Jak się ubrać na dyskotekę? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny, mam nadzieję, że mnie poratujecie jak to nie raz juz
    było. Podpowiedzcie proszę w co się teraz ubieraja dziewczyny na
    dyskoteki? Koleżanka zaprosiła mnie na wieczór panieński, a ja nie
    mam kompletnie pomysłu co się teraz nosi 9dawno nie byłam na
    imprezie na mieście) Klub od 25 lat, wjazd tylko na obcasach
    (kobiety oczywiście ;-))
    • o a gdzie taki fajny klub, ze od 25 lat i tylko na obcasach? to się przejdę jak
      urodzę:)
    • W Łodzi, na ten przykład, jest Cabaret, gdzie, jak wół stoi na ulotkach, stronie
      internetowej, etc, że obowiązuje strój wieczorowy. I bez takiegoż nie wpuszcza.
      Nie wiem, nie zweryfikuję, bo nie byłam.

Jakoś w zeszłym m-cu byłam na dyskotece i obowiązywały sukienki mini w panterkę
      oraz legginsy/rurki i do tego wielgachny tiszert lub top z dekoltem po pępek.I
      oczywiście wszystko, co białe. Czułam się niezręcznie, bo średnia wieku to
      jakieś 18 lat. A niby wpuszczają tam od 21.
      --
      Poza tym uważam, że Kartagina powinna zostać zburzona.
      http://www.suwaczki.com/tickers/9c7efw2zbhbmhdh9.png
      • u mnie chyba takich klubow nie ma :) a co za roznica czy 18 czy 25- pelnoletni jest, pic moze, uprawiac seks tez. a jest napisane ile obcas ma byc :D

dla mnnie to absurd i paranoja

no coz.. ja sie ubieralam w obcisle jeansy i zwykla bluzeczke i miala mala torebke , ale moze zabawa w wiekszych miastach jest bardziej cywilizowana i na poziomie.

a jak sie obcasy, leginsy czy sukienki maja tyczyc mezczyzn :D?
        --
        Moj sposob na SPA )-> [cialo]: zel luksja Japanese spa+gabeczka,peeling cukrowo-solny z oliwa i wit a+e,krem ujedrniajacy ->[twarz]: "parowka",zel myjacy do twarzy,peeling, maseczka, krem; -> [wlosy]: domowa maseczka, maska regenerujaca
        • zawszezabulinka napisała:

> u mnie chyba takich klubow nie ma :) a co za roznica czy 18 czy 25- pelnoletni
          > jest, pic moze, uprawiac seks tez. a jest napisane ile obcas ma byc :D

wiesz... jako trzydziestolatka na nieco innym poziomie niż Ty... odczuwam
          różnicę między imprezą wśród osiemnastolatek obleczonych w jeansy i zwykła
          bluzeczkę (to i tak lajcikowo w porownaniu z Twoją dawniejszą propozycją -
          kiedyś miałaś wątek o tym jak do klubu się chodzi ubranym), a imprezą wśród
          ludzi nieco dojrzalszych...
          >
          > a jak sie obcasy, leginsy czy sukienki maja tyczyc mezczyzn :D?

może tak, że w takim miejscu nie uświadczysz chłopaka w krótkich spodenkach i
          bluzie z długim rękawem?:D
        • Oczywiscie, ze jest roznica, jelsi o limit wiekowy chodzi. Nie kazdy
          lubi sie bawic ze smarkateria, zeby to ujac dosc delikatnie.
          --
          dakotascatsandclothes.blogspot.com
          "You're sweet little eclair on the outside, and a pit bull on the
          inside"- althought, with me, it's only the pit bull part that's true:)
    • Ja mam swoja ukochana sukienke do klubu, czarne szpilki 10cm lakierowane i
      lakierowana kopertowke z Solara bodajze :) ale mam lat 23, moze w klubach od 25
      moda jest inna ;)

• z Wawy z tego tygodnia: luźne drapowane góry z dużym dekoltem w różnych
        kolorach, wąskie ciemne spodnie/legginsy, szpilki, kopertówki. czasem panterka.
        czasem ponadczasowa czerń na całym ciele i ciuchy do figury. czasem baletki
        zamiast szpilek.
        zróżnicowanie zadziwiająco wręcz niewielkie było ;)
    • Ja założyłabym jakieś jeansy albo rurki i do tego wystrzałową bluzkę, jakaś
      pobłyskująca, z cekinami, czy przezroczysta, z falbankami. Masa teraz takich na
      mieście;).
      • >>A jaką masz figurę, bo tak w ciemno to można mnozyć

Figurka spoko, raczej szczupła, średni cyc.

Myślałam o kolorowej tunice zwiewnej i rurkach. Do tego pasek w
        talii. Ale czy pasują teraz sandały?
        Ewentualnie mam jeszcze biały t-shirt przylegający do ciała, czarną
        kamizelkę i dużo wisiorków.
    • Jeżeli to lokal, że tak to określę cywilizowany, bo z tego co piszesz na to
      wygląda, to weź pod uwagę to, że jest klimatyzacja i to pewnie nieźle
      działająca, czyli w sumie w sandałkach możesz zmarznąć ;) jest też pewnie dość
      mocna selekcja przy wejściu ;) Te obcasy to raczej pic na wodę, taka wzmianka,
      żeby nie przychodzili w obuwiu sportowym. Ale na pewno wpuszczają ludzi w
      baletkach czy balerinach ;)
      Byłam kiedyś w lokalu, który można określić, właśnie jako cywilizowany :) i
      powiem Wam, że przeważali tam panowie w wieku 30-55, którzy pojawili się tam z
      wiadomych przyczyn, no i masa singielek, traktujących to miejsce jak pokaz mody
      i gody :)

Co do ubioru to jeśli posiadasz jakąś małą czarną o charakterze niezbyt
      oficjalnym to byłaby odpowiednia. Jednak ja bym poszła w jakąś tunikę z cekinami
      i rurki. Kolor niekoniecznie czarny ;)
      Teraz jest tego pełno, więc godzina w jakiejś galerii i będziesz ubrana ;)
      No i najważniejsze, żebyś czuła się komfortowo, bo nic nie psuje tak zabawy jak
      brak pewności siebie ;)

--
      "Jestem tylko pyłem
      W milionowym mieście
      Mam powszednią pospolitą twarz
      Jestem tłem i przeraża mnie powietrze

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.