• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Elegancki strój na przyjęcie dla 50-latki

• 28.06.11, 14:13
    Przekopałam internet, ale olśnienia brak. W związku z tym proszę o pomoc i inspirację.
    Zastanawiamy się z mamą nad strojem dla niej, na przyjęcie weselne mojego brata. Przyjęcie odbędzie się na początku września.

Warunki brzegowe:
    - wzrost 174cm
    - rozmiar: 42-44
    - nogi (łydki, kostki) nie mogą być eksponowane
    - biust średniej wielkości (B)
    - ramiona ładne
    - typ figury: jabłko
    - możliwy obcas do 5cm

Mama nosi się dość casualowo: jeansy i tuniki. Jest typem "jesień" (brązowe oczy, farbowane na ciepły brąz włosy, łatwo się opala). Myślimy o tunice i prostych, lekkich spodniach, ale może Wy spojrzycie na to z innej strony? Z góry dziękuję.
    Edytor zaawansowany
    • 28.06.11, 14:46
      Śnieżnobiała, elegancka koszula z większym kołnierzem, dopasowana, długa, lub 3/4 spódnica z rozcięcięciem, do tego ozdobny pas ?
      --
      fangorama.blox.pl
      • 29.06.11, 08:42
        Hę?
        Chyba nie przeczytałaś dokładnie pierwszego postu ;)
        • 29.06.11, 09:57
          Przeczytałam, ale podałam swoją wizję :)
          --
          fangorama.blox.pl
    • 29.06.11, 09:15
      Takie coś znalazłam:
      img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_04/appleDM2510_468x512.jpg
      To po prawej niegłupie, z dodatkiem niewielkiego obcasa i w kolorach jesiennych.
    • 29.06.11, 10:08
      wersja tunika i spodnie bardzo mi się podoba, dużo lepszy niż nudny kostium. bardzo dobry również pomysł z długim żakietem i spodniami, gdyby udało się znaleźć taki to byłby strzał w 10, bardzo podobała mi się mama Kate na królewskim ślubie w długim żakieciku, choć jasne, ze figura całkiem opisana powyżej.
    • 29.06.11, 10:44
      Plisowana spódnica do kostek lub zwiewne spodnie o lekko rozrzeszających się nogawkach plus bluzka z amerykańskim dekoltem (odcień jaśniejszy od spódnicy).
    • 29.06.11, 21:35
      www.espritshop.ch/de-CH/women/alle_marken/bekleidung/blusen/langarm/Q23175_666
      www.espritshop.ch/de-CH/women/alle_marken/bekleidung/blusen/kurzarm/T23154_431
      www.espritshop.ch/de-CH/women/alle_marken/bekleidung/blusen/rueschenblusen/T23117_442
      www.espritshop.ch/de-CH/women/alle_marken/bekleidung/blusen/festlich/T01902_221

www.espritshop.ch/de-CH/women/alle_marken/bekleidung/blusen/festlich/S23109_952
      do tego dlugie letnie spodnie, biale i fajne sandaly
    • 29.06.11, 22:42
      Bardzo Wam dziękuję! Myślę, że warto poszukać zestawów: tunika+spodnie i koszula+długa spódnica (takie koszule ze spódnicą jak nosi Carolina Herrera). Obawiam się tylko, że to, co w tej chwili jest w sklepach (zaglądałam do Solara, Monnari, Zary) niespecjalnie odpowiada naszej wizji...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.