Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy kupujecie ciuchy przez net?

20.06.04, 19:26
    bo mnie mama straszy,że podawanie danych skończy się jakąś bliżej nieokreśloną
    tragedią...jedyne,co kupiłam wirtualnie,to książkę ze strony feminoteki i na
    razie nic się nie dzieje.:-)
    pozdrawiam
    --
    voyage, voyage -
    vole dans les hauteurs...
    Soy la sonadora!
    Edytor zaawansowany
    • 20.06.04, 19:28
      kochanica.francuza napisała:

> bo mnie mama straszy,że podawanie danych
      a głównie niebezpieczne jest ono podobno w portalach zagranicznych,a najbardziej
      w portalach aukcyjnych
      ???????

--
      voyage, voyage -
      Soy la sonadora!
    • 20.06.04, 19:57
      Kupuję książki i płyty, bo jestem zbyt leniwa żeby się pofatygować do sklepu:)
      Z ubrań kupuję tylko koszulki, o których wiem, że będą pasowały. Chciałabym
      kupić kiedyś np. spodnie czy spódnicę, ale boję się że nie trafię z rozmiarem.
      Na aukcjach jeszcze nic nie kupowałam.
      Teraz chyba kupowanie na aukcjach nie jest niebezpieczne, ale znajomego
      rodziców jakies dwa lata temu ktoś w USA okradł, kiedy podał nr karty
      kredytowej. Pozdrawiam:)
      --
      lady_zombie
      forum.krolewscy.com
    • 20.06.04, 20:21
      nie,moja M.raczej twierdzi,że admini portali aukcyjnych
      -handlują danymi.

-
      voyage, voyage -
      Soy la sonadora!
    • 20.06.04, 20:25
      To jest całkiem możliwe, ale jeszcze się z czyms takim nie spotkałam.
      --
      lady_zombie
      forum.krolewscy.com
    • 20.06.04, 20:35
      kupuje czasem na Allegro- nie spotkalam sie z zadnymi problemami-fakt nie
      podaje numeru karty tylko wysylam pieniadze na konto.
      No i kupuje tylko takie rzeczy ktorym ewentualna lekka przesada rozmiarowa nie
      bedzie przeszkadzac:dres,polar,sweter rozpinany sportowy.
      Spodnie czy spodnica musza lezec idealnie,zwlaszcza jak sie nosi rozmiar 46.
    • 20.06.04, 21:15
      Najczesciej kupuje w sklepach bo można przymierzyć i zobaczyć ja to serio
      wygląda, ale czasem jak widzę cos orginalnego to kupuję, jak dotąd nie zdarzyła
      się żadna pomyłka.
    • Gość: Ida IP: *.net.wlnet.com.pl / 80.72.34.* 20.06.04, 22:10
      Nie,bo nie można ich przymierzyć.
    • 20.06.04, 22:18
      Kupuję, jak dotąd się nie zawiodłam. Ale przyjmuję margines błędu, że coś może
      być nie do końca dopasowane, poza tym nie wydaję dużo pieniążków na tego typu
      zakupy. Zwykle płacę przelewem, albo za pobraniem:-) i nic mi nie wiadomo o
      handlu danymi na zagranicznych portalach:-)
    • 21.06.04, 10:45
      Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to chyba nie odważyłabym się podawać nr karty
      czy konta (choć przecież są szyfrowane). Natomiast inne dane (adres) podaję.
      Książki, płyty (Merlin), kosmetyki i drobne akcesoria fotograficzne (Allegro)
      kupuję bez zastanowienia, natomiast jeśli chodzi o ciuchy, to na Allegro
      koszulki owszem, a spodni, sukienek nie (tzn. kupiłam, nie pasowało i więcej
      nie kupię).
      A teraz mam problem, bo znalazłam fajny sklep z butami Trek, będący antidotum
      na szpice i takie tam, ale się trochę boję...
      Pzdr
      Iza
    • Gość: inezja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 13:50
      kochanica.francuza napisała:

> bo mnie mama straszy,że podawanie danych skończy się jakąś bliżej nieokreśloną
      > tragedią...jedyne,co kupiłam wirtualnie,to książkę ze strony feminoteki i na
      > razie nic się nie dzieje.:-)
      > pozdrawiam
      Zanim był internet (na taka skalę jak teraz), były już katalogi z odziezą - my
      z mamą kupowałyśmy w Bonprix, Quelle, 3suisses (zanim padł w Polsce) i Ellos. W
      sumie to tak samo jak zobaczyć to na witrynie w necie. Ale były to głównie
      bluzki, nie kupiłabym wirtualnie spodni ani butów - te rzeczy cieżko mi dobrać.
      Kupuję w necie dodatki i bizuterie artystyczną (np.w wylęgarni), perfumy w
      Allegro, ksiązki. Co do danych-oni owszem handluja między sobą więc co jakiś
      czas dostaję reklamy na maila-nie jest to bardzo uciązliwe, po prostu je
      kasuję.
      Niebezpieczeństwo zaczyna się przy transakcjach w necie z uzyciem kart
      kredytowych. Obecnie np.po kazdej wizycie w necie znajduję tzw."szpiegów" w
      komputerze, których trzeba likwidowac specjalnymi programami.
      Są to m.in.programy do sprawdzania zawartości twojego komputera,
      przechwytywania ruchów z klawiatury (np. jakie masz hasła dostępu, piny do kart
      itp.). Najlepiej sprawdzac swój komputer, nie zapisywac żadnych waznych rzeczy
      w schowkach i załatwaić sprawy pieniężne samemu.
      Jeszcze jedną wada zamawiania towarów przez internet jest to, że musisz
      zapłacic za przesyłkę zazwyczaj minimum 10zł. Niekiedy sie to opłaca. Ale ja
      staram sie zastanawiac nad kazdym zakupem milion razy.
    • Gość: Zadowolony IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.04, 19:02
    • Gość: Zadowolony IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.04, 19:05
      Kupowałem w sklepie intymna.pl i jeszcze jakimś. kupiłem w sumie dwa komplety
      bielizny (gorsety ze stringasami i pończochy do paska) jako że nie było mnie w
      kraju a chciałem zrobić niespodziankę skorzystałem z netu po opłaceniu (tez
      przez net) zakupy były za dwa dni w domu.
      Myslę że jak kupuje się w porzadnych sklepach raczej będzie ok
    • 09.08.17, 22:17
      Kupuję często, zdarzają się jakieś wpadki z rozmiarami, ale na ogól sklepy internetowe są fajne :)
      Najczęściej ostatnio kupuję na netmoda.pl, mają fajne sukienki i dresy, poluję też na ramoneskę :)
    • 28.08.17, 19:21
      A to jakaś polska strona? Widzę, że mają duże promocje :) jak z przesyłką? Długo dochodzą rzeczy? nie robią problemów z wymianą np na inny rozmiar?
    • 29.08.17, 13:05
      Rzadko kupuję ubrania przez internet. Kilka razy się na tym sparzyłam, ale ostatnio udało mi się znaleźć ciekawy sklep z modą włoską (mają też 2 sklepy stacjonarne) www.oliviavalentina-sklep.pl Wybrałam kilka bluzek, napisałam do nich maila i przysłali mi wszystkie wymiary ciuchów jakie chciałam, więc tak też można. Wszystko zależy od sklepu.
    • 29.08.17, 21:24
      tak, kupuję często
      teraz sukienki na wyprzedażach :) ładne są na netmoda.pl
    • 11.09.17, 17:26
      Ja często kupuję przez neta. Najczęściej to ciuchy z netmoda.pl. Sprawdzona stronka już przeze mnie i każdą moją koleżankę. Więc śmiało możesz zamawiać ubranka :) polecam sukienki bo mają świetne
    • 14.09.17, 12:05
      Oczywiście, że tak! Jest to mega oszczędność czasu moim zdaniem i ja patrze często na pewno modile.pl/moda-damska/dodatki-i-akcesoria-damskie/ bo mają super dodatki i torebek jest do wyboru, do koloru
    • 10.11.17, 01:00
      Jasne, że tak, przecież taka forma zakupów to duża oszczędność czasu. Mam kilka ulubionych i sprawdzonych sklepów online, jednym z nich jest netmoda.pl. Bardzo często kupuję tam odzież, bo mają modne rzeczy i gwarantują szybkę dostawę:)
    • 16.11.17, 14:50
      Ostatnio tu kupowałem dla dziecka. szczesliwestopki.pl/pl/c/Buty-dla-dziewczynek/29 Wystarczy zdjąć długość stopki i nie trzeba chodzić po sklepach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.