Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

kryjace czy cieliste?

05.12.11, 22:38
    hej,
    mam problem - niezbyt powazny, ale potrzebuje rady
    za 2 tygodnie mam bal dyplomowy (w lipcu skonczylam studia)
    moja sukienka jest rozkloszowana, dlugosci lekko za kolana, czarna w drobniutkie groszki, gora bez ramiaczek - troche w stylu pin up girls :)
    buty czarne, na niewielkim obcasie (mam 179cm wzrostu...)
    i mam dylemat: czy zalozyc cieliste rajstopy/ponczochy zeby bylo bardziej wieczorowo, czy moze czarne kryjace (bo jednak bedzie juz zimno)
    prosze o rady :)
    Edytor zaawansowany
    • tabeletka 05.12.11, 23:54
      w zadnym wypadku czarne kryjace. zimno nie bedzie, przeciez nie idziesz na kulig.
      dobrej zabawy!
    • ciastko_z_kota 06.12.11, 00:57
      zdecydowanie cieliste.

• ladyjm 06.12.11, 09:40
      a ja bym załozyła czarne kryjące :)
      --
      MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE
    • malwina79 06.12.11, 21:19
      Zdecydowanie czarne kryjące
      --
      www.wyznania-kosmetykoholiczki.blogspot.com
    • gina_rossi 06.12.11, 22:31
      Tylko nie cieliste! Lepiej czarne, ale nie tak bardzo kryjace tylko tak 40 DIN wystarczy. I bedzie bardzo dobrze.
    • marripossa 07.12.11, 00:25
      Żadne. Idź/jedź w rajstopach jeśli Ci zimno, a potem je zdejmij.
    • waksamit 07.12.11, 13:13
      Wiec juz masz odpowiedź.
      Cieliste ale kryjące a najlepiej bez. Co dziewczyna to inne zdanie. I dobrze. Ubierz sie tak jak bedziesz sie ty dobrze czuła i jak będzie ci wygodnie. Teraz mamy pełną dowolność i nie ma co sie zastawiać co bardziej wypada, co będzie lepiej wyglądać. Teorie że cieliste są bardziej eleganckie niż kryjące, a jeszcze lepiej jesli wogóle bez są wg juz nieaktualne. Jesli będą Ci pasować do reszty stroju to zakładaj jakie chcesz.
      To tak słowo z męskiego punktu widzenia
      Pozdraiwam
    • znana.jako.ggigus 07.12.11, 17:41
      ej tam. Problem w tym, ze jesli dziewczyna ubierze ladnia, wizytowa sukienke, to zepsuje efekt ciemnymi rajstopami. I jesli to jest taka b. powazna imprezka wieczorowa, to mimo pory roku wiekszosc kobiet przyjdzie w cienkich rajstopach. Albo sie przebierze w toalecie.
      --
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
    • hawa.etc 07.12.11, 19:11
      A może pokaż sukienkę? Jeśli nie swoją, to chociaż podobną? Ja nie cierpie cielistych rajstop i pewnie wybrałabym kryjące, ale nie do każdej sukienki pasuje.
    • waksamit 08.12.11, 12:25
      Wychodzi wiec na to że każdy ma inne zdanie na ten temat. Niezależnie czy kobieta czy mężczyzna. Wiec moja rada ubierz sie tak jak Tobie bedzie pasować. Swoją drogą ciekawy jesteś na co sie zdecydujesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka