Spodnie za szerokie w pasie ;( Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 19:56
    Dziewczyny macie jakis sposob ( rade) na spodnie zaszerokie w pasie! sa to
    jansy na pupie leza idealnie, dlugosc tez jest ok, ale strasznie odstaja mi w
    pasie ( z tylu)! da sie cos z tym zrobic? (oprocz sciagania sie paskiem)
    • Gość: Richelieu* IP: 217.98.107.* 05.04.04, 21:53
      no jak to jaką radę, odpruć szwy od pasa kawałek i przyszyć wężej
      albo kupować takie spodnei, które leżą idealnie wszędzie, nie tylko na pupie
    • Gość: Vera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 23:36
      Ja Cię mogę tylko tak pocieszyć, że mam ten sam problem co Ty. Różnica między
      pasem a biodrami ponad 30cm i niestety w większości modeli spodni nie da się
      mieć wszystkiego, to znaczy aby idelanie leżały w pasie, na pupie i jeszcze by
      długość była dobra - u mnie większośc za krótka. Dlatego dużo nowych rzeczy od
      razu oddaję do przeróbek krawieckich, mam ten sam problem ze spódnicami.
      pozdrawiam
      • Gość: madzi1 IP: *.acn.waw.pl 06.04.04, 13:19
        ten sam problem mam, ,masakra z kupowaniem spodni albo spodnic, szczegolnie
        dzinsowych
        • Witam w klubie:) też mam chyba zbyt wąską talię jak na wyobraźnię producentów
          odzieży. Czemu oni nie robią spodni na kobiety? ja kupuje tylko i wyłącznie
          biodrówki i akurat z jeansami mam najmniejszy problem, także z długością (mam
          tez widać zbyt długie nogi:) )
          --
          Każda sztuka jest naśladowaniem natury.

Viva Espana

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.