz świadczy co się myśli o pracowniku z niższym wykształceniem . Ja w
                    nutrici już długo pracuję praca jak każda ale na kierowniczych stanowiskach znam
                    tylko dwie osoby które rozumiały pracowników tak zwanych roboli . Mariusz
                    Raczyński i Jerzy Bizoń,ale już nie pracują.Co do atmosfery to prawda jest
                    fatalna .
    • Gość: gosc IP: 195.205.193.* 08.04.08, 12:22
      OBOZ PRACY zaklamanie , chamstwo majstry z ODZYWEK to ludzie bez serca
      ,wykorzystuja nawet sprzataczki ktore za ciezkie grosze tam pracuja kodeks pracy mowi co innego a oni co innego mowia .LALSZ
      • Gość: byly pracownik IP: 195.205.193.* 23.04.08, 19:17
        poprostu nutricia do koszmar robic robic za grosze ,opamietajcie sie majstry
        ,lierownictwo z odzywek.to pozywki dla dzieci nawet. panie sprzatajace ktore
        tam pracuja na takich chektarach , za 7zl za tyle by rusek nie pracowal
        .ziomale.BAB BAJ
    • Gość: fikus IP: 195.205.193.* 29.05.08, 14:53
      niemam zdania na temat tej firmy ciągle zmiany tam są
      • Gość: misioo IP: *.chello.pl 29.05.08, 19:37
        zmiany na gorsze robimy 1/3 więcej niż rok temu a ludzi już zwalniają, te młode
        specjalistki od rekrutacji niedługo obudzą się z ręką w nocniku.
      • Gość: MIII IP: *.dynamic.ngi.it 08.06.08, 23:14
        Podbijam do góry bo niedobrze w tej firmie się robi
        • Gość: baron IP: 195.205.193.* 13.06.08, 09:51
          w nuticia nie ma co liczyć na stałe zatrudnienie porobisz pierwsze 3 miechy
          podziękuja ci jak pójdziesz na chorobowe ,bądz podskoczysz do ktoregoś z
          majstrów itp nie ma co startować tam szukając pracy.
          • Gość: była sprzątaczka IP: 195.205.193.* 03.07.08, 13:42
            szkoda gadać Nutricia opole to jedna wielka porażka
            • Gość: STAŻYSTA IP: *.15-3.cable.virginmedia.com 10.03.09, 21:55
              Robiłem w mikro ,zapieprz ,chamówa ,debilizm , wyjechałem za granice , w ciągu
              roku z 900 funtów na rękę mam teraz 1800 i supervisora ,dochodzę do wniosku iż
              staże w Polsce i praca to marnowanie czasu i młodości , jeśli masz możliwości to
              się pakuj i wyjeżdżaj , nie patrz za siebie , nie warto ,mam tu normalne życie ,
              na wszystko mnie stać a reszta o wiele łatwiejsza.Pozdrówka dla ludzi z
              pożywkarni , boxu , to na leczenie się nadają.
              • Gość: mike IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 00:01
                tez robiłem na mikro , psychoza panuje na boxie , smieją i jej lizuski . Najlepiej to jest na pożywakarni , normalni ludzie , normalna praca.
            • Gość: arian IP: *.147.177.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.06.13, 22:40
              Witam, jaka aktualnie panuję atmosfera pracy w zakładzie Nutricia w Opolu? Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Gość: Rodło IP: 77.255.91.* 25.03.09, 19:51
      napewno nie warto aplikować do Spółdzielnie Mieszkaniowej Rodło -
      atmosfera koszmar a pieniądze też śmieszne... Nie warto i lepiej
      omijać dużym łukiem.
      • Gość: ANIA IP: *.chello.pl 30.03.09, 02:58
        mój brat pracował tam póltora roku,bardzo sobie chwalił, bardzo żałował że mu nie przedłużyli umowy, potem mówił że spotkał kumpla, który mu gadał że bardzo sie zepsuła atmosfera w firmie i ludzie sami sie zwalniali, a z rotacją to prawda,baraciak trząsł sie co trzy miesiace czy dalej będzie pracował, półtora roku to i tak dużo w tej firmie(moze nie potrzebnie poszedł na L4, ale jak tu iść do pracy, jak rano z łóżka nie mozna było wstać z 40 stopni gorączki)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.