• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sukienka pudrowy róż- jakie buty i dodatki?

• 06.12.10, 20:20
    Witajcie!
    Planuję zakup sukienki Karen Millen w kolorze pudrowy róż.
    img547.imageshack.us/img547/4746/1345174656.jpg
    Jakie pasują buty, rajstopy, kopertówka, biżuteria?
    Edytor zaawansowany
    • 06.12.10, 23:08
      O, polecałabym perły - wkrętki, raczej delikatne i jasne pantofelki do tego. Albo jasnobeżowe.
      Widziałam też ciekawą stylizację z sukienką w takim kolorze i do niej zaproponowano niebieskie zamszowe kozaki i w takim kolorze kopertówkę - dla mnie bomba ;)
    • 07.12.10, 01:27
      Krwistoczerwona szminka i kopertówka, buty cieliste.

--
      Retro-Story
      retro-story.blogspot.com/
    • 07.12.10, 11:05
      Ja dałabym buty cieliste, rajstopy, a raczej pończochy też naturalne, ale dobrze dobrane. A biżuteria, hm... tylko kolszyki i bransoletka, jakieś delikatne.
    • 07.12.10, 15:13
      imho szary/ stalowy kolor by tu pasował. i duze kolczyki / bransoleta.
      --
      mój blog o szyciu i rzeczach handmade
      • 07.12.10, 15:40
        sukienka bardzo ladna
        z bizuterii: nic na szyje, delikatne kolczyki i subtelna bransoletka
        bardzo zdobna jest róża przy sukni, cokolwiek zalozone na szyje spowodowaloby efekt przeladowania
        buty bezowe
        podobno jesli buty zamszowe a torebka skorzana (inne faktury) to mozna w tym samym kolorze, nie stosowalam, powtarzam co uslyszałam

--
        ...
        bridelle
        • 07.12.10, 18:29
          czekoladowy brąz mi do niej pasuje zeby za mdło nie było
          • 08.12.10, 22:41
            Również lubię połączenie czekoladowego brązu z jasnym różem. Przynajmniej torebkę wzięłabym czekoladową.
    • 07.12.10, 21:58
      Mi się najbardziej podobają dodatki w kolorze jasno szarym
      fotoforum.gazeta.pl/photo/2/zb/ob/dcso/LaZvXSqaDOEQceAfbX.jpg
      cielisty też jest ok ale ten jaśniejszy, granatowy i brązowy zupełnie do mnie nie przemawia, może dlatego, że sukienka jest taka delikatna, elegancka i tutaj nie pasuje mi jakiś mocniejszy, zdecydowany kolor. Biżuterię wybrałabym w kolorze srebrnym, lub perły jak ktoś wyżej radził. Po za tym sukienka śliczna:)
      • 07.12.10, 22:02
        Aha dodam jeszcze, że podoba mi się zestawienie sukienki z szpilkami w takim samym kolorze;) Wiem, że może wyglądałoby to zbyt różowo i "landrynkowo" ale te połączenie wg mnie nie gryzie się;)
        • 08.12.10, 10:42
          Dzięki wielkie za podpowiedzi:) Niestety nie kupię jej, bo Karen Millen ma zaniżoną rozmiarówkę, więc na 100% bedzie za mała. Kupię kolor purpurowy albo czarno-czerwoną (od pasa z różą kolor czerwony).
          • 08.12.10, 21:49
            Ja bym do takiej delikatnej sukienki dobrała ciemne pończochy www.knittex.pl/produkt,2,251.html i czarne szpilki. Lubię takie kontrasty typu - zwiewna sukienka i ciężki, czarny dół :) do ręki oczywiście kopertówka i coś na szyję dla zrównoważenia, najlepiej w kolorze czarnym :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.