• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dobry i niedrogi fryzjer

• Gość: jolanda IP: *.punkt.pl 25.08.09, 20:08
      Katarzyna na zwm -ie
    • 25.09.09, 12:16
      Witajcie!
      Ja juz znalazlam! Pani Magda Supinska (kiedys u Berendowicz, potem w
      Atelie Majer).Problem w tym ze zrezygnowala ze wspolpracy i slad po
      niej zaginal.POMOZCIE MI JA ODNALESC!!!!!! Nie oddam moich piorek w
      zadne inne rece! Jesli ktos ja wytropi prosze o wiadomosc!!!!
      • 07.10.09, 11:25
        Witajcie
        caly czas chodzilam do Majera,najpierw do p.Ani pozniej do p.Magdy i p.Gosi(bylam z nich bardzo zadowolona:) ) niestety zadna z tych dziewczyn nie pracoje juz w Atelier Majer :(
        jezeli chodzi o p.Andrzeja jest dobrym fryzjerem,ale trzeba zapisywac sie do niego na 2 miesiace przed wizyta.Niestety przez ta rotacje fryzjerow w salonie i terminy do p.Andrzeja nie bede tam wiencej chodzic bo jestem osoba,ktora ceni sobie dobra i fachowa obsluge i przyzwyczaja sie do fryzjerow (a niestety tam bylam zmuszona przyzwyczaic sie do 3 i nie zaloje,bo naprawde te dziewczyny sa super i polecam wizyty u nich maja podejscie do klijenta:) ).Nikt nie zaprzeczy,ze w tym salonie cos jest nie tak ze pracownicy z tamtad uciekaja.Wienc jesli ktos tak jak i Ja nie lubi zmieniac fryzjera co chwile to nie polecam tego salonu!!!!!!!! Teraz bede szukac p.Gosi i p.Magdy jesli ktos je wytropi to prosze o informacje:)
        • 08.10.09, 11:39
          moja droga ja tam chodzę od roku. Fakt, do Pana Majera czeka się
          cholernie długo ale facet naprawdę jest świetny, wiec warto
          poczekać.Owszem słyszałam, że odeszły stamtąd jakieś fryzjerki ale
          co do mnie, to ta p. Gosia jakaś dziwna była. Byłam ostatnio u
          Dagmary na pasemkach i jest naprawdę dobrze. A do tego zapłaciłam
          140 zł., więc się opłacało. Polecam.
        • Gość: jaijuz IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 08.10.09, 18:36
          Pani Magda pracuje w solarisie :)) z najlepszymi.
          • Gość: Ewa IP: *.chello.pl 25.10.09, 11:30
            A ktoś wie, gdzie się podziała pani Ania Drewniak. Tez najpierw była
            u Berendowicz, potem u Majera....

• Gość: jaijuzz IP: 194.29.180.* 25.10.09, 16:51
              Pani Ania Drewniak...w solarisie :)
              • Gość: Ewa IP: *.chello.pl 25.10.09, 18:44
                Też? Jak pani Magda?
                Dzięki :-)
                • Gość: jaijuz IP: 194.29.180.* 26.10.09, 17:31
                  tak jak Pani Magda i Dominika zresztą tez :)
    • 07.10.09, 10:49
      ..
      • Gość: jk IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.09, 14:36
        Hej, naczytałam się już tylu forum, że głowa boli. Zastanawiam się nad
        dwoma fryzjerami p. Mirek z Benefisa, i p. Aleksander - zaginiony,
        pracował kiedyś w salonie Virgin w Chmielowicach - jak ktoś wie, gdzie
        można go znaleźć to proszę o podanie jakiegoś kontaktu.
        Proszę napiszcie coś o nich, jakie mniej więcej ceny mają i czy
        naprawdę potrafią doradzić?
        • Gość: graziaaaaa IP: 77.252.18.* 25.10.09, 17:54
          u p.mirka sciecie damskie 70zl lub moze juz 80zl a meskie 40zl
          a farbowanie ??????????
          kiedys farbowala wlosy przewaznie p.grazyna ale ostatnio tam juz
          jej niewidac w salonie koszt byl od 80 w gore
          teraz tam jest jakas nowa laska ale jaki koszt u
          niej ?????????????
        • Gość: liszka IP: 77.223.238.* 25.10.09, 23:10
          Pan Olek też w Solarisie!!! strzyżenie w zależności od długości włosów- krótkie 60, długie 70zł. Kolor też zależy od długości więc najlepiej iść się pokazać i poprosić o przybliżoną cenę.
        • 27.10.09, 09:14
          moje drogie tak tu debatujecie a sprawa jest prosta- dobry jest ten,
          kto sie sprawdził. Pani Berendowicz jest mistrzem, podobnie Pan
          Majer. Udowodnili, że naprawdę są warci czsu oczekiwania oraz ceny.
          Byłam klientką Pani Berendwicz, obecnie jestem od kilku lat wierną
          klientką Pana Majera.Wiem jedną- są najlepsi.I wydaje mi się, że
          reszta wymienianych przez was osób to tylko namiastka tego, co
          prezentują najlepsi. Wole zapłacić 5zł więcej i wyglądać super.To
          moje zdanie. Szukajcie, a i tak przekonacie się do tego co tu
          napisałam.
          PS. Byłam u Dagmary u Pana Majera, jest ok.,ale strzyżenie u szefa-
          lepsze.
          • Gość: Starka IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.09, 23:33
            Moja droga,

Berendowicz to przerost formy nad treścią,potraktowana zostałam
            przez "profesjonalistkę" skandalicznie,gwiazda ze spalonego teatru.
            Świadczy chyba o tym to,że w ciagu jednego dnia opuścili ją najlepsi
            fryzjerzy z Meierem na czele.
            Widocznie lubisz luksus z dolnej półki i nie masz pojęcia jak
            potrafią traktować klienta,który przychodzi po profesjonalną usługę
            i zostawia 250 złotych
            Namiastka luksusu u Berendowicz i Meirea, całkiem dobra jesteś :)
            • 02.11.09, 11:29
              oj kochana, chyba Ci się okres spóźnia i stąd taki jad:)co słychać u
              Berendowicz- nie wiem, dawno nie byłam. Natomiast Majer ma obecnie
              najlepszą sławę wśród fryzjerów i wpisałam tu własną opinię,
              potwierdzoną moją własną fryzurą. Nigdy też nie zapłaciłam u Pana
              Majera 250zł, więc podejrzewam, że nigdy tam nawet nie byłaś:) Z
              kolei co do Twojej wypowiedzi nie wiem z jak arystokratycznej i
              górnej półki luksusu raczysz debatować ale coś podejrzewam, że to
              tylko pusta paplanina a słomka z butków od Prady wystaje:)
              • Gość: jojo IP: 195.114.186.* 08.11.09, 19:54
                Świetny musi być ten majer skoro został sam...wydaje mi się ze nie trzeba dużo
                pisać...ludzie nie są głupi i widzą ze coś jest nie tak.fakt, jest bardzo dobrym
                fryzjerem ale nie jest niezastąpiony.uważam ze P Dominika jest na równie wysokim
                poziomie, tak jak i P Ania i P Magda.
                - cytuję "Natomiast Majer ma obecnie najlepszą sławę wśród fryzjerów " ???
                ciekawe....chyba on sam tak myśli
                - 250 zł u majera! chyba sama tam nie byłaś bo można tyle zapłacić za
                dekoloryzację np
                • 11.11.09, 13:31
                  nie zgadzam się z Twoją opinią. O tym, że Majer ma naprawdę świetną
                  sławę świadczy zarówno to, że to forum zostało stworzone przez
                  ludzi, którzy wiedzą co potrafi:)jak i fakt, że o termin u niego
                  ubiega się połowa miasta. Reszta pewnie umawia się do Berendowicz,
                  która jako fryzjer również przez wiele lat udowadniała, że coś
                  potrafi.Naprawdę dziwi mnie ta Twoja wiara w wymienione przez Ciebie
                  fryzjerki. Zarówno Majer, Berendowicz jak i Hanna przez lata
                  udowadniali, że są naprawdę warci swojej sławy. I z tego co wiem, to
                  nie tylko w Opolu. Podkreślmy jednak DOTYCZY TO TYLKO TYCH TRZECH
                  FRYZJERÓW. Natomiast panie przez Ciebie wymienione były, są i będą
                  jedynie uczniami wyżej wymienionych, które co chwilę muszą zmieniać
                  miejsce pracy, żeby całkowicie nie odpaść, gdyż przy w/w ich poziom
                  jest żaden. Nie słyszałam o tym, żeby Pani Ania, Pani Dominika czy
                  też Pani Magda odniosły choć jeden sukces poza Opolem.
                  Lokalne "gwiazdy".Fryzjerzy z prawdziwego zdarzenia pojawiają się w
                  prasie, mają swoje salony, doskonalą swój warsztat i potrafią
                  stworzyć nowe style. Pani Ania i Pani Magda "odgrzewają stare
                  kotlety" serwując fryzury rodem z archiwum:) Może następnym razem
                  przeniosą się tam, gdzie już nikt nic nie potrafi, by nie czuć się
                  gorzej:) Bo co do tych ich przenosin to huczy całe miasto, tylko o
                  kim to źle świadczy, jeśli fryzjerki nie potrafią się dopasować do
                  żadnego salonu:)

• Gość: jojo IP: 194.29.180.* 11.11.09, 15:11
                    oczywiście nie podlega dyskusji ze majer ma grono swoich klientek tak jak
                    berendowicz i hanka. widocznie dla Ciebie fryzjer jest tylko wtedy dobry kiedy
                    ma swój salon, jest "znany" w kraju i piszą o nim w gazecie...
                    "panie przez Ciebie wymienione były, są i będą
                    jedynie uczniami wyżej wymienionych" - a majer kim niby był i od kogo się uczył????
                    ciekawe czy byłaś już kiedykolwiek u dziewczyn skoro uważasz że odgrzewają stare
                    kotlety...nie wydaje mi się żeby fryzjerzy pracujący dla salonu tak znanej marki
                    jak loreal nie byli systematycznie szkoleni...zastanów się.majer tak "doskonali
                    swój warsztat" ze nikt nie chce u niego pracować, bo nie możne znieść tej
                    napiętej atmosfery, która panuje w jego salonie.

