Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

srebrna biżuteria

30.11.12, 08:32
    czy ktoś słyszał gdzie można kupić srebrną biżuterię?
    proszę o linki bo szukam czegoś oryginalnego na prezent, a w sklepach jubilerskich ceny przyprawiają o zawrót głowy POMOCY
    Edytor zaawansowany
    • marta1719 30.11.12, 13:28
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • aqua48 30.11.12, 13:46
      Myślę, że Twój pierwszy post to podpucha, a następny - spam. A kolczyki ani ładne, ani tanie...
    • eve87lina 02.12.12, 21:00
      Srebrna biżuteria jest tania, nawet w renomowanych sklepach jak Apart kupisz w korzystnej cenie.
    • modnamadame 22.09.17, 18:24
      Ja srebrną bransoletkę kupowałam tutaj brylant.net/bizuteria-bransolety i jestem zadowolona. Przede wszystkim duży wybór długości jest, więc mogłam łatwo coś na swój bardzo szczupły nadgarstek znaleźć. Mam tak, że jak obejmę palcami nadgarstek to jeszcze na długość paznokcia zakładam na palcu palec, więc naprawdę super szczupłą rękę mam.
    • alessia27 21.02.13, 11:57
      www.yes.pl/

Mieszko-Polski producent obuwia damskiego :)
    • komanchu 21.02.13, 20:39
      Gregory Pyra - facet tworzy bajecznie piękną biżuterię.
      --
      Popieram chemiczną kastrację gwałcicieli i oprawców kobiet!
      Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt
      Fundacja Przystanek Schronisko
    • ecco7 29.09.17, 14:57
      W tym sklepie znajdziesz i srebrną i złotą biżuterię: brylant.net/bizuteria
    • marek.k10 21.11.17, 06:59
      w tym sklepie znajdziesz polską biżuterie srebrna w przystępnych cenach www.skarbiecsrebra.pl
    • marek.k10 21.11.17, 07:02
      www.skarbiecsrebra.pl
    • maszmi 21.12.17, 00:31
      w galeriach będzie jeszcze drożej
    • asiek_ka 22.12.17, 17:37
      Możesz na dawandzie spróbować, ale tam też szaleńczo drogo... rękodzieło jest tak drogier teraz, że masakra!
    • a_ga_90 14.03.18, 15:50
      Często okazuje się, że najlepsze ceny są u mniej znanych sklepach jubilerskich. Ja sama niedaleko miejsca zamieszkania mam jubilera, który ma świetne ceny nie tylko srebra. Mam zamiar tam również zakupić platynowe obrączki, które - biorąc pod uwagę, że to platyna - mają bardzo rozsądną cenę. Może warto przejść się po mieście i zobaczyć, czy nie trafi się na fajny sklep jubilerski?
    • superdominika 26.03.18, 12:43
      Nie lepiej poszukać czegoś u jubilera stacjonarnego? Można dokładnie zobaczyć i obejrzeć, a nawet przymierzyć w miarę potrzeb.
    • olaa221 02.04.18, 21:25
      Jeśli cena ma dla ciebie znaczenie to może sprawdzisz biżuterie ze stali chirurgicznej? Ja od jakiegoś czasu używam zamiast srebrnej i powiem Ci, że jestem pozytywnie zaskoczona jakością. Srebro zawsze ciemniało mi z czasem, a stal chirurgiczna trzyma się świetnie i nie rujnuje mojego portfela ;) Dzięki temu częściej mogę pozwalać sobie na małe zakupy. Jeśli chodzi o konkrety, to ten sklep jest warty uwagi www.stalchirurgiczna.pl
    • sylwia322 11.01.19, 09:21
      Marta bardzo ci polecam stronę www.giorre.com, ja z tej strony zamawiam zawsze, bo są piękne i oryginalne wzory i z zamówieniem przyszły mi piękne prezenty :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.