Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

płaszcz F&F

28.09.09, 19:27
    Taki płaszcz: www.cogdziezaile.pl/index.php?p=15005 Ktoś może widział go na żywo? Ciekawi mnie z jakiego jest materiału? I czy może się nadać na zimę, czy raczej jest zbyt cienki?
    --
    78+104=32GG
    Edytor zaawansowany
    • gabrielafrancuz 29.09.09, 09:47
      Na zdjęciu widzę czarną plamę z paskiem :D
      --
      STREET FASHION INKRAKOW
    • lafere 29.09.09, 12:07
      He, he no wiem, że na zdjęciu nie widać szczegółów, dla tego pytam,czy ktoś widział ten płaszcz w sklepie :)Zastanawiam się czy warto w ogóle wybierać sie na wyprawę do Tesco.
      --
      78+104=32GG
    • falka85 29.09.09, 23:59
      Mi się jeszcze nie udało trafić na nową kolekcję F&F w Tesco, a parę rzeczy
      zapowiada się ciekawie...
    • lubie_zelki 30.09.09, 11:15
      Ja bym tego plaszcza na -10 nie ubrala. Jak dla mnie jest jesienny a nie na
      polskie mrozy. Ale za to bardzo ladnie wyglada i jest przyjemny w dotyku :) Z
      reszta wiekszosc jesiennej kolekcji Tesco jest swietna. Szkoda tylko, ze ludzie
      rzucaja sie na to Tesco jakby za darmo dawali ;) Normalnie po paru dniach
      wszystko przebrane ;)
    • lafere 30.09.09, 12:54
      A nie widziałas może metki ze składem? Ma w sobie choć trochę wełny?
      A tak na marginesie, to chyba niestety mało co z oferty sklepowej nadaje się na polskie mrozy. Płaszcz z powiedzmy jakimś solidnym pikowanym podszyciem jest chyba bardzo trudno znaleźć. Ale z drugiej strony pocieszam się, że zawsze mozna sobie sprawić jakąś podpinkę i wtedy ciuszek będzie sie nadawał i na jesień i na zimę :)To oczywiście opcja dla oszczędnych (także z musu):))

--
      78+104=32GG
    • lubie_zelki 30.09.09, 13:31
      Niestety metki nie widzialam tylko macalam rozne kurtki i plaszcze i wlasnie
      doszlam do wniosku jak co roku chodzac po sieciowkach, ze nic na polska zime nie
      ma...
    • eirenne 01.10.09, 12:58
      Zdaje się, że to bawełniany prochowiec, na pewno nie na zimę.

--
      "...abre la ventana que avive a la mañana al cuarto y la cocina
      aire, aire; aire pasa; aire nuevo, aire fresco pa la casa
      aire aire; pasa pasa, que tenga la puerta abiera la alegria pa la casa!... "
      (Jose Merce "Aire")

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka