Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

wittchen wyprzedaz

03.12.12, 21:08
    kojarzycie, czy po Świetach/w Nowym roku zaczynaja sie w Wittchenie wyprzedaze na ich str. internetowej?
    Edytor zaawansowany
    • terra5 04.12.12, 10:44
      Od 5-9 grudnia będzie kiermasz w outletach i na stronie internetowej. Może już wiesz.
      Tylko taka mała uwaga - lepiej być zorientowaną w bieżących cenach, żeby się nie nabrać.
      Na jednym z ostatnich kiermaszy zagrali dość nieczysto i pozostawiło to duży niesmak, a przede wszystkim dużą rezerwę do ich "promocji". Otóż torebki nie były wcale tańsze, tylko stare, skreślone ceny zostały zawyżone. Słyszałam wcześniej o takich zachowaniach sprzedawców, ale co do firmy Wittchen byłam bardzo zawiedziona, jakoś miałam lepsze zdanie o nich. Nie dotyczyło to oczywiście starszych modeli, które u nich zalegają sezonami, bo te rzeczywiście były tańsze, chociaż żadnych spektakularnych obniżek nie było, ale rzekomo zostały obniżone również ceny bieżącej kolekcji. Ponieważ podobało mi się kilka torebek, doskonale pamiętałam ile kosztują.
      No tak, a potem po sezonie rzeczywiście obniżyli 10 czy 20%. Wiele z nich mają w ofercie do dziś.
    • yotsukaido 04.12.12, 10:54
      A czy to nie wittchen ma być dostępny w lidlu? Nie jestem w 100% pewna, ale coś takiego mi się obiło o uszy - nie chce mi się szperać w necie:) moze tam będą mieli jakieś atrakcyjne ceny.
    • anka33_online 04.12.12, 11:04
      Tak, tylko, że w lidlu będą tylko portfele:) Widziałam reklame w TV.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka