• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy kazdy moze nosić zakolanówki? Dodaj do ulubionych

• 24.12.10, 17:09
    Czy są jakieś ograniczenia? Widzxiałm fajne, czarne, z czerwonymi zakończenaimi w Reserved, ale amok przedswiąteczny skutecznie mnie odstraszył od stania do kasy. Jak myslicie?
    Zaawansowany formularz
    • 24.12.10, 17:24
      a moga byc jakies ograniczenia?
      --
      -----------------------------------
      Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
      - Eddy Grant
      http://i27.tinypic.com/scqd7s.gif
      • 24.12.10, 17:51
        No nie wiem, moze, np. wiekowe, jak to często bywa na tym forum?:?D

Albo wagowe?

Albo ma się za krótkie nogi?
        • 24.12.10, 20:23
          jakby co zawsze mozna pod spodnie albo długa spódnice załozyc;-) nie pisałas w jakim zestawie te zakolanówki;-) dobry smak obowiazuje niezaleznie od elementu goarderoby , kórego dotyczy;-) kazda rzecz mozna załozyc dobrze albo do kitu;-)
          --
          Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
          - Eddy Grant
          • 25.12.10, 00:51
            Zgodnie z obecnymi normami, raczej kobiety ;)))
            • 25.12.10, 02:43
              Kiepsko to wygląda na grubych nogach, lub nogach z "oponką" przy kolanie.
              --
              ZOBACZ JAK UBIERA SIĘ KRAKÓW
              • 25.12.10, 06:08
                gabrielafrancuz napisała:

> Kiepsko to wygląda na grubych nogach, lub nogach z "oponką" przy kolanie.

ale takie nogi niezaleznie od tego czy sa w zakolanówkach czy w czyms innym musza byc odpowiednio ubrane zeby wygladały dobrze.
                tak samo jak nogi krzywe, czy patykowate, czy jakikolwiek feler - trzeba to odpowiednio "opakowac" i zakolanówki nie maja nic do tego;-)
                --
                - Eddy Grant
    • 25.12.10, 09:35
      no wiesz jakos beczki po 40-stce nie wyobrażam sobie w zakolanówkach do któtkiej sukienki cyz spódniczki ;-)
      • 25.12.10, 09:41
        wydaje mi się ,ze zakolanówki nie pasuja np do kttkich nóg wyglada to jak dla mnie troszkę dziwnie spójrzcie same

i54.tinypic.com/29bzrwm.jpg
        • 25.12.10, 10:48
          Ta dziewczyna nie ma krótkich nóg, tylko beznadziejny, wyciagniety sweter-tunikę która nasdaje się tylko do smieci i ze względu na koor i na fason.
      • 27.12.10, 16:53
        grzeszna_marta napisała:
        > no wiesz jakos beczki po 40-stce nie wyobrażam sobie w zakolanówkach do któtki
        > ej sukienki cyz spódniczki ;-)

Pomoge twej wyobrazni: Audi ma ponad 40 lat
        Fashion For Nerds - jej blog.
        • 27.12.10, 18:39
          > Pomoge twej wyobrazni: Audi ma ponad 40 lat
          > Fashion For Nerds - jej blog.

no i widzisz mi się np to nie bardzo u niej podoba ale to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje
    • 25.12.10, 11:48
      graniczeniem jest tutaj zdrowy rozsadek. zakolanowki wygladaja dobrze tylko na dlugich szczuplych nogach. ale owszem kazdy moze je nosic.
      --
      kreatywny blog o szyciu
      • 27.12.10, 15:32
        Ja nie mogę;( Bo mam krótkie i grube nogi i w ogóle jestem duża. Chyba że pod spodnie
    • 27.12.10, 16:47
      ładne nogi i właściwe zestawienie z resztą stroju - oto wymogi
    • 27.12.10, 17:13
      Nosić może każdy, kto ma ochotę.
      Ale wg mnie dobrze wyglądają w nich tylko dziewczyny, które maja bardzo szczupłe, długie nogi.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.