Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

f&f- rozczarowanie

22.06.11, 16:38
    Po raz pierwszy rozczarowałam się ubraniami f&f (dostępnymi w tesco). Zawsze byłam zachwycona wzorami, jakością, krojami no i ceną. Dzisiaj natknęłam się na artykuł na groszki.pl, że w f&f rozpoczęły się przeceny do 70%. W artykule były zdjęcia i ceny produktów po przecenie.
    Poszłam i odnotowałam:
    - ceny w porównaniu z zeszłym rokiem są o wiele wyższe (staniki, które kilka miesięcy kupiłam po 18zł dzisiaj były po 41zł).
    - przeceniono może 20% kolekcji.
    - przecen o 70% nie odnotowałam wcale.
    Najgorsze jednak jest to, że ceny nie były zgodne z informacjami na stronie (w rzeczywistości są wyższe). Wyszłam z pustymi rękami i nieprędko wrócę...
    --
    html mnie przerósł
    Obserwuj wątek
      • gargamelja Re: f&f- rozczarowanie 22.06.11, 17:39
        Ja jestem zadowolona, kupiłam kilka rzeczy /jakieś koszulki, spodenki/ w dobrych cenach m.in. fajny kostium kąpielowy za 28 zł, za podobny pani u mnie na "bazarku" chciała 119 zł.
        • kolor_purpury Re: f&f- rozczarowanie 22.06.11, 20:13
          no ja też kostium kupiłam tam fajny tylko 2 miesiące temu jak te same rzeczy były w takich samych przecenach.
          ceny i tak są niższe niż w innych sklepach (no i jakość nie spadła), ale wyraźnie wzrosły. Zastanawia mnie ten wzrost cen przy jednoczesnym spadku ilości ubrań.
          --
          html mnie przerósł
          • natka1983 Re: f&f- rozczarowanie 22.06.11, 22:10
            A ja kupiłam właśnie kilka rzeczy po 70% przecenie. Nie mam nic do jakości ubrań z f&f, ceny na przecenach też są zadowalające ;) Wkurza mnie tylko jedno - pozaklejane rozmiary na metkach naklejkami z przeceną (nową ceną).
      • hermina5 Re: f&f- rozczarowanie 23.06.11, 10:59
        Ceny w Tesco diabelnie wzrosły , co widac zwłaszcza po jedzeniu - Kus-Kus (4,99!) - w Realu ten sam za 2,99, papryczki nadziewane serkiem w oliwie - w Tesco -8,99, w Biedronce identyczne - 5,99,, czekolady Wedlowskie w wersji limitowanej - około 5,50, w Realu te same po 3,99. Jak się tak przepłaca za kazdy produkt 2-4 zł, to kieszeń to czuje.

A co do F&F w tegorocznej kolekcji nie ma absolutnie nic, co by mi się podobało - moze oprócz spódnic letnich, ale ich cena jakoś nie spada...
      • r.o.b.a.cz.e.k Re: f&f- rozczarowanie 25.06.11, 13:46
        Ja już się nauczyłam, że do tesco nie wolno iść po coś konkretnego, wcześniej upatrzonego. Byłam na kilku ich pokazach, napaliłam się na różne ładne rzeczy:) i potem żadnej z nich nie mogłam znaleźć w sklepie....
        W tej chwili zaglądam tam ot tak przy okazji, szczególnie jak są wyprzedaże i zazwyczaj coś fajnego kupuję (np stanik za 16zł). Z tego co pamiętam to największe wyprzedaże były zawsze na samym końcu, w tej chwili rzeczywiście tylko część kolekcji jest przeceniona.
        --
        Różne ładne rzeczy
      • marre2 Re: f&f- rozczarowanie 25.06.11, 22:00
        kolor_purpury napisała:

> Po raz pierwszy rozczarowałam się ubraniami f&f (dostępnymi w tesco). Zawsze by
        > łam zachwycona wzorami, jakością, krojami no i ceną.

Jakością??

Kiedyś, chyba jakis rok temu wszystkie tu piały z zachwytu nad takimi kolorowymi sukienkami. Poszłam zobaczyć, a tam nie dość że to fatalnie skrojone,to w dodatku materiał tandetny ktory sie mechacił wiszac jeszcze na wieszaku.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka