Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

długie spodnie

29.12.10, 16:28
    Mam pytanie - w których sieciówkach znajdę damskie spodnie rurki (lub takie jeanso-legginsy); długość 36, szerokość 27-28 (ale długość ważniejsza). Liczyłam na to, że kupię coś na wyprzedażach, ale większość sklepów takich nie ma(podobno w ogóle nie szyją).
    --
    nie wystarczy być szczęśliwym;trzeba jeszcze,aby inni byli nieszczęśliwi
    Pluszakolep
    Edytor zaawansowany
    • erillzw 29.12.10, 16:49
      Ja kupilam takie w House jakies pol roku temu.
      na ogol w sieciowkach jest dlugosc 32, czaaaasem 34 a juz bardzo rzadko 36.

Znalazlam tez na allegro takie rozmiary w dosc dobrych cenach. Ale trzeba patrzec po konkretnych wymiarach jakie podaja. Bo czasem przy dlugosci 36 nogawka wewnatrz ma 89 cm a czasem 84. a to jest roznica jak sie ma dlugie nogi, no nie?;)
      --
      "..Langusta żywi się wyłącznie owocami morza; lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem..."

erillsstyle.wordpress.com/
    • kolor_purpury 29.12.10, 17:26
      ja bym tych Twoich spodni nie nazwała rurkami.
      długie nogawki mają spodnie w vero modzie (generalnie mają tam odzież dla wysokich, takie odnoszę wrażenie)
      dość długie nogawki mają też spodnie w wersji 'long' w cubusie, ale nie wiem jak to się ma do tradycyjnej rozmiarówki
      --
      html mnie przerósł
    • nothing.at.all 30.12.10, 09:29
      W Vero Modzie - powteirdzam:). Sama mam problem z kupieniem spodni długich, bom wysoka.
      Też w sieciówkach typu Cubus, Reserved mają długość LONG i wtedy to jest właśnie długość 36.
      Oczywiście też te typowe jeansowe firmy - Lee, Levis, itp. mają spodnie o długości 36.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka