Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Renee - znacie ten sklep?

15.01.12, 22:46
    renee.pl

Czy któraś z was kupowała tam cokolwiek, słyszała coś o nim? Mają bardzo tanie buty i podejrzanie cicho o nich w sieci...
    a poza tym na niektórych podstronach jest jakiś kompletny bełkot (np tu), strona na facebooku to strona Facebook Platform
    dziwnie to wygląda
    Edytor zaawansowany
    • alpepe 15.01.12, 23:48
      ten bełkot to sprawka twórcy strony, który stworzył podstronę i skopiował jakiś pierwszy lepszy tekst. W założeniu miał być tam tekst zleceniodawcy, zleceniodawca do podstrony nic nie miał, zleceniobiorca próbnego tekstu nie usunął i wygląda to tak, jak wygląda. Znam pewną poważną polską spółkę akcyjną, która na podstronach też ma jakieś idiotyczne teksty, tyle, że po łacinie.
      Co do reszty, nie wypowiadam się, jedynie co, to nie kupowałabym w sieci tanich butów, tylko poszła po nie do ccc.
      --
      Das Leben ist kein Ponyhof
    • katekate6 10.04.13, 13:37
      Kupiłam buty w tym sklepie. Online oczywiście. Wysyłka szybciutka- kurierem. Buty dokładnie takie same jak w opisie i na zdjęciach. Wszelkie informacje dotyczące zamówienia i wysyłki są przesyłane na bieżąco mailem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
    • mimjim 28.12.13, 01:07
      Buty STRASZNIE śmierdzą chińskim sklepem. Stały miesiąc na balkonie, ponieważ myślałam, że ten zapach wywietrzeje, ale niestety. Nie byłam w stanie ich nosić, a jak były w mieszkaniu to chiński zapach królował. Dałam je koleżance. Noga w nich bardzo się poci, jak w kaloszach, bo są z jakiegoś sztucznego materiału - zapewne taniej chińskiej produkcji. ....Gdyby te buty były ze skóry, klejone nieśmierdzącym klejem i na lepszej jakości spodach droższe nawet dużo, to byłoby super, bo wzory są naprawdę fajne i firma by zarobiła na pewno dużo więcej, niż sprzedając takie śmierdzące tanie buty.
    • cykcyk123 25.11.13, 22:29
      Zakupione botki ładnie się prezentowały, ale wydzielały straszny zapach taniego, chińskiego plastiku. Wysyłka ok- 1 dzień roboczy. Ale przez ten zapach nie polecam
    • mannalisa1 30.03.14, 20:49
      chińszczyzna jakich mało! Buty rozleciały się po paru wyjściach. Twarde, źle wykończone, paskudne... Niemiła obsługa po zakupach, nieprofesjonalna, chamska. No cóż pozostaje już nic u nich nie kupić...NIE POLECAM!
    • ewee.lina 25.05.15, 10:19
      Nieprawda, moim zdaniem renee ma bardzo dobre buty, zwłaszcza jak na tą cenę. Kupuje u nich online i jestem bardzo zadowolona.
    • njust 08.02.16, 19:36
      zamówiłam sandałki i zapłaciłam za nie od razu. Niestety popełniłam błąd w tytule przelewu przekręcając ostatnią cyfrę, wpisałam 6 zamiast 5. Butów nie otrzymałam, a na moje zapytanie dostałam odpowiedź że buty zostały wysłane pod numer zamówienia który wpisałam mimo iż podałam wyraźnie adres dostawy, moje dane itp i zrobiłam tej osobie prezent, żądają ode mnie wpłaty ponownej. Zgłoszę sprawę do Rzecznika Praw konsumenta.
    • noemimi2 17.07.16, 20:45
      Sklep ma płacić za Twoją pomyłkę? Kpina ...
    • oryginalnakuq 11.07.16, 20:46
      niestety obsługa sklepu niemiła i próbuje działać w moim przekonaniu na szkodę klienta. Zakupiłam buty, podczas pierwszego dnia odlepiła się wkładka. Oznaczać to może wadę produkcyjną lub wykorzystanie słabych materiałów, więc powołałam się na rękojmie i poprosiłam o stosowną wymianę na nowa parę a nie wysyłkę w ramach gwarancji do naprawy, gdzie producent mógłby odmówić jej wykonania. Jakie było moje zdziwienie, gdy w bardzo niemiły sposób sklep odmówił realizacji wymiany i traktował mnie w sposób zbywający. Tragedia, nigdy więcej, jeśli taka ma być obsuga i traktowanie litery prawa. NIE POLECAM
    • masob16 26.09.16, 11:53
      Kupiłam od nich 2x trampki, jedna zółty klej wszedzie zle poklejone. Druga para przeszyta nitka na czubku buta oraz lewy but w ogóle zle uszyty krzywy nie miescila mi sie noga. Jestem po prostu 'zażenowana ich obsułgą. Składalam reklamacje droga mailową, nastepnie telefonicznie, pan "przelozony", nie dal dojsc do slowa, caly czas mi przerywal. Moim zdaniem takie zachowanie w stosunku do klienta jest niedopuszczalne. Moja reklamacja zostala odrzucona, na prosbe otrzymania pisma oficjalnego w ktorym bedzie odrucenie informacji otrzyamalam odpowiedz ze dostalam juz przeciez maila w tej sprawie w ktorym bylo tylko "reklamacja niezasadna" Smeich na sali i kpina. Konsultowalam juz sprawe z rzecznikiem praw konsumenta i bede walczyc o zwrot pieniedzy i kosztow wysylki. Co do samych butow, no okropne, chinskie tanie obuwie watpliwej jakosci. Smierdzi niesamowicie i tak jak w moim przypadku, zle uszyte bardzo widoczne slady kleju.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Nie dajcie się oszukać przy zakupie wszystko ladnie pieknie natomiast pozniej brak szacunku o klienta i maja gdzies wszelkie reklamacje
    • izazalew 29.09.16, 07:38
      Niestety i ja się skusiłam... buty jak z bazaru, pachną jak pachną i nie chcą przestać... Ostatnio odkryłam fajny sklep z butami shoe4u.pl/ buty niedrogie, fajne modele, ale przede wszystkim jakościowo sa ok!
    • p-viola 17.11.16, 15:00
      Buty ładne, ale zostałam zmuszona oddać jedną parę źle dobrany rozmiar i tu zaczęły się schody. Odesłałam, po pierwsze brak informacji,że buty odebrali, dla mnie wielki minus. Czekam 14 dni pieniędzy nie ma pytam przez mail,że nie mam pieniędzy krotka informacja od nich,że przelew wysłany. Pytam znowu kiedy bo kasy nie mam, zero odzewu. Piszę przez fb tutaj sprawne odpowiedzi, poprosiłam o potwierdzenie okazało się, ze numer konta źle wpisali. Tłumaczenie karygodne, że mieli mnie odhaczoną, że przelew wykonali, to nic,że nie na moje konto. w Ramach rekompensaty dostaje kod na zniżkę 30%, gdy na stronie jest kod znizkowy 31%. Klientów mają za idiotów. Czekam znowu tydzień wreszcie kasa zwrócona. Taki sklep szerokim łukiem będę omijać, wszystko pięknie tylko przy kupnie, Brak słów na takich sprzedawców nigdy wiecej
    • bimber23 25.11.16, 18:29
      Buty są bardzo kiepskiej jakości, kompletnie niewarte swojej ceny. Na szczęście ze zwrotem nie było problemów, pieniądze odzyskałam dość szybko. Ale nie polecam tego sklepu. Nie warto też sugerować się "opiniami klientów" dotyczącymi danego produktu - moja negatywna opinia o zamówionych butach zniknęła ze strony kilka godzin po jej wystawieniu. Dopuszczają tylko opinie pozytywne, a niewykluczone, że sami je sobie piszą...
    • justys321 28.11.16, 00:18
      Ja pierwsze słyszę o tym sklepie. Zdecydowanie ubrania kupuję na romaboma.pl Asortyment jest ogromny, a ubrania w moim guście, a co najważniejsze często są mega promocje.
    • anonim134 11.12.16, 00:20
      Zakupilam tam buty identyko jak na zdj i w ogole dobrze dobrany rozmiar itd . Buty jak sie okazało są z słabej jakości zamszu z ktorej plamy w ogole nie chcialy zejść. Nie chcialam sie wykłocać o buty za ktore na rabacie zapłaciłam 60 cos złotych . Kupilam pierwszy raz w tym sklepie i ostatni zamowilam dwie pary jedne zamszowe niebieskie tramki ktorych nie da sie uprać zęby wygladały na czyste i drugie białę z imitacja weża z złotymi na czubach obiciem. Buty jak buty te zamszowe po deszczu wygladaly jak bym je z śmietnika wyciagnela a po kilku 2 miesiacach nadawaly sie do śmieci . Buty te drugie niby eko skora a ta skora wrecz sie ryzowala i robila sie z bialej na czarna a te złote wstawki/obicia popekaly na bucie i można je od tak odczepić i pod nimi jest jakiś srebny material ktory sie kupy nie trzyma. Butow wiecej nie zamowie wole dać w deichmanie z 100 cos złotych za buty i mieć gwarancje i sprawdzic jaki to material niż kupować jakieś chinskie gowno jedynie co ładne to maja pudelka i wykonanie naklejek z napisami a tak reszta to schit .
    • szumi45 09.02.18, 16:26
      Nie polecam tam robić zakupów kiedy chciałam reklamować buty które bawią mi nogi nie stopy to kaZali kupić jakiś preparat śmiechu warte
    • paulina3030 13.02.18, 12:28
      ja kupuje w Sellyo.pl mają identyczne buty tylko o połowę taniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.