Eobuwie ostrzegam i odradzam! sklep-porażka Dodaj do ulubionych

po wielu wątkach dotyczących schaffashoes zakładam ten wątek tutaj bo może ktoś z Was akurat zastanawia się nad zakupami w tym sklepie. oczywiście w internecie ma on przeciętne opinie i sądzę, że jeśli wszystko funkcjonuje tzn nic nie trzeba zwracać, buty mają w magazynie, nie trzeba ich będzie reklamować (niestety tego nie da się przewidzieć) to może i można być zadowolonym z ich usług. ja najwyraźniej miałam pecha-zamówiłam u nich emu, które jak się okazało mimo, że wg strony miały być wysłane w 24h, wysłane zostały dopiero po ponad 3 tyg. ze sklepem kontakt fatalny, tzn oni z własnej woli nie wysyłają żadnej informacji nt opóźnień, samemu trzeba dzwonić i pytać, ponaglać, prosić. sklepem zarządza chyba tylko obsługa infolinii, która jest chyba z łapanki... wydaje im się, że mogą wszystko, a jeśli klient nie zgadza się z ich opinią to już jego problem, ponieważ nie ma możliwości kontaktu z kimś kto byłby ponad nimi/ szefem etc...obsługa wychodzi z założenie, że skoro na dany produkt mają lepszą cenę niż konkurencja to już wolno im wszystko, a klient powinien ich po rękach całować za to, że są tak łaskawi i hojni. w przypadku wymiany obuwia na inny rozmiar (ten sam model) przestaje nagle obowiązywać stara cena i pojawia się nowa (naturalnie wyższa). generalnie to skandal w jaki sposób obsługa traktuje tam klienta, także szczerze odradzam ten sklep. teraz z perspektywy straconego miesiąca żałuję, że nie zamówiłam butów bezpośrednio w emu, byłyby nieco droższe, ale pewnie obyło by się bez czekania, kilkunastu telefonów, i nerwów.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.