Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

ubrania przez internet

20.01.10, 15:42
    Czy zamawiacie ubrania przez internet?? Ja ostatnio natrafiłam na sklep
    ekstrawagancko.pl, gdzie można kupić markowe ubrania. Chciałam was zapytać o
    to czy wy kiedyś kupowałyście ubrania przez internet i jakie macie
    doświadczenia??
    Edytor zaawansowany
    • kasia3000 01.02.10, 12:59
      Robiłam zakupy na ekstrawagancko.pl dwa razy. Sklep całkiem fajny, mają bardzo
      porządne ubrania. Super ,że można kupić markową koszulkę np. Armaniego w
      przystępnej cenie. Jeśli się zastanawiasz nad kupnem czegoś tam to śmiało- nie
      będziesz żałowała
    • panirewolucja 11.02.10, 10:55
      Często robię zakupy przez internet, bo wygodnie i tanio. Mnóstwo promocji można
      upolować, jest wiele kuponów rabatowych, które mozna wykorzystać tylko w sieci.
      Na www.okazyjni.pl na przykład. Mają niezłą bazę, z różnych dziedzin.
    • Gość: patrycja IP: *.krt.net.pl 30.04.10, 11:02
      Też polecam okazyjni.pl :) Mnóstwo okazji!
      Czasem kupuję na www.vestido.pl - teraz biżuteria w promocji :)
      Możesz też sprawdzić opinię o sklepach internetowych na dedo.pl lub innych
      podobnych portalach.
    • evita_pszczola 13.09.11, 00:27
      Ja często kupuję na allegro - tak jest prościej i szybciej. Niestety jestem z tego dziwnego rodzaju kobiet, które nie przepadają za zakupami. Jeśli mam potrzebę, to wchodzę na Internet i szukam potrzebnej mi rzeczy. Ruszam się do sklepu tylko w momencie, jeśli nie mogę znaleźć w necie tego, o co mi dokładnie chodziło :)
      Ostatnio kupiłam sobie też piękną torebkę na ramię, etniczną, peruwiańską na allegro. Nie jest znów tak drogo w porównaniu z tym, w jakich cenach takie torby kupuje się w sklepach sprowadzających towar z Am. Płd....!!!
      allegro.pl/listing.php/user?us_id=10215269
    • tao 11.02.10, 22:14
      Hehe, znam ten sklep i nawet o nim tu gdzieś wspominałam. Bardzo fajny jest, bo
      ma ofertę markowych ciuchów. Lubię się czasem w takie ubrać. Lubię też zamawiać
      ubrania przez internet, chodzenie po sklepach zaczęło mnie męczyć odkąd mam dużo
      pracy. Wiąże się to z całą wyprawą. W sprawdzonych sklepach mam już rozmiarówkę,
      wiem co na mnie pasuje i że obsługa mi doradzi.
    • rose80 16.02.10, 13:39
      Generalnie lubię zakupy, tradycyjny shopping nigdy mnie nie znudzi... ale przez Internet
      zamawiam też sporo różnych rzeczy. Jeden z ulubionych sklepów z ciuchami to
      bonprix.pl
    • Gość: asa IP: 10.201.21.* 01.03.10, 19:36
      bonprix jest spoko, przychodza mi katalogi do domu ale słyszałam ze z jakoscia tak
      sobie bywa raz lepiej raz gorzej.
      ostatnio wpadłam na odjazdowysklep.pl jest pare fajnych rzeczy i chyba sie skuasze na
      kuszule w paski, taka zawsze warto miec w szafie, wiosna juz tuz tuz!
    • damail 06.03.10, 16:54
      streetmode.pl polecam serdecznie. można kupić tanio nawet gotowe zestawienia ubrań.
    • Gość: karina:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.10, 13:13
      jasne ze kupywalam . polecam bo jest o wiele taniej :D
    • irminna 12.03.10, 13:59
      bardzo dużo kupuję na allegro,chyba jak większość dziewczyn:-)
    • antler_pl 15.03.10, 14:50
      Ja serdecznie polecam i zapraszam:<br />
      http://antler.pl/templates/img/header.jpg<br />
      http:www.antler.pl <br />
      warto!Szczególnie dla miłośników streetwearowej mody.<br />
    • m.m.79 17.03.10, 10:59
      Próbowałam jednak rzadko udawało mi się dobrać coś dla siebie, musisz bardzo dobrze
      znać swoje wymiary a najlepiej jest przymierzyć upatrzoną rzecz w sklepie i kupić taniej
      przez internet
    • julka6655 25.03.10, 13:23
      Rzadko, ale zdarza mi się. Głównie kiedy są tanie lub niedostępne w zwykłych sklepach. Ale jednak wolę nie ryzykować, dlatego przez interent preferuję zamawiać rzeczy naprawdę po niskich cenach, bo nawet gdy po otrzymaniu przesyłki mi się nie spodoba, nie bedę bardzo żałować wydanych pieniędzy, a jeśli już zamierzam wydać więcej na pewno za dużą sumkę znajdę coś ładnego w sklepach.
    • szaramyszkaaa 02.04.10, 13:19
      ja kupuje jak najbardziej - nie tylko w sklepach internetowych, ale rowniez na
      allegro, zdarza sie, ze rowniez uzywana odziez. allegro to wielka kopalnia
      prawdziwych atrakcji modowych, lumpex w najlepszym stylu ;)))
      (nie zapomnij posluzyc sie centymentrem krawieckim bo z rozmarowka bywa bardzo
      roznie)

pozdrawiam
      szaramyszkaaa
      blogmkm.wordpress.com/
      blognife.wordpress.com/

• dominika8821 18.04.10, 13:29
      Ja bardzo często zakupuję bluzki przez internet. Mam sprawdzonego sprzedawcę.
      Zawsze są fajne fasony, kolory i jakość też jest super! Jeszcze nigdy się nie
      zawiodłam. Myślę, że warto kupować na aukcjach czy w sklepach internetowych, Ja
      zawsze znajdę coś fajnego czego w mojej okolicy bym nie dostała.

To jest link do tego sprzedawcy, możecie sobie poprzeglądać :) Pozdrawiam!

www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12639934
      www.allegro.pl/sklep/12639934_dream_style
    • pati29 19.04.10, 13:45
      ja tez bardzo często kupuję ubrania przez internet. tylko zawsze dodatkowo mierzę się zanim zamówię ubranie w danym rozmiarze. na allegro mogę polecić sprzedawcę allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11027440 oraz ich sklep internetowy
    • paprryka 20.04.10, 10:41
      Na pewno bardziej opłaca się kupować ciuchy w internecie niż stacjonarnych
      sklepach. Przede wszystkim można dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy ni i
      ma się o wiele większy wybór. Wystarczy tylko zajrzeć do na przykład
      tanisport.pl , zarówno ceny jak i ilość towaru robią wrażenie
    • Gość: karinka IP: *.chello.pl 28.04.10, 14:46
      Kiedyś bym się zastanawiała czy kupić bluzkę spodnie czy buty przez internet a
      teraz robię to notorycznie zwłaszcza w sportowych sklepach. Odwiedzam sklepy
      gdzie nie ma żadnych problemu np. tanisport.pl obsługa klienta pierwsza klasa
      duży wybór i bez problemowa szybka dostawa. Wybrałam ten rodzaj zakupów ponieważ
      pracuję i szkoda mi szkoda mi czasu na bieganie po sklepach wolę spędzić go z
      rodzinką
    • Gość: Japan Style IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.10, 17:04
      Z przyjemnością podzielę się adresem strony internetowej
      Tekst linka . Możesz tam znaleźć bardzo
      dobrej jakości ciuszki na każdą okazję. Ceny rewelacja
    • Gość: karinka IP: *.chello.pl 28.04.10, 16:40
      nie jest to łatwe ale jak sobie już wyrobisz własną opinię o sklepach najlepiej
      przed zakupem zadzwonić porozmawiać z sprzedawcą to już dużo daje można wyczuć
      czy firma jest wiarygodna czy coś kombinują. Mam swoich kilka sklepów ulubionych
      między innymi to tanisport.pl ostatni zrobiłam tam dość duże zakupy i jestem
      naprawdę zadowolona mają konkurencyjne ceny duży wybór i przede wszystkim
      fachową obsługę. Kupowanie przez internet zaoszczędzi Ci dużo czasu, a przede
      wszystkim portfel będziesz miała grubszy.
    • Gość: phiphi IP: *.chello.pl 07.05.10, 08:32
      Zdarza mi się kupowac ubrania przez interent coraz częściej. Uważam, że to świetny
      pomysł. Trzeba po prostu dobrze się wymierzyć, porozmawiać ze sprzedawcą spytać o
      dokładne wymiary kupowanego ciuszka i napewno będzie pasował.
      Sklepy interntowe często mają fajne oferty, niespotykane w dużych galeriach
      handlowych. Warto tam zaglądać.
      Ostatnio wpadłam na sklep www.totalnypuch.pl
      kupiłam tam sukienkę w paski i jestem bardzo zadowolona.
    • Gość: jejeje IP: 178.219.26.* 07.12.10, 12:59
      Ja również uważam, ze kupowanie ubrań przez Internet to świetny pomysł. Mamy bogatą ofertę i zero tłumu, na dodatek zawsze można śledzić promocje. Dość dużo kupuję w dunkashop.com Dla mnie liczy się nie tylko to jak wygląda ubranie, ale również z jakiego materiału jest wykonane.:-S
    • Gość: Basia IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.10, 11:07
      tnij.org/je2n
    • Gość: marika IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.10, 19:56
      Ja przeważnie sportowe ciuchy kupuję przez Internet. Moją ulubioną marką jest new balance, a na ich stronie newbalance.pl jest największy wybór produktów wszelakiego rodzaju tej firmy, w żadnych stacjonarnym na pewno nie znalazłabym tylu ciekawych rzeczy tej marki.