"Bo co do tych ich przenosin to huczy całe miasto, tylko o
                    kim to źle świadczy, jeśli fryzjerki nie potrafią się dopasować do
                    żadnego salonu:) " - miasto huczy bo wszyscy ich szukają!przenoszą się pewnie
                    dlatego, ze inne salony oferują im lepsze warunki, a z racji tego że są
                    fryzjerami na tak wysokim poziomie to mogą sobie pozwolić na wybieranie miejsca
                    pracy.
                    • 12.11.09, 14:33
                      o matko, ludzie kim wy jesteście, że takie elaboraty na temet
                      fryzjerów wypisujecie? coś mi to pachnie kryptoreklamą. Tak się tu
                      wszyscy zachwalają, jakaś tam Dominika i Inne tipsy drą na na
                      klawiaturze, aby tylko o sobie cos madrego napisać. Naprawdę, aż
                      przykro czytać.Talent broni się sam.Pamiętajcie o tym. Nie
                      interesuje mnie kto odszedł gdzie, dlaczego, czy to źle o nim
                      świadczy czy też o salonie. KOGO TO OBCHODZI? Chyba tylko osoby,
                      które jedyne co potrafią to popisać się jak Gal Anonim. Ja chcę
                      dobrze wygladać, mieć dobrze wykonane strzyżenie i ... to wszystko.
                      Po raz kolejny- MAJER JEST NAJLEPSZY. WIEM TO OD KILKU DOBRYCH LAT.
                      Co do reszty- mam to gdzieś. Jeśli ktoś jest dobry,nie zamierzam go
                      zmieniać. A wszystkim Panią- jupik, jojo, laleczce i innym
                      krzykaczką życzę, aby odnalazły coś poza fryzjerstwem, to może nie
                      będzieci trącić taką pustą paplaniną ku sławie Solarisa. Ludzie-
                      POZA FRYZURĄ SĄ RÓWNIE CIEKAWE TEMATY. przykro po woli juz te wasze
                      wypowiedzi czytać, bo chyba to wszystko tylko fryzjerzy wypisują,
                      którzy chcą na siłę zaistnieć. Pozdrawiam.
                      • Gość: jupik IP: 77.252.18.* 12.11.09, 15:08
                        no wlasnie kto tu robi reklame ????????
                        no chimero22 ???????????
                        majer jest najlepszy -- moze dla ciebie a dla innych moze nie?????
                        ja mam tez swojego fryzjera juz od kilku lat -- nawet byl tu na
                        tym forum wymieniony--
                        wiec calu ten majer , bereddowicz..... i inni mnie nie interesuja
                        ale jak ktos pisze ze majer jest gwiazda a inni sa tylko uczniami
                        np.Berendowicz to sie mija z faktami .....
                        • 12.11.09, 16:07
                          napisałam co myślę, po to jest to forum. Każdy ma swoje zdanie,
                          podkreslałam to juz poprzednio i kwestia gustu raczej nie podlega
                          dyskusji. Chodźcie sobie gdzie chcecie, wyraziłam tu moją opinię,
                          kazdy jednak musi wypracować swoją. Nie czytasz uważnie- nigdy nie
                          napisałam, że Berendowicz jest uczniem, byłam kiedyś jej klientką i
                          szanuję babkę za poziom. Nie jestem akwizytorem, nie sprzedaję tu
                          fryzjerów.Chodzę do Majera, więc o nim piszę. Napisałam to, co wiem.
                          Resztę sami sprawdźcie...
                      • Gość: jojo IP: 194.29.180.* 12.11.09, 22:34
                        chcesz ciekawych tematów to wejdź na inne forum ...nie masz ochoty czytać naszej
                        paplaniny to nie czytaj...nie rozumiem gdzie masz problem.
                  • Gość: jupik IP: *.punkt.pl 11.11.09, 18:32
                    na faktycznie z ciebie laleczka moze jeszcze blond laleczka???
                    cały swiat wie przeciez ze Majer to uczen (jedene z wielu ....)
                    BERENDOWIcz
                    naprawde jestes zorientowana ......
                    a do ''gwiazd'' to jeszcze dluga droga .... i do tych nowych styli
                    to tez daleko ..... moze bardziej pasuje okreslenie ze sa ''na
                    czasie'' bo doskonala swoj warsztat !!!!!
                    a tu jak najbardziej brawo dla nich ze szkola warsztat !!!!!
                    • 12.11.09, 15:49
                      chętnie odpowiedziałabym Ci na Twoje wypociny, gdyby nie to, że
                      Twoja sładnia i nieumiejętnośc przekazania własnych myśli powodują,
                      że naprawdę nie wiadomo o co Ci chodzi. A blond, choć fajny
                      kolor ,nie jest moją domeną. Napisz co chcesz przekazać, to pomogę
                      Ci to ująć w normalną wypowiedź- mam doktorat z filologii polskiej i
                      przygnębia mnie fakt, iz tak wielu Polaków, z Tobą na czele nie
                      potrafi się poprawnie wypowiadać. Jeśli chcesz się tu popisać
                      znajomością tajników życiorysu fryzjerów, wystarczą tylko małe
                      korepetycje z polskiego, do tego troszkę prawdziwych informacji.
                      Majer był uczniem Berendowicz,potem zaś jej najlepszym fryzjerem.
                      Wszyscy o tym wiedzą, więc raczej Tobie brakuje zorientowania w
                      temacie:)Z tego co słyszałam to reszta była bardzo przeciętna.
                      Napewno nie zaryzykowałabym fryzury u byle kogo. Bezapelacyjnie-
                      Majer. Poza tym to bardzo fajny facet, miły i uprzejmy. Natomiast
                      masz w pełni prawo do faworyzowania swoich pupili i usługi w stylu
                      hipermarketu- czyli taśmowo, bez polotu, aby tylko skasować klientkę.
                      • Gość: jupik IP: *.punkt.pl 12.11.09, 22:07
                        niestety ale ja tutaj nikogo nie faworyzuje swoich pupili .......
                        nawet nie wymienilam do kogo chodze ale napewno nie jest to zadna
                        pani .... z hipermarketu ..... a nawet nie okreslama czy to facet
                        czy kobieta ......
                        pisalam ze majer jest uczniem berendowicz a nie odwrotnie
                  • Gość: zenonka IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.09, 10:04
                    Kryjąc się pod nickiem chimera 22 i tak wiem kim jesteś:D
                    i co ładnie tak chwalic swojego męża?Anka swój jad wylewasz tu,bo
                    masz kompleksy,niższości bierze górę nad wszyskimi.brak Ci ogłady a
                    przede wszystkim POKORY
                    Pamiętaj sącząc jad sama wkrótce przekonasz sie jak to smakuje.
                    Co do Andrzeja,ma potencjał ale jakie ma osiągnięcia ?
                    Wykłady w Katowicach??
                    Daj sobie spokój
                • Gość: numa IP: *.adsl.inetia.pl 18.01.12, 21:54
                  A ja powiem tylko tyle ze chcialabym wszyskich uswiadomic ze polowa z tych fryzjerow co wymieniacie np. P magda , p. Dominika lub p. Ania i nawet pan majer zostali tego wszystkiego o czym mowicie i czym zachwycacie nauczeni wlasnie pod okiem i przez sama p berendowicz i mysle ze gdyby pani berendowicz to byl przerost formy nad trescia to nie zaszla by tak daleko!!!
              • Gość: mika IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.13, 00:36
                Mayer?- TRAGEDIA, BYŁAM JEGO KLIENTKĄ, CENY Z KOSMOSU, FRYZURA NA GŁOWIE 2 TYGODNIE SIĘ TRZYMAŁA, FARBA SZYBKO SPŁYNĘŁA, KIEDY U NIEGO BYWAŁAM MIAŁ ZWYCZAJ BRAĆ POD SWOJE SKRZYDŁA KLIETKI BLIZSZE MU, WAŻNIEJSZ? , A MNIE ODSTAWIAĆ NA DALSZY PLAN, CHOĆ TO JA NA TEN TERMIN BYŁAM UMÓWIONA, ZAJMOWAŁA SIĘ MNĄ WTEDY INNA FRYZJERKA, CENY MIAŁ KSMICZNE, SKRÓCIŁ MI WŁOSY NIE TAK JAK CHCIAŁAM, MIAŁAM DŁUGIE, A WYPITOLIŁ MNIE NA KRÓTKO TWIERDZĄC,ZE TAK JEST BARDZIEJ TWARZOWO, JESTEM BLONDYNKA ,, A ZA KAŻDYM RAZEM PROPONOWAŁ MI JAKIEŚ CIEMNE KOLORY, W KOŃCU WYPIĘŁAM SIĘ NA JEGO SŁAWĘ I OD CZASU JAK GO OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM , TO JESTEM ZADOWOLONA
            • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.09, 09:15
              Droga Starko, nie jest tak chyba do końca z tym wywodem myslowym,
              który nam przedstawiłaś gdyż właśnie od Mejera tez odeszli wszyscy
              fryzjerzy, którzy z nim kiedyś odeszli od Berendowicz. Teraz
              zapisałam sie właśnie do Mejera, kiedys u niego byłam i byłam
              zadowolona :)
              • Gość: yo IP: 77.223.227.* 08.11.09, 17:49
                polecam nowego fryzjera na łangowskiego 1 ...pracuje tam pani
                Ada...polecam
    • Gość: CASABLANKA IP: *.chello.pl 15.11.09, 10:58
      GORĄCO POLECAM SALON "CASABLANKA" (w starym kinie Kraków) * GONIA
      • Gość: zenonka IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.09, 10:07
        Chimera 22 to Anka Meier więc się nie przejmujcie co ta malutka
        intelektem kobieta wypisuje
        • Gość: jupik IP: 77.252.18.* 18.11.09, 13:32
          aaaaaaaaaaaa to teraz wiadomo dlaczego Chimera 22 tak
          wychwala 'swojego fryzjera'
          i kąsa wszystkich którzy polecaja innych !!!!!!!!!
          dziękujemy zenonka !!!!!
          • 25.11.09, 12:28
            Droga Zenonko pełna Intelektu, klasy i wszystkich innych wielce
            pożądanych atrybutów, niestety rozczaruje Twoje Wielce szanowne Ego
            oraz niezwykle ciekawą teorię spisku- nie jestem nią. Znam Andrzeja
            Majer i szkoda, że go niepotrzebnie objeżdżacie.Oprócz pełnej jadu
            Meier, są jeszcze ludzie, którzy poprostu go szanują oraz jego pracę.
            Nie rozumiem tylko dlaczego taka mądra osoba jak ty, nie potrafi
            zrozumieć, że tak poprostu jest.Pozdrawiam. I nie łam się, twój fryzjer
            może być tez ok- napisz kogo polecasz, pewnie wszystkich to zaciekawi
            • 25.11.09, 13:41
              ps. KURCZĘ, teraz dopiero załapałam- TO TY JESTEŚ TĄ JEGO ŻONĄ!! tu na
              forum nas ściemniasz pod różnymi nickami, że niby jest beznadziejny, że
              uczeń , że wszyscy lepsi od niego- po to,żeby zwykli ludzie go bronili
              i wypisywali, podobnie jak ja wypracowania w jego obronie! przebiegła
              jesteś! Ale ja to wykryłam- teraz już wiem, że te negatywy o nim to
              była prowokacja. I co, liczyłaś, że o Tobie też dobrze napiszę, bo
              szanuję Andrzeja, to będę bronić jego żonę też. matko, pokręcona jesteś
              i tyle Anno Meier.
              • Gość: jojo IP: 195.114.186.* 25.11.09, 16:06
                wiesz co "chimera" jakoś twoje tłumaczenie mnie nie przekonuje, obracasz kota
                ogonem i myślisz ze to coś zmieni.twoje wypowiedzi są porostu daremne jak ty
                sama. jak to mówią : "uderz w stół a nożyce się same odezwą :D" daruj sobie
                kolejne wypowiedzi bo nikomu już oczu nie zamydlisz.
                • Gość: Danka IP: *.punkt.opole.pl 09.12.09, 11:30
                  Witam,Jeśli ktoś szuka naprawdę super ale to super stylistów to polecam
                  salon, Majer Naprawdę ciężko mnie zadowolić i przeszłam przez ręce wielu stylistów fryzur.
                  Majer to jednak chodzący talent i z całego serca polecam wizytę u niego. Trzeba
                  mu trochę zaufać, gdyż zarówno jeśli chodzi o kolor jak i o kształt fryzury
                  wyczarowuje na głowie cuda. Korzystałam już
                  dwa razy i nabrawdę jestem zachwycona moą zmianą i tym jak włosy mi
                  się układają, a zawsze miałam z nimi nie lada problem.
                  • Gość: Gooocha IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.09, 09:16
                    Idz trzeci raz a zapłaczesz:)
                    • Gość: Danka IP: *.punkt.opole.pl 15.12.09, 14:11
                      Dziwny to przypadek, gdy właściciele salonów fryzjerskich, w tym mieście,
                      wyrażają swoją negatywną opinię o innych salonach, nigdy tam nie będąc. Świadczy
                      to o ich małostkowości i wielkiej zawiści, to taka łomżyńska domena.
                      Każdy z nas ma inne upodobania, wymagania, inne też potrzeby, uogólnianie
                      świadczy o nieznajomości tematu.
                      Odrębny przypadek, wymagający kompleksowego leczenia tej dziewczynie już chyba
                      nic nie pomoże,.Proponuję skorzystać z wiejskiego fryzjera. Tam będzie tanie
                      choć nie wiem czy dla Ciebie nie za drogo.
                      • Gość: Danka IP: *.punkt.opole.pl 15.12.09, 14:30
                        Sory że 2 razy wysłalam wku.. mnie waszy wypowiedzi .Tak dobrego fryzjera tak
                        .....Wypowiedzi waszy jest żalosny .
                    • Gość: Danka IP: *.punkt.opole.pl 15.12.09, 14:25
                      Dziwny to przypadek, gdy właściciele salonów fryzjerskich, w tym mieście,
                      wyrażają swoją negatywną opinię o innych salonach, nigdy tam nie będąc. Świadczy
                      to o ich małostkowości i wielkiej zawiści, to taka łomżyńska domena.
                      Każdy z nas ma inne upodobania, wymagania, inne też potrzeby, uogólnianie
                      świadczy o nieznajomości tematu.
                      Gorąco polecam Pana Andrzeja gdyż nie sądze by ktokolwiek płakał po wyjściu od
                      niego.
        • Gość: niki IP: *.punkt.opole.pl 23.04.10, 08:07
          POlecam Pana Majera!!!
    • Gość: gosia IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.10, 09:45
      moja siostra :)
      • Gość: elemedudki IP: *.chello.pl 28.01.10, 17:37
        Hmm szukam dobrego fryzjera , cena do 60-70 zł za strzyżenie.
        Słyszalam o LAurent. Ktoś go poleca?
        • Gość: KOT IP: *.ppp.eranet.pl 05.02.10, 09:09
          Witajcie,
          Czy ktoś może wie gdzie teraz pracuje Pani Helena z De Leggie?
          Nie chcą mi podać namiarów, jak ktoś wie proszę o odpowiedz
          • Gość: czarna IP: *.pios.gov.pl 05.02.10, 09:27
            "Lejdis" na chabrach. kobitka ma niesamowite wyczucie , zrozumienie
            i talent do cięcia i układania włosów . Naprawde polecam , po raz
            pierwszy trafiłam na swoją fryzjerke i nie tylko ja .moje znajome i
            kolezanki tez są zadowolone.
            • Gość: Agnieszka IP: 188.33.212.* 05.02.10, 13:27
              Witam serdecznie
              Poświęciłam troszke czasu i przeczytałam forum od poczatku do końca.
              Nie jestem z Opola, studiuje tu, ale powiem szczerze, że dalej nie
              wiem gdzie mam iść do fryzjera. Chciałam zafarbować i jakoś fajnie
              ściąć włosy ale chyba jednak zrobie to u siebie w mieście.
              A może zaryzykuje? Nie wiem :)
              Forum mi napewno nie pomogło.
              • Gość: karol IP: *.chello.pl 05.02.10, 14:37
                sznoberfryz - pl. kazimierza - polecam
              • Gość: czarna IP: *.pios.gov.pl 08.02.10, 08:47
                No to czego ty tak naprawde oczekujesz, myśle że tu jest dośc dużo
                info. albo jednak niedokładnie przeczytałaś albo sama nie wiesz
                czego chcesz - jeśli tak jest to jeszcze raz polecam ci p. Basie na
                Chabrach "Lejdis"
          • Gość: doKOT IP: 194.29.180.* 08.02.10, 11:12
            P. Helena pracuje w Solarisie z tego co mi wiadomo...
    • Gość: Ola IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.10, 11:02
      • Gość: Ola IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.10, 11:20
        Byłam już chyba wszędzie podzielę się sowimi doświdczeniami:
        1. Metamorfozy - super była Jola, już tam nie pracuje, teraz p.
        Sandra czy Sylwia jakoś tak :)
        2. De legge - kiedyś byłam zrobić pasemka, pani Sylwia mi tak
        wyszarpala wlosy ze mi sie plakac chcialo, w dodatku nie potrafila
        mi powiedziec jaki mi kolor wyjdzie , tylko ciagle nikt tego nie wie
        i ze zobaczymy :(, mialam ladny jasny blondzik a pani zrobila mi
        brudno- brunatno -szare pasemka :( a mialy byc złoto karmelowe
        , jest tam jedna pani taka czarna w kucyku ( śliczna) z boku
        widzialam ze jest rewelacyjna, doradza, stara sie ale niestety do
        niej nie trafiłam,
        3. Hanna- p. Hania mega, podobno KAsia Koryzma ,najgorsza jest Marta
        niemila i obgaduje za plecami,
        4. En vogue- podobno p. Monika,
        5. Ambasada - p. Renata, mila i potrafi doradzic ale bez jakiejs
        wybujalej wyobrazni,
        6. Solaris- p. ania, p. Alex
        7. laurent ostatnio trafilam tam na pania taka niska ,czarna byla
        tak zmeczona praca ze nie chcialo jej sie robic balejazu tylko
        sugerowala mi cala glowe, a potem byla zla cala koloryzacje i nic
        sie nie odezwala
        8. Trendy hair - p. Patrycja i pani Karina- wyobraznia, polot, dobre
        dobrany kolr, mila atmosfera

a wiec szczerze poleacam- p. Hania, p. Alex, p. ania, p.Karina
        nie polecam - calej ekipy lovely look, p. Marty z hanny, p. Sylwii z
        de legge,

mam pytanie czy ktos wie jaki numer jest do a majera? bo podany mi
        nie dziala, a strona atelier majer to jakies forum kulinarne czy
        cos ;)
        • Gość: abba IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.10, 13:31
          077 4420541
          • Gość: Adri IP: *.punkt.opole.pl 30.03.10, 16:22
            Witam serdecznie przeczytałam cały forum więc różny opinie o fryzjerach
            ,chciałam napiszą na forum o bardzo zdolnej dziewczynie z Ukrainy która pracuję
            w salonie w Chmielowicach VIRGIN. Z tego co się orientuję to Ania była fryzjerką
            obecnego prezydenta Ukrainy , i ma dyplom Akademii fryzjerstwa w Kijowie . Ja
            osobiści polecam , to co ona mi zrobiła na głowie było po prostu bosko. Jej
            pracy jest podane na stronie internetowej
            www.virginsalon.pl
            • Gość: Adri IP: *.punkt.opole.pl 30.03.10, 16:23
              aha i podam tel 77/5506511
              • Gość: MalaMi IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.10, 21:10
                salona fajny, Pan Andrzej profesjonalny, atmosfera relaksująca...
                dopóki nie przyszła żona Pana Andrzeja. Nachalnie proponowała rózne
                produkty do pielęgnacji (prosiła każdą czekającą na coś panią na
                fotel). Słyszałam jak do jednej z nich mówiła: "nie chce byc
                niegrzeczna ale te włosy są w okropnym stanie". Głośno komunikowała
                się z personelem, obstawiała za coś fryzjerkę i panią od
                telefonów... miła i relaksująca atmosfera zniknęła. Ta opinia nie
                jest ani złośliwa ani napisana przez konkurencję, po prostu
                stwierdzam fakt i myslę, że Właściciele wezmą to pod uwagę.
                • Gość: MalaMi IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.10, 12:45
                  aha, i chore ceny kosmetyków, które są sprzedawane w w/w salonie:
                  lakier Loreal kosztuje 69zł a na Allegro 33zł i na pewno nie jest to
                  podróba. niech dojdzie 11zł koszt wysyłki - kalkulacja jest prosta.
              • Gość: iza33 IP: *.punkt.opole.pl 04.04.10, 18:43
                Polecam salon w Chmielowicach,pracuję tam fajna babeczka z Ukrainy.Polskim
                fryzjeram jesz czego się nauczyć i proszę mi uwirzyć że dziewczyna ma
                talent.Pozdrawiam!
                • Gość: Ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 14:46
                  Rzeczywiście w tych Chmielowicach dziewczyna bardzo ładnie czesze, a
                  przy okazji poprawiła mi fryzurę po bardzo chwalonym fryzjerze z
                  Opola(również przeze mnie).Chociaż jeszcze ma problemy z językiem, to
                  doskonale dogadałyśmy się bez słów.Fryzura wspaniale się układa po
                  umyciu i jest jak z telewizji.Mi bardzo pasuje i szczerze polecam.
                  Warto spróbować.
                  • Gość: poszukujaca IP: *.punkt.pl 08.04.10, 12:20
                    a niedawno cos slyszalam ze w centrum powstal nowy salon
                    fryzjerski , czy to prawda??? gdzies kolo czy nad biurem podrozy
                    orbis??? ktos moze cos wie?????
                    i czy ktos tam byl???????
                    jak uslugi i ceny ??? (o ile ktos mi kitu nie wcisna ze jakis nowy
                    salon powstal )
                    dzieki za info
                    • Gość: Fryzjerzy.com IP: *.chello.pl 09.04.10, 18:13
                      Witam, tak sobie czytam Wasze wypowiedzi na temat "najlepszych" fryzjerów w Opolu a prawda jest taka że każdy fryzjer (nawet ten najgrszy) ma swoich stałych klientów.

Najważniejsze jest aby być zadowolony z usługi.
                    • Gość: Marta IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.10, 14:45
                      Czytałam wszystkie opinie, od jakieś czasu ciągle jestem niezadowolona po
                      wizycie u fryzjera, w końcu dziś się wybrałam do VIRGIN w Chmielowicach
                      Polecam P Anna, fachowo, strzyże włosów, dokładna, dobrze dobiera kolor i fryzurę.
                      • Gość: Marta IP: *.adsl.inetia.pl 03.05.10, 08:46

Podam numer tel-77/5506511
                    • Gość: agapiOpolanka IP: *.dynamic.chello.pl 08.05.12, 23:37
                      tak, byłam w tym salonie przekonana pozytywnymi opiniami przeczytanymi na forum. Cena za strzyżenie damskie z myciem i modelowaniem 60zł nie wydala mi sie zbyt wygórowana. Nastawiona pozytywnie, z uśmiechem na ustach zasiadłam na fotelu i... czar prysł! Fryzjerka [ mająca zaniedbane włosy] była bardziej pochłonięta rozmową z drugą pracownicą niż moimi włosami. Zgryźliwym komentarzom oraz uwagom na temat innych pracownic nie było końca. Nie czułam się komfortowo w takiej atmosferze. Miałam wręcz wrażenie, że przeszkadzam tej pani... Nie byłam zadowolona ze ścięcia, pani na moją prośbę poprawiała mi grzywkę, ale cudów już zrobic sie nie dało. Mam wrażenie, że moje włosy wygladają jak po wyjsciu od osiedlowej fryzjerki pani krystyny za 15 zł... albo i gorzej. zdecydowanie nie polecam studia Manufaqtura!!!
                  • Gość: esssska IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.10, 21:04
                    Iza 33 i Ewelina mają ten sam nr IP
                    I nie pisza dobrze po polsku, wniosek prosty Pani S.
                • Gość: esssska IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.10, 20:58
                  Pani Svietłano proszę pisać po polsku
              • Gość: esssska IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.10, 20:56
                to pisała właścicielka salonu Pani S.D.
                Nie ładnie tak się chwalic
                • Gość: Ewelina IP: *.punkt.opole.pl 10.04.10, 22:44
                  właścicielką salonu nie jestem - żałuję że rozczarowałam...
          • Gość: maga IP: *.182.182.141.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.01.11, 10:55
            To jeszcze nie wiecie! Kasia Koryzma od Hanny otworzyła swój salon na Placu Kopernika 5/2.
            Swietnie obcina włosy i ceny OK polecam.
            Mojej kolezance robiła analize kolorystyczna i swietnie jej dobrała kolor włosow.
            • Gość: ojkas IP: *.centertel.pl 25.01.11, 00:52
              dobry? takich znam tylko w Denique
            • 17.04.12, 15:37
              Witaj a kto w salonie Kasi Koryzmy ścina równie dobrze? Zależy mi na warstwowym ścięciu.
        • 11.11.10, 00:54
          Witam.
          A ja zostałam mile zaskoczona fryzurą dobraną do mojego humoru przez Panią Martę Kasprzyk, ktorą polecam pod numerem telefonu 774231200.
    • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.10, 08:33
      co powiecie o Aleksandrze z Solarisa? Fajnie strzyże? Dobrze dobiera
      kolory? Czy sam proponuje cos kreatywnego czy pyta jak ścinać?
    • 22.04.10, 11:55
      Dziewczyny doradzcie czy warto i czy coś potrafi Łukasz z galerii
      SOLARIS mam umwiony termin na czesanie? dziekuje z gory za wszystkie
      dorady!!!
      • Gość: alunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.10, 20:01
        jedno jest pewne: drogo!!!! chodziłam tam do fryzjera i do tych osławionych {
        nie wymieniam z imienia} znanych salonów i powiem Ci że koleżanki z pracy nigdy
        w życiu nie były u nich i pewnie nigdy w życiu nie wydałyby tyle kasy na
        fryzjera a za każdym razem zachwycałam się ich fryzurami.Dlatego zastanów się
        czy warto dać się OSKUBAĆ bo tak to trzeba nazwać.To zachwalanie fryzury i
        koloru przez personel oraz fryzjera wykonującego, mimo iż wyszło ciemne a miało
        być jasne ,chyba właśnie to tyle kosztuje.
        • Gość: tunia IP: *.wcm.opole.pl 27.04.10, 14:48
          a ja polecam panią Agnieszkę z Laurenta ale w krótszych włosach jest super
          zawsze kolor wychodzi a strzyżenie to już w ogóle bomba. Jak mam długie włoski i
          pałce zawsze koło 240 zł ale chodzę raz na dwa miechy a fryzura sie trzyma tak
          jak na początku wiadomo włoski troche odrosną ale da sie wytrzymac:) a ra na dwa
          miechy mozna tyle wydac i ma sie pewnosc ze bedzie super:) Raz byłam u
          berendowicz Boże nigdy wiecej :(
          • Gość: Lusi IP: *.tktelekom.pl 26.05.10, 16:57
            Bardzo polecam Anie z Chmielowic! Rewelacja:)Ja jestem zadowolona, moja siostra
            i grono moich koleżanek, świetny fachowiec. Jeden ból - to brak
            terminów...czeka się długo w kolejce ale warto!Podam tel 77/5506511
            Pozdrawiam!!1
            • Gość: ex klientka IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.10, 00:50
              Witam,
              Na kiedy można Pani Swietłano złożyć propozycję terminu do salonu
              hehhehe Nie wstyd Ci?
              Reklamujesz się a IP komputera ciąge ten sam
              • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.10, 11:50
                odczep sie od tej Swietłany. Ma salon to go reklamuje a Ty jakbys
                miała to bys o nim pisała same negatywne rzeczy, żeby nikt nie
                przychodził? Grunt, że nie oczernia innych. A Pani Ania bardzo
                sympatyczna i zdaje się, że wie co w trawie piszczy. Piszę "zdaje
                się" bo zapuszczam włosy i konkretnej fryzury nie robiłam.
    • Gość: Mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 00:20
      ...Helena? czy Halina... z Solarisa? Dluższe włosy, ciemne.
      Szczupła, zgrabna... nie strzygła mnie ale bardzo mi się podoba.
      Ktoś coś o Niej wie..? :)
      • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.10, 09:06
        nie byłam u niej ale wiem, że jest autorką fryzur dziewczyn (a na
        pewno jednej) z Zary - fryzura a'la Kukulska. Podobno kreatywna :)
      • Gość: Ania251 IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.10, 00:48
        Helena pracowała w de Leggie i to długo,pracuje tam chyba od maja
        ale polecam jeżeli chodzi o kreatywne i krótkie cięcie,serio
    • Gość: Kacha IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.10, 23:38
      Ja 4 tyg. temu byłam w L'orealu w solarisie u Łukasza, włosy dalej wyglądają jakby były ścięte wczoraj! Pierwszy raz to ja nie musiałam mówić co chce, tylko od razu otrzymałam propozycje ścięcia :) Poza tym sympatyczny i miły człowiek, który wie co robi-polecam.
      • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.10, 11:52
        to on Ci chyba dał na wstrzymanie? :)
        • Gość: Dla Ady IP: *.tktelekom.pl 20.07.10, 08:27
          Niewątpliwie literacki geniusz, potrafiący słowami wyrazić wiele, bardzo wiele.
          Wydawać by się mogło, że chcący nimi wyrazić wszystko.Dochodzę więc do wniosku,
          że żaden tytan intelektu nie posiądzie mądrości, będzie oddzielony od niej
          hermetycznym, kryształowym kloszem własnego umysłu.
    • Gość: Asia IP: 94.254.173.* 26.09.10, 01:13
      Polecam łukasza z loreal. (W solarisie). Zdolny, widać że ma talent (na podstawie typu urody, kształtu twarzy itd. dobiera najlepszą fryzurę) i dodatkowo bardzo miły.
      • Gość: ania IP: 195.47.201.* 27.09.10, 14:06
        Witam! a moje pytanie brzmi - ile mnie więcej kosztuje ścięcie średnich włsów na krótkie w Solarisie? I kto wkońcu jest najlepszy? Pan Łukasz czy pani Helena:-)? Bo juz się zakręciłam...
        pozdrawiam
        • Gość: ptasiek12 IP: *.g1.citymedia.pl 01.10.10, 12:01
          Cześć, własnie zapisałam się na wizytę u Berendowicz do pani Iwony. Nie było wolnego terminu do pani Natali. Czy dokonałam dobrego wyboru? Jeśli chodzi o fryzjerkę a nie o lokalizację :)
          • Gość: papryczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 17:17
            najlepszym fryzjerem jest p. Aleksander z Solarisa! chodziłam kiedys do Bartka z enklavy ale jakos mu sie odechcialo bycia fryzjerem pozdrawiam, cena sciecia w solarisie 60zl
            • Gość: gość IP: *.uni.opole.pl 16.11.10, 23:44
              Nie polecam salonu Enklava. Byłam tam dwa razy. Za pierwszym byłam umówiona do p. Bartka - zrobił mi koloryzację, a ścięcie przekazał jakiejś swojej pracownicy, która chyba była tam na jakimś przyuczeniu. Właściciel stwierdził, że musi w tym czasie obsłużyć inną klientką. Było to trochę bezczelne z jego strony, skoro miał się mną zająć od A do Z, ale idźmy dalej... Owa pracownica miała mi ściąć grzywkę i ewidentnie sobe z tym nie poradziła. Grzywka miała być dłuższa, ale fajnie wycieniowana, natomiast po.. nie miałam jej prawie wcale. Kiedy zobaczył to p. Bartek - zlitował się i wkroczył do akcji, ale cudów już z 'niczego' nie zrobił. Jak to mówią: 'z pustego to nawet Salomon nie naleje'. Dodam, że kolor wyszedł ok, ale bez rewelacji. Cena: 170 zł. Za drugim razem również chciałam umówić się do p. Bartka, lecz nie miał wolnego terminu. Polecił mi jakąś swoją drugą pracownicę i powiedział, że on będzie mnie doglądał. Z powodu desperacji, bo miałam ważną imprezę, poszłam na ten układ. W konsekwencji - p. Bartka nie było, a pracownica miała marne, naprawdę marne pojęcie o pasemkach i w ogóle koloryzacji. Pytała się mnie, co i jak ma robić, gdy po zbyt długim oczekiwaniu na zmycie farby zapytałam czy już, bo coś mnie piekło, stwierdziła, że jeszcze - TRAGEDIA. Miałam popalone włosy, których do dziś nie mogę zregenerować, plamy od rozjaśniacza na głowie, a ościęciu, którego prawie nie było(końcówki i tyci tyci grzywka), nie wspomnę. Cena: 170 zł. Czy za tą cenę warto? Przenigdy! Chemy wyglądać ładnie, idziemy do profesjonalnych salonów, a tak naprawdę uczą się na nas fryzjerzy po jakimś tam kursie, bez talentu i pasji. Odradzam ten salon!
              • Gość: Zuzia IP: *.ip.netia.com.pl 22.11.10, 22:33
                Kochane dziewczynki! Jak chcecie dobrze wyglądać to mogę wam doradzić jedną bardzo zdolną fryzjerkę Anię pracującą w Chmielowicach k. Opola w salonie Virgin. Wypróbowałam wielu fryzjerów w Opolu i okolicach ale nigdzie się nie spotkałam z tak sympatycznym podejściem do klienta i tak ogromnym profesjonalizmem, przedłużanie włosów to jej pasja, w wykonywaniu której jest naprawdę niesamowita, aczkolwiek jest specjalistką w wielu dziedzinach fryzjerstwa. Od momentu gdy wstąpiłam tam po raz pierwszy wiem na pewno, że do póki ta Pani będzie tam pracować będę się umawiać tylko i wyłącznie do nich.
                • Gość: papa IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.10, 07:13
                  najpierw umów się ze słownikiem ortograficznym.
                  • Gość: Sandra IP: *.centertel.pl 22.12.10, 19:33
                    Ja polecam nowy salon Massimo na Sienkiewicza i panią Gosię. Super mnie uczesała i cena przystępna. Dzięki
                    • Gość: alunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.10, 13:58
                      polecam niedrogich i dobrych fryzjerów pan Paweł w Dobrzeniu Wielkim ostatnio miał zakład w miejscowości Kup. Terminy są dość odległe ale warto. Drugi fryzjer a raczej fryzjerka w Kępie koło Opola pani Ewa. Warto bo tanio i profesjonalnie.
                      • Gość: Aaania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 14:27
                        Ja szczerze polecam Łukasza z Solarisa-zdolny i bardzo miły :)
                      • 06.03.11, 16:39
                        Gdzie konkretnie w Dobrzeniu pracuje ten pan Paweł ? Tam jest wiele zakładów fryzjerskich...
                  • Gość: młot na cymbała IP: 217.173.202.* 27.01.11, 16:04
                    a co ci cymbale tu nie pasi z ortografią??
                    • Gość: kasior89 IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.11, 21:36
                      słuchajcie musze sie sicac! ale nie wiem gdzie...byłam u berendowiczow i obcieli mnie tragicznie!!!poradzcie cos bo nie mam zaufania do fryzjerow
                      • Gość: jola IP: *.182.161.169.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.01.11, 09:52
                        Polecam Pania Kasie Koryzma bardzo dobrze obcina włosy i robi fajne fryzury ,ktore dobrze sie układaja. Polecam salon na Placu Kopernika 5 na pietrze
                        • Gość: bunga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 21:10
                          Ja polecam Pania Adrianę Świtałę- ktoś o nią dopytywał wcześniej.
                          Przeniosła się z Łangowskiego na 1maja na przeciwko dworca- mały salonik na 1 czy 2 piętrze- salon Ambiente.
                          Energiczna osoba, która nie boi się klientki- odważnie doradza lub odradza.
                          Byłam u niej kilka razy i jestem bardzo zadowolona ze swoich włosów.
                          • 06.03.11, 16:00
                            proszę o polecenie jakiegoś salonu gdzie robią delikatny balejaż lub refleksy
                            --
                            pl.lennylamb.com/#chusta/konkurs/3021

Moje skarby
                            Weronika 20.04.2006
                            Wiktor 05.10.2010
                          • Gość: vipek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 17:09
                            A ja strzygłem sie ostatnio u p. Izy, sexownej intelektualistki, artystki słowa i nożyc. Ulicą Waryńskiego w dół, lokal po lewej, przedostatnia pierzeja. I to za jedyne 20 zl. Ubyło mi też dokładnie 20 lat.
                            • Gość: zyczliwy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 15:37
                              polecam Dorotę z solaris super fachowiec
                              • Gość: zagubiona IP: *.icpnet.pl 07.04.11, 20:15
                                Czy wie ktoś może gdzie strzyże aktualnie Pani Sabina z salonu Carlo Biani (mieścił się on na pl.Kopernika-został zamknięty), świetna fryzjerka, zależy mi bardzo na Jej odszukaniu:] pzdr
                                • 21.04.11, 16:51
                                  Szukam Pani Ewy, fryzjerki która pracowala w Salonie "Ale wlosy" w Opolu. Świetna fryzjerka, zależy mi bardzo na Jej odszukaniu. Może ktoś ma do niej jakieś namiary lub wie gdzie teraz pracuje.
                                  • Gość: Magda79 IP: *.tktelekom.pl 13.06.11, 12:46
                                    dagusie z tego co sie orientuje to ta Pani jest na macierzyńskim, dzieciaczka miała urodzić :)))
                                • Gość: Majka IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.11, 19:01
                                  Pani Sabina strzyże w Metamorphosis ul Sienkiewicza 3
                                • 20.07.11, 19:38
                                  Pani Sabina strzyże w Salonie Metamorphosis ul Sienkiewicza 3. Polecam Panią Sandrę również dobra
    • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.11, 20:48
      Ja polecam Galerie Urody Clarins na pl. Kopernika mila obsługa wspaniali styliści i ceny tez nie powalają na kolana. Byłam u P. Mateusza i jestem bardzo zadowolona.
      • Gość: ZOSIA IP: *.ip.netia.com.pl 05.05.11, 19:09
        Najlepsze fryzjerki ktorę oprócz zdolności maja pasje i nie boja się
        eksperymentów i odrobiny szaleństwa oczywiście na życzenie:) ceny bbbbbb
        przystępne ,.Jest jeszcze dziewczyna
        która robi cuda z paznokciami:77/5506511
      • Gość: Magda IP: *.147.65.63.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.06.11, 13:43
        Napewno odradzam Galerię Urody Clarins w Opolu przy pl. Kopernika. Od kiedy zmienili całą załogę bo gabinet boryka się z kłopotami finansowymi zatrudnieni tam są chyba same barany po kursach. Ścinał i farbował mnie Mateusz, ale ze szczerym sercem odradzam. Kolor źle dobrany, ułożone wporządku, ale na drugo dzień za nic nie umiałam normalnie ułożyć włosów. Byłam tydzień później u innego fryzjera i złapał się zagłowę jak zobaczył moje włosy. Powiedział że osoba, która mi zafundowała taki kataklizm na głowie nie powinna nawet uważać się za fryzjera. Ceny jak na ich umiejętności zbyt wygurowane. Naprawdę odradzam, możę i są mili, ale widać że są młodzi i w ogóle nie mają doświadczenia ani serca do tego zawodu. Polecam za to Berendowicza w Opolu. Tryeba si wcyeđniej na termin umówić do Andrzeja, ale naprawdę warto.
        • Gość: Magda79 IP: *.tktelekom.pl 13.06.11, 13:38
          Imienniczko dzięki za informacje. Kolezanka mowila mi o tym miejscu i dobrze, ze sie tam nie wybralam czytajac co napisalas. Wyprobowalam kilku fryzjerow w Opolu. Szczerze to najwieksze przeboje z wlosami mialam po wizycie wlasnie u Berendowiczow i w salonie Manufaktura obok orbisa, nie wiem moze zle trafilam. Teraz szperam po forach i szukam opinii bo nie mam czasu na nerwowke. Ostatnio systematycznie chodze do salonu Kariny Smyrek i jestem zadowolona. Zobaczymy jak bedzie to wygladac na dluzsza mete szczegolnie, ze niedlugo szykuje sie u mnie wesele.
          • Gość: Ewa IP: *.xdsl.centertel.pl 20.06.11, 22:54
            Kontynuując wątek o fryzjerach w Opolu, szczerze odradzam salon Gallant's i pracującą (bądż już nie pracującą) tam panią Dorotę. Byłam umówiona na wizytę o 17, czyli godzinę przed zamknięciem i ewidentnie nie przypadło to do gustu personelowi. Ścięcie tragiczne, całość usługi zrobiona na tzw. "odwal się". Po przyjściu do domu nie pozostało nic tylko się rozryczeć i przeczekać parę miesięcy ze związanymi włosami aż odrosną.
            • Gość: margaryna IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.11, 15:36
              A ja wbrew niepochlebnym opiniom jestem bardzo zadowolona z salonu DE LEGGE. Chodze do Sylwii i nigdy mnie nie zawiodła, ale to nigdy. Mojego ojca i siostry tez. Musze zaznaczyz, ze wszyscy mamy wlosy z serii "trudne" i nigdy nie wyszlismy placzac. Miła obsługa, a ceny tez nie sa wygórowane. Jezeli ktoś płacze, bo musi wydać razna kilka tygodni 50 czy 60 zl to niech sie tnie sam w domu,a nie chodzi do fryzjera, bo tyle kosztuje ścięcie. Chyba tylko za dzieciaka płaciłam mniej, a tak to zazwyczaj tyle płacę. Warto pamiętać też, że jak się siada na fotelu, a fryzjer pyta: "co robimy?" to trzeba dokładnie określić co robimy, a nie rzucać "cokolwiek byle jakoś wyglądać", bo w takiej sytuacji dostaniemy cokolwiek i wtedy będzie płacz.
        • 20.07.11, 19:41
          Mam pytanie kiedy dokładnie farbowałaś się u Mateusza?
          Ja jestem zadowolona.
          • Gość: nana IP: *.wcm.opole.pl 05.08.11, 12:49
            A JA POLECAM SALON AUDREY ( TAM GDZIE BYŁ STARY LAURENT). PANI KASIA JEST SUPER EXTRA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY SUPER OBSŁUGA KOLOR I FRYZURKA:)CENY TEZ BARDZO W PORZĄDKU A NIE POWYŻEJ 200 ZŁ ZA JEDEN KOLOR I STRZYŻENIE - TAK BYŁO W SOLARISIE W LOREAL GDZIE BABKA TAK MI WYCIENIOWAŁA WŁOSY ZE NIC Z NICH NIE ZOSTAŁO:(:(:( TAKŻE WYPRÓBUJCIE TEN SALON A NIE BEDZIECIE ZAWIEDZIONE
            • Gość: trudzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 15:15
              A co mam zrobić, doradzcie, bo mi sie mechłacą dolne włoski, poradzcie dobrego fryzjera, chcę sobie zrobić dołem fajną czuprynkę:), a jutro mam ważną randkę ! Pilne !
              • Gość: balbina IP: *.zdnet.azartsat.pl 29.08.11, 17:03
                hej, a co powiecie o salonie EUPHORIA na Książąt Opolskich. Mam tam wykupiony kupon z Groupona . Teraz na Grouponie reklamuje się Berendowicz ale po przeczytaniu forum strach mnie obleciał.
                • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.11, 20:46
                  faceci w Euphorii są chyba spoko - byłam raz u jednego. Uważaj tylko na panią, która jako jedyna w salonie robi trwałą, kompletnie spaliła mi włosy.
                  • Gość: balbina IP: *.zdnet.azartsat.pl 31.08.11, 19:44
                    dzięki, a teraz co myślicie o tej ofercie na gruperze cena 59 zł.
                    Academy of Hair Design Berendowicz&Kublin
                    Kupon obejmuje:

•strzyżenie,
                    •modelowanie,
                    •poradę profesjonalnego stylisty,
                    •specjalistyczne badanie włosa mikrokamerą,
                    •rytuał pielęgnacyjny marki L'Oreal.
                    Oferta dotyczy strzyżeń u ]Daniela i Karoliny[
                    Mam ochotę skorzystać tylko czy nie wiem w jakie ręce trafią moje włosy. Nic nie wiem na temat Daniela lub Karoliny, może ktoś był i podzieli sie opinią
                    oferta dla mnie wyjątkowo tania
                  • Gość: ciekawa IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.11, 14:07
                    A co sądzicie o fryzjerkach z salonu Inspiration na ul. 1-go Maja (obok Wenedy)?
                    • Gość: natalka_w IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.11, 12:35
                      Ja szukam jakiegoś dobrego fryzjera, bo byłam u takiej jednej kobiety, której nazwiska nie kojarzę i ona mi totalnie jakieś 2 tygodnie temu zniszczyła fryzurę. Zastanawiam się czy nie pójść do Mayera, ale u niego chyba trzeba długo czekać na wolny termin, a mi się strasznie śpieszy i chciałam pójść już w tym tygodniu, bo ta baba nie umiała mi nawet ściąć prosto grzywki i muszę ją teraz spinać na bok, bo jak tego nie robię to ludzie mówią że wyglądam jak struś. A ja chcę wyglądać jak człowiek! I do tej pory ona strzygła nawet nieźle ale teraz chyba straciła zupełnie talent.
    • 29.11.11, 00:57
      nefretete! ozimska na przeciw dawnego USkarbowego
    • Gość: maninka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.12, 01:30
      A wiecie może co się dzieje z Tomkiem z Enklavy na Fabrycznej? Kiedyś do niego chodziłam, fajnie ścinał, ostatnio sobie o nim przypomniałam, dzwonię, ale numer już nieaktualny. Przy okazji podjechałam tam, ale wszystko pozamykane..
    • Gość: ruda-x IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.12, 09:06
      TYLKO I WYLACZNIE STUDIO METAMORFOZA! Fantastyczna p.Kasia czyni cuda z czupryną! udalam sie do salonu w celu zmiany koloru < z ciemnego bladu na rudy> i mam kolor o jakim marzylam. Bez jakichś róznych odcieni na glowie...tak jak do tej pory po farbowaniu w kazdym innym salonie. I dodam ze w porównaniu do innych salonow ceny nie sa wcale az tak wygórowane, w czw. natomiast studenci mogą cieszyc sie rabatem ;)
      • Gość: kul IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.12, 12:25
        A czy ktokolwiek wie, gdzie teraz pracuje Radosław?
        Wcześniej ścinał w Figaro w Opolu na Reymonta...

Wcięło chłopaka, a ja byłam zadowolona bardzo, po każdej wizycie :(
        • Gość: mp IP: *.play-internet.pl 18.05.12, 19:39
          Radek i Ewelina przenieśli się do salonu "Gallant's" na Kołłątaja. Pozdrawiam!
        • 26.10.12, 15:25
          Tu radek, znaleść mnie można na kołątaja21 gallant's
          • Gość: Olga IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.12, 18:07
            Kasia z Solaris pracuje w Metamorphosis ul Sienkiewicza :))
          • Gość: Olga IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.12, 18:08
            Kasia z Solarisa pracuje w Metamorphosis ul Sienkiewicza :))
    • 08.02.12, 09:41
      Ja również polecam Panią Anię Zenkovską z Ukrainy jest rewelacyjna!!! Dodam tylko, że już nie pracuje w salonie Virgin w Chmielowicach tylko otworzyła swój własny salon (do 1 lutego ) na ulicy Bończyka 19 w Opolu. Tel do Pani Ani: 791 160 881. Gorąco polecam, bo naprawdę warto!
      • Gość: dagmara IP: *.citymedia.pl 20.02.12, 16:02
        Byłam w salonie p. Zenkovskiej totalna porażka syf smród i ubóstwo .. a ta pani co wykonuje paznokcie to w ogóle nie słucha co się do niej mówi ... strasznie wysokie ceny .... nie polecam
        • Gość: Agata IP: *.glubczyce.vectranet.pl 01.12.13, 14:18
          Niestety potwierdzam , wizyta u i Anny Zenkowskiej to istna porażka. Żadnego efektu, zwykłe farbowanie , a kasuje jak za zboże . W dodatku, brud.
          • Gość: kate IP: *.opole.hypnet.pl 24.03.15, 20:16
            A ja polece tylko jedną Panią. Joanna, kiedyś pracowała w matrixie w Opolu. Odeszła, założyła swój salon w budynku gdzie jest restauracja vanilia na ozimskiej. Salon Pasja
      • Gość: daga IP: *.citymedia.pl 20.02.12, 16:07
        hihihi sama siebie reklamuje ale niech nauczy się pisać po Polsku!
        • Gość: daga IP: *.citymedia.pl 20.02.12, 16:14
          niestety po strzyżeniu u P. Zenkovskiej , musiałam szukac innego dobrego fryzjera aby poprawił mi moją fryzurę, również polecam salon Metamorfoza w Opolu.
          • Gość: Sabina IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.12, 21:09
            Bardzo polecam Atelier Majer dokładnie Andrzeja .
            • Gość: onaaa IP: *.252.25.180.internetia.net.pl 27.02.12, 20:29
              a co sądzicie o hair studio na ozimskiej? wybieram się tam za niedługo, bo mam voucher i nie wiem czy sie bac czy nie :)
              • Gość: natalia IP: *.wcm.opole.pl 22.03.12, 08:03
                A JA MAM PYTANKO:)POSZUKUJĘ PANI AGNIESZKI Z LAURENTA TAKA CZARNA Z WŁOSAMI ZA UCHO:)BARDZO BYŁAM Z NIEJ ZADOWOLONA ALE Z TEGO CO WIEM TO URODZIŁA DZIDZIE I ZE TAK POWIEM SŁUCH PO NIEJ ZAGINĄŁ:(:(JESLI KTOŚ WIE GDZIE ONA TERAZ PRACUJE TO BARDZO PROSZĘ O JAKIES NAMIARY:)Z GÓRY DZIEKI:)
                NATALA
                • Gość: figa IP: *.punkt.opole.pl 22.03.12, 10:54
                  Interesuje mnie zabieg prostowania włosów keratyna. Czy ktoś wie, gdzie w Opolu można go zrobić? Ile kosztuje? Czy warto?
                  • Gość: jola IP: *.252.25.180.internetia.net.pl 22.03.12, 12:04
                    Sama swego czasu byłam tym zainteresowana, ale dzięki opiniom osób, które miały z zabiegiem styczność lub pisały na forach, zrezygnowałam, ponieważ zabieg może w ogóle się nie udać, albo włosy będą mocno napuszone. Czytałam ,ze włosy trzeba dalej prostować, co przyczynia się do ich niszczenia. Mocno się zastanów, trwałość zależy od wielu czynników, od porowatości włosa, skrętu. Jeśli się zdecydujesz zalecałabym zakup keratyny hydrolizowanej. A wykonuje go z tego co wiem wiele salonów. Poszukaj w google, napewno znajdziesz.
                    • Gość: jola IP: *.252.25.180.internetia.net.pl 22.03.12, 12:06
                      z przetesowanych salonów polecam hair studio i atelier majer
                    • Gość: figa IP: *.punkt.opole.pl 23.03.12, 10:27
                      Mnie fryzjerka bardzo zachwalała ten zabieg. Podobno im włosy bardziej zniszczone np. rozjaśnianiem, tym efekt jest bardziej widoczny. Podobno nie niszczy włosów, a regeneruje. Niestety, moja fryzjerka tego nie robi. Mogłabym znależć salon w internecie i zrobić zabieg w ciemno, ale wolałabym poznać opinię kogoś, kto przetestował taki salon na własnych włosach. Wiadomo, efekt zależy zapewne od rodzaju włosów, a coś takiego jak zadowolenie czy spełnienie oczekiwań to odczucia bardzo subiektywne. Nie mniej może ktoś jeszcze podzieli się tu swoimi wrażeniami po takim zabiegu?
                      • Gość: aga78 IP: *.play-internet.pl 04.04.12, 13:04

Łukasz Solaris tylko i wyłącznie drogie Panie. Fryzjer z pasja i talentem :)
                        • Gość: behemot IP: *.dynamic.chello.pl 04.04.12, 23:37
                          wącior zarąbisty a tylko laseczek dotyczący, bo niby jeno One mają włosy na głowie, bo o takich tu mówimy. Przeczytałem ostatnia dziewięćdziesiątkę i tylko laski. Wygląda na to, że faceci perwollą owłosienie głowowe, w konkurencji - jakiego fryzjera polecacie. O ile część lasek uwielbia, gdy facet stoi za ich plecami, pieszczącz ich włosy nożyczkami lub suszarką, to równa część wspomnianym, nie ma zastrzeżeń czy to fa cet czy babka, byle fryzura była taka jakiej pragną. Chodziłem po różnych cyrulikach, różne kwoty płaciłem za ondul łba swojego. No i tak prowadząc doświadczenia, znalazłem malutki zakładzik z laskami, co świetnie zajmują się moimi włosami. Szefowa, wspaniale utrzymana czterdziestka, jest miodzio, strzyżenie jest tanie jak barszcz ( w porównaniu np. do Chrostowskiego)...ech, fajnie jest.
                          • 17.04.12, 15:49
                            proszę o namiary na tę szefową.
                            łysy palant.
                  • Gość: lala IP: *.pl 05.09.12, 22:20
                    ja robiłam keratynowe prostowanie w salonie VENA na Żeromskiego na przeciwko solarisa cena to od 400-500 zł. jestem bardzo zadowolona, czas to 2-godziny chyba pani Manuela to robi?
            • Gość: romkA IP: 217.173.192.* 04.05.12, 10:09
              Szukam pani Grazynki, która pracowało w Atelier Majer. Już tam nie pracuje. Może ktoś ma na nia namiary.
              • Gość: anja76 IP: *.ip.netia.com.pl 10.05.12, 14:05
                Doradzcie kogo wybrać z fryzjerów??? czesanie na ślub jako gość:) ?
                co myslicie o ani z HANNY ??? czy bardziej polecacie majera???
                pozdrawiam
                • Gość: ALKA IP: 217.173.202.* 14.06.12, 16:09
                  ehhh... kłócicie sie i kłócicie kto lepszy a ja Wam coś opowiem. Otóż byłam i w metamorfozie i u majera:/
                  pewnego pięknego dnia rozjaśniłam włosy -ciemny blond do platyny - sama w domu farbą za 8 zł - narzeczony pomagał mi troszkę:) kolor wyszedł cudny - biało-srebrna platynka. Włosy co prawda nieco zniszczyłam ale tłumaczyłam sobie to tym że tania beznadziejna farba. Problem pojawił się dopiero kiedy musiałam ufarbowac powstałe odrosty.. no więc poszłam do metamorfozy - mnóstwo mięli dobrych opinii na necie::/ Pierwszy raz poszłam się upewnić, że fryzjerka sobie poradzi - powiedziała że pewnie - najwyżej zdekoloryzuje. Wróciłam po kilku dniach na umówioną wizytę. no i pierwsze rozczarownie - spojrzała i stwierdziła ze 16 to za późno - przy czym salon jest do 20.00. odesłała mnie do domu - umawiając na za 2 tyg... Było wtedy rezygnować, ale ja uparcie się trzymałam. Nadszedł ów dzień. Rozjaśniała mnie P.Kasia. Non stop pytałam P.Iwony co ma robić- jaka woda, ile, itd... jak myła mi włosy po rozjasniaczu stwierdziła ze zrobi zapienienie bo są żółte jednak...Ok. Zrobiła- wysuszyła - cudo!!! bylam w niebo wzięta - zapłaciłam z bólem 210zł ale efekt... No cóż - takowy pozostał tylko do pierwszego mycia. jak zobaczyłam po nim włosy - szok!!!! Żółty kurczak w miejsce odrostów!!Zadzwoniłam z reklamacją - uznana - tydzień oczekiwań i ukrywania się pod chustkami no i nadszedł dzień poprawy - poszłam. P. Kasia stwierdziła ostentacyjnie że nie ma czasu i w obroty wzięły mnei 2 dziewczyny- jak się później okazało praktykantki. Nawet nie posadzili mnie na fotel tylko na zmywak...leżałam tak godzinę-kark mi odpadał, a one na przemian rozjaśniacz-zapienienie, rozjaśniacz-zapienienie...koszmar - włosy nadal żółte... Kasy mi nikt nie oddał oczywiście,ale najgorsze było to że włosy wypadały mi okrutnie, po pierwszym tygodniu odpadł mi cały wielki kosmyk włosów z przodu -z tyłu mniej to było widoczne - tak że zrobiła mi się nagle jakby grzywka bo przeciągnięto mi farbę na już rozjasnione włosy kilkukrotnie. Straciłam setki na regenerację.,.
                  • Gość: Ed IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.12, 18:19
                    A kiedy to było??? bo Pani Iwona juz od ponad roku tam nie pracuje ???? A w to co pani Pisze to nie wierzę POLECAM P KASIĘ Z METAMORFOZY. a Pani niech zostanie przy koloryzacji farba za 8PLN bo sadze, że żaden fryzjer Pani nie dogodzi. Ten sam opis widziałam na innym forum tylko tam była jeszcze negatywna opinia na temat Pani Dominiki.
                  • Gość: Anka IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.14, 19:18
                    Karolina z Manufaktury czad!
              • Gość: ela IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.12, 23:51
                Grażyna z salonu Atelier Majer 667464914
          • Gość: klientka IP: *.atol.com.pl 28.05.12, 22:17
            fryzjerka A. Zenkovskiej jest najlepsza w Opolu którą spotkałam przez moje całe życie .
            zna się na tym co kocha robić. nie oszukuje jak większości salonów fryzjerskich.
          • Gość: klientka IP: *.atol.com.pl 12.11.12, 22:40
            P. Zenkovska zna się na włosach jak żaden inny fryzjer w Opolu . Polecam
    • Gość: dodo IP: *.come.uw.edu.pl 24.05.12, 12:02
      Nie jestem co prawda z Opola, ale ostatnio odwiedzałam koleżankę opolankę i musiałam na szybko coś ze sobą zrobić - byłam w DeLegge u p. Adama, naprawdę jest fajny. Doradzi, z fryzury jestem b. zadowolona, polecam :)
      • Gość: Viika IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.12, 23:06
        Drogie koleżanki poszukuje Łukasza z L'oreal w Solarisie! Podobno otworzył swój salon gdzieś w Opolu. Byłam u niego dwa razy i jestem bardzo zadowolona z efektów! Pomocy, ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!!
        • 26.06.12, 08:56
          Witam!

A ja będe polecała salon na Kośnego Arachnia Loreal . Pani Justyna umie przepieknie dobierac kolory. i piekne strzyzenia... Polecam... Byłam juz 3 razy i zawsze wychodze zadowolona, nie zamierzam zmieniac fryzjera :D:D
        • Gość: Ania IP: 188.95.28.* 06.07.12, 15:08
          Łukasz otworzył swój salon Hair DIvision na ul. Piastowskiej 2/3 pomiędzy starką a hotelem Piast.
          tel 794070100
          Pozdrawiam
          • Gość: Natasza IP: *.opera-mini.net 11.09.12, 13:32
            polecam Bartosza w Enklawie przy OZIMSKA 13 . Byłam wczoraj jest naprawdę super w swoim fachu.telefon 77 44 239 44
      • Gość: Renia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.13, 17:01
        Byłam w tym salonie z Gruponu u p. Karoliny .Istna tragedia - pani po prostu robiła mi łaskę ,że mnie obcina , oczywiście nie uznała moich sugestii dotyczących fryzury. W cenie miała być maseczka regenerująca włosy ale ,że się spóźniłam 10 minut to niestety już mi jej nie zrobiono bo " mój czas minął " - to słowa p. Karoliny. W cenie miałam refleksy , które wyglądały też niestety nie za dobrze.Nigdy wiecej tam nie pójdę -PORAŻKA. Nie polecam tego salonu , przynajmniej z gruponu bo wtedy klient jest traktowany jak gorsza kategoria .
    • Gość: ali IP: *.icso.com.pl 27.06.12, 13:39
      POMOCY!!!! Poszukuję Agnieszki z salonu "Beata" przy ul. Niemodlińskiej w Opolu. Jakiś czas temu jeszcze pracowała, teraz jest jakaś inna Agnieszka, ale to już zdecydowanie nie to samo. Jeśli ktoś ma jakieś namiary to będę bardzo wdzięczna.
      • Gość: sylwia IP: *.airmax.pl 31.07.12, 23:14
        Niestety poprzednia Agnieszka wyjechala podobno na stale za granice...
        • Gość: kjus opole IP: 217.173.202.* 11.08.12, 11:23
          A ja córce wykupiłam na Grouponie strzyżenie w salonie De Legge i ....... istna tragedia. Coraz częściej się słyszy o tym, że klienci z różnych zakupów grupowych są traktowani gorzej, jako klienci drugiej kategorii. Ja często też korzystam z tych okazji, ale jeszcze (na szczęście) nie trafiłam na złą obsługę, a właśnie moja córka tak i to właśnie w tym drogim i ekskluzywnym salonie. Fryzjerka Agnieszka, która ją obcinała, robiła łaskę, że to w ogóle robi, ścinała byle jak, byle szybko, bez słuchania, po swojemu, szarpiąc do tego boleśnie za włosy i parząc suszarką, a na dodatek z mega fochem na twarzy, że musi to robić, za jakiś kupon.... Oczywiście ani kawą, ani wodą córka też nie została poczęstowana, bo jest z Groupona. Po prostu żenada jedna wielka. Pewnie salon ten chciał się wypromować, zyskać nowych klientów, a tu wyszła ANTYPROMOCJA bo żadna z nas tam więcej się nie pojawi i odradzi każdej znajomej. W salonie tym tylko ceny i sufity są wysokie, bo jakość usług, kultura i obycie na bardzo niskim poziomie. Szkoda tylko, że moja córka zamiast nowej udanej fryzury wyszła wyskubana i z ogromnym niesmakiem...
          • Gość: wiola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 12:13
            A to ciekawe co Pani pisze:) Ja również korzystałam z oferty na gruponie w salonie De Legge (strzyżenie i sauna).Co prawda nie zająl się mną sam Pan Adam (chociaz osobiście mnie przywitał i odwiesił płaszcz), tylko przemiła i znająca się na swoim fachu dziewczyna (niestety nie pamiętam jej imienia). Zaznaczam żę jestem dość wymagającą klientką, ale w tym wypadku wszystkie moje oczekiwania i sugestie zostały uwzględnione. Kawę również dostałam:)Wyszłam stamtąd zadowolona i ze świetną fryzurą. Nie wiem co zrobila Pani córka że została tak potraktowana.... może jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
    • Gość: jaaaaa IP: *.252.25.180.internetia.net.pl 13.08.12, 06:12
      Szukam naprawde dobrego fryzjera, który umie ścinać włosy kręcone, mam dość wchodzenia do salonu i przerażonej miny fryzjera, bądź fryzjerki, rozczesywania ich na sucho bo "tak trzeba", ścinania za krótko, bo ciężko się domyślić ,że włosy kręcone na mokro są znacznie dłuższe, niż jak się wysuszą, suszenia na szczotke <olaboga>. Jeśli ktoś ma jakieś info proszę o odp. Pozdrawiam!
      • Gość: jaaaaa IP: *.252.25.180.internetia.net.pl 28.08.12, 10:15
        tak jak myślałam ;p w opolu nie ma takiego fryzjera...
        • 28.08.12, 10:23
          A u jakich byłaś fryzjerów? Może nie u wszystkich byłaś.
          • 15.09.12, 16:54
            Dziewczyny a czy znacie w Opolu jakąś fryzjerkę/fryzjera który potrafi zrobić ombre hair i nie spieprzy mi przy tym włosów? boje sie iść w ciemno;)
            • Gość: Nuka IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.12, 19:25
              Spróbuj na ul Sienkiewicza 3 Salon Loreal. Fajne fryzjerki. Można z nimi pogadać i dobrze doradzą.
      • Gość: cozyy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.12, 19:33
        mam ten sam problem co ty:/ jak juz sie ktos podjął to kasował dwa razy więcej:/ polecam Łukasza w Hair Division. loczki nawet sa ładniejsze niż wczesniej
      • Gość: GUNIA IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.12, 15:30
        NAJLEPSZY SALON FRYZJERSKI GLAMOUR W OPOLU POLECAM PANIĄ MAJE,WŁAŚCICIELKA ,PERFEKCYJNIE STRZYŻE,CUDOWNIE DOBIERA KOLORY ,TO JEST WYSOKI POZIOM, ŚLICZNY SALON,NIE MA TAŚMY, POŚWIĘCA CZAS WYŁĄCZNIE JEDNEJ OSOBIE. POLECAM
        • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 01.10.13, 00:21
          ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIA, POLECAM 100% NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAĆ,WYSTARCZY SKORZYSTAĆ Z USŁUGI PASJOMANKI :)
    • Gość: Olga IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.12, 18:24
      Idź do Kasi do Salonu "Metamorphosis" ul. Sienkiewicza. Kasia wcześniej pracowała w Solarisie.
      • Gość: Pati82 IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.12, 13:27
        Polecam Helene,która pracowała w Solarisie,a teraz pracuje w Hair Division na Piastowskiej. Nigdy się na niej nie zawiodłam i zawsze byłam miło obsłużona. Co prawda płacę za koloryzacje ze strzyżeniem przeważnie koło 160 złotych,ale chociaż nie siedzę zestresowana na fotelu,że coś może pójść nie tak.
        • Gość: cozyy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.12, 19:30
          Hair Division zdecydowanie. i Pan Łukasz!! jest rewelacyjny! nigdy nie miałam takich włosów mimo iż wypróbowałam chyba wszystkich fryzjerów w Opolu.
        • 22.01.13, 20:08
          Serdecznie Polecam Salon fryzjerki KokiLoki www.facebook.com/SalonKokiLoki

Ceny jak na Opole sa na prawde bardzo niskie ,a pracuja na znanej marce MATRIX .Fryzjerki strasznie sympatyczne .Pani Sabina z włosów potrafi zrobić cudeńko po prostu od kąd tam chodze , moje włosy sa w końcu zdrowe ;)
          • Gość: kobitka IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.13, 09:41
            Czy ktoś wie, gdzie pracuje Sebastian z salonu Berendowicz? Jedyny fryzjer, który radził sobie z moimi włosami. Jestem załamana, nie wiem gdzie go szukać, a w salonie nic nie chcą powiedzieć.
            • 26.02.13, 12:35
              ul. Kołłątaja, okolice Rzemieślnika
            • 26.02.13, 12:38
              Salon Gallants, nr 21, podam telefon na mail
            • Gość: Hairdresser IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.13, 15:16
              Sebastian pracuje w Salonie Gallant's ul.Kołłątaja 21 tel. 77 423 12 00
        • Gość: Gosc IP: *.croy.cable.virginmedia.com 20.02.13, 12:34
          Pani Helena niestety już się wypaliła to nie te czasy jak pracowała w De Legge!Hair Division nie polecam wcale!
    • Gość: eM IP: *.ip.netia.com.pl 04.12.12, 12:41
      Przeszłam już wielu fryzjerów w Opolu.. najbardziej byłam zadowolona z p. Dawida w De legge, rewelacja! nawet 2 misiące po wizycie miałam nadal super układajce się włosy, po prostu super! w Metamorfozie, Pani zamiast skupić się na włosach, opowiadała jakieś plotki z życia klientów (!) i w efekcie miałam krzywo obcięte włosy, i wyglądałam słabo.. P. Kasia w Audrey- super koloryzacja! fryzjer w Arkadii za 5 minu cięcia (byłam poprawić po jakimś innym fryzjerze, już nie pamiętam jakim) z resztą poprawił mi tylko tył, w ogóle nie patrzać na przód, skasował jak zqa zboże, tzn rozumiem że mają jakieś tak ustaloce ceny ale mógł się bardzi wyśilić za 65 zł, bo na prawdę podciła tył i tyle.. niedługo znów idę do de legge i sądzę że będę zadowolona jak za pierwszym razem! :)
      • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 10:42
        Hej, czy ktos wie, gdzie teraz pracuje Sabina z dawnego salonu Laurenta na Piastowskiej? Taka mloda, czarna, dlugie wlosy :)
      • 22.01.13, 19:39
        Bardzo gorąco polecam Salon fryzjerki KokiLoki www.facebook.com/SalonKokiLoki

Maja bardzo fajne cenny.
        Chodziłam juz do rożnych fryzjerów ,ale Pani Sabina potrafi wyczarować cuda z włosów!;)
    • 22.01.13, 19:52
      Polecam Salon fryzjerki KokiLoki www.facebook.com/SalonKokiLoki

Bardzo niskie ceny.Fryzjerki strasznie sympatyczne .Pani Sabina z włosów potrafi zrobić cudeńko po prostu od kąd tam chodze , moje włosy sa w końcu zdrowe ;)
    • 22.01.13, 19:56
      Polecam Salon fryzjerki KokiLoki www.facebook.com/SalonKokiLoki

Ceny jak na Opole sa na prawde bardzo niskie ,a pracuja na znanej marce MATRIX .Fryzjerki strasznie sympatyczne .Pani Sabina z włosów potrafi zrobić cudeńko po prostu od kąd tam chodze , moje włosy sa w końcu zdrowe ;)
    • Gość: aga IP: *.meganet.opole.pl 16.05.13, 21:05
      czy wiecie gdzie teraz pracuje Dominika, która kilka lat temu pracowała u Berendowicz, potem u Majera a potem chyba u Hanny w Kaskadzie? dziękuję za odpowiedzi :)
      • Gość: lila IP: *.dynamic.chello.pl 16.06.13, 12:09
        Dominika otworzyła swój salon przy ul. Ozimskiej w SQUARE, na przeciwko pływalni
        • Gość: kasia IP: *.doplaty.gov.pl 05.09.13, 08:20
          A jakie ceny ma Dominika? Ktoś ma orientację? mam krókie włosy. A pytam o farbowanie i ścięcie. A Majer? Kogo z tej dwójki polecacie?
          • Gość: ania IP: 217.173.195.* 06.09.13, 12:23
            dla mnie Majer jest najlepszy w Opolu ale jest drogi, zdaje się, że wprowadził rózne ceny: za strzyżenie przez siebie 90zł, jak ktos inny (pracownica) to 70zł.Nie chodze tam, Dominika nie wiem.
            • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 25.09.13, 14:51
              Bartek Panicz fryzjer jest obecnie na ozimskiej w Enklavie nr tel.725 443 494. Wiem ze jest poszukiwany odkad odszedl z B&K.
              • Gość: Natasza IP: *.adsl.inetia.pl 25.09.13, 14:54
                Dziękuję za informację . od kilku dni szukam tego stylisty..aż tu nagle jeeeess.zadzwoniłam jestem umówiona ..papatki
                • Gość: Lola IP: *.uni.opole.pl 14.11.13, 12:02
                  I jak cenowo u bartka?
              • Gość: Madeleineeee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.13, 21:01
                Dajcie spokój . Ja do dziś płaczę , jak mi zwalił włosy !!! :((((( miałam piękne, dlugie ,gęste wlosy . około 90 cm . chciałam podciąć około 5 cm i pocieniować . nooo i niestety .. teraz mam ok.70-80 cm ;/ bardzo mi zależało na długości wlosów , nie polecam . za to byłam u Kariny Smyrek i choć ceny są wyższe , nie ma szans na wpadki ;) a p Bartek ukończył jedynie technikum fryzjerskie w Opolu i jest młody , dopiero się uczy :)
    • Gość: Jagoda IP: *.play-internet.pl 20.11.13, 02:07
      A orientujecie się gdzie pracuje teraz Pani Sylwia z B&K? Pracowała w solarisie ale niby odeszła i nie wiem gdzie ją mogę znaleźć? Byłam bardzo zadowolona z jej usług. Może ktoś wie gdzi eteraz ona pracuje?
      • Gość: Aneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.13, 02:13
        No ja też jej szukałam. Podobno wyjechała do innego miasta. Też byłam bardzo zadowolona z jej pracy. Ale nie ma ludzi niezastąpionych. Chociaz nie mowie że jakby była na miejscu to bym do niej ponownie nie poszła
        • Gość: Kinga IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.13, 09:00
          Czy wiecie gdzie pracuję Ola z B&K , młoda blondynka z dłuższymi włosami ?
          • Gość: Magda IP: 217.173.202.* 03.01.14, 12:53
            Ola pracuję w Chmielowicach w salonie Virgin , jak Ci chodzi o młodą blondynkę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.