    • Gość: aluta200 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.11, 13:19
      Moim zdaniem kupowanie ciuchów i innych rzeczy przez internet jest bardzo wygodne. Szczególnie jak szuka się prezentu dla kogoś. Ja np, jakiś czas temu natrafiłam na sklep fiberya.com i znalazłam tam bardzo duży wybór koszulek praktycznie na każda okazję. Moim zdaniem lepiej jest usiąść sobie wygodnie w domu i po prostu wybrać produkt i go zamówić.
    • Gość: kaszulaaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.11, 11:59
      Ostatnio skusiłam się na kutrkę na narty QUIKSIVER na stonie www.sklep.cityhell.pl , obawiałam się troszke ze względu na niską cenę, zostałam natomiast miło zaskoczona! Kurteczka jest super! polecam!:-)
    • Gość: Marita IP: *.aster.pl 29.01.11, 19:33
      Ja kupuje przewaznie w Vian-Outlet..sa tam markowe ciuchy i same przeceny..Rabat dostalam dodatkowo jak sie otagowalam na ich zdjeciu na Facebook'u - 20% !!! orozmiar nigdy sie nie boje...bo jest to dobrze opisane ,np 38(M0 i dokladne podanie w cm...jaka jest dlugosc rekaawa szerokosc pasak itd.. takze u mnie zawsze to co zamowilam pasowalo..Ufam temu sklepowi i nigdy mnie nie zawiodl.. www.vain-outlet.pl
    • bazarenka 29.01.11, 19:50
      po tym jak mnie oszukali na takim jednym serwisie aukcyjnym to darowałam sobie wolę iść do sklepu niż wymyślać :P
    • Gość: mikex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 08:53
      Ja bym się bał zamawiać ubrania i buty przez internet ale moja żona kupuje sobie tak ciuchy na aukcjach i jest zadowolona. W końcu zawsze towar gdyby nie pasował można odesłać sprzedawcy.
      Jak kogoś ineteresuje wiedza o kamieniach szlachetnych i srebrnej biżuterii to zapraszam na blog
      ujek-dobra-rada.blogspot.com/2011/01/pierscionki-natualny-opal.html
    • Gość: Ranga IP: *.e-gco.pl 03.02.11, 10:43
      Ja kupuję dość często ubrania przez Internet, bo można bardzo szybko natrafić na promocję. Co to za problem siąść przez komputerem i poprzeglądać, żaden. Ostatnio np. wyhaczyłam fajne ubrania w dunkashop.com, bardzo fajnie wyglądają i świetnie się noszą.
    • Gość: Ulla IP: *.res.pl 04.02.11, 14:44
      Ranga fajne są te ciuszki z dunkashop.com, nie znałam tego sklepu wcześniej. Dzięki za podanie do niego namiarów.:brawo:
    • fatimula 04.02.11, 11:32
      ja kupuje ubrania przez internet na stronach net-a-porter,luisaviaroma.com:-):kwiat:
    • Gość: Alutka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.11, 09:46
      Kupiłam piękną sukienkę w butiku www.fidoma-butik.pl
      To mój ulubiony sklep z odzieżą damską.
    • Gość: aneczka1990 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 21:46
      Ja zawsze kupuje w tym sklepie: www.elsueno.pl bardzo Gorąco go Polecam świetne ceny, dobra jakość i miła obsługa i zawsze można wymienić towar jeśli ci nie pasuje
    • janblad 15.02.11, 19:22
      www.janblad.pl
    • karolinna 21.05.11, 18:13
      Od kilku lat tylko przez internet kupuję! Jak czasem przejdę się po sklepach, to aż mi żal, że kiedyś w nich kupowałam - ceny kosmiczne i wszystko w jeden deseń, żadnego wyboru...
    • papapalula 29.06.11, 12:47
      jak najbardziej, już od ponad 3 lat. Jakieś 2 lata temu trafiłam na haloart.pl - mega wybór, oryginalne rzeczy (często pojedyncze sztuki)
    • suzana 30.06.11, 11:28
      Jak coś mi się podoba to zrobię wszystko żeby to dostać kiedyś nawet kupiłam prosto od producenta sukienkę bo nie mogłam jej zdobyć - ze starej kolekcji MONA - to moja perełka
    • sylwia1212 03.06.19, 12:18
      Najlepiej dobrze się zmierzyć i zawsze porównać swoje wymiary z tymi które są podane w sklepie, fajnie jak są podane konkretne wymiary do każdego rozmiaru a nie tylko S, L itp polecam grandio.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.