I znowu o Herbus, czyli o proporcjach Dodaj do ulubionych

• 03.02.13, 15:50
    Zastanawiam sie, ktory fryzjer czyni Herbusiowej taka niedzwiedzia przysluge, oraz czy ta dziewczyna nie ma lusterka?
    Wiadomo nie od dzis, ze Edyta posiada dosc duza glowe w stosunku do drobnej sylwetki i niewysokiego wzrostu. Kazdy normalny stylista wie tez, ze w takiej sytuacji trzeba glowe i twarz optycznie zmniejszac, np. grzywka lub fryzurami o kierunku do srodka twarzy, ewentualnie lekko zaslaniajacymi boki policzkow. Tymczasem ktos konsekwentnie doradza Edycie noszenie fryzur z dlugich wlosow odslaniajacych twarz, czolo, policzki, uszy i wszystko co sie da, kompletnie nie zwazajac na to, ze to strasznie podkresla te niezbyt szczesliwe proporcje. Plus go tego jeszcze fryzura rozjezdza sie na boki i dodaje glowie objetosci, potegujac efekt "wielka glowa, drobne cialko".
    Na tych zdjeciach Edyta osiaga szczyt, ma sie wrazenie, ze glowe i twarz ma szersza niz biodra :
    www.plotek.pl/plotek/56,78649,13339763,Seksowna_Edyta_Herbus_na_gali_Miss_Polonia__A_towarzyszyl.html
    --
    -Swing low, sweet cherry, make it awful-e
    • cherry,a ten tekst że "łeb ma szerszy niz biodra"przeczytałaś w komentarzach do zdjecia w internecie i chociaz trzeba było zacytowac czyja to wypowiedź...i skąd pochodzi;-/
      wczoraj na gali miss polonia beznadzienie była edyta uczesana...fryzura uwydatniała wszystkie jej mankamety.
    • Ja też tak pomyślałam , że chyba fryzjer jej nie lubi. widziałam Edytę na dziesiątkach zdjęć na których była lepiej uczesana i ładniej wyglądała.
    • lusterko to ona ma, sęk w tym, że do twarzy i pewnie nie widzi się cała z oddali. Poza tym to zdjęcia, może na żywo oko ludzkie tego tak nie odbiera.
      --
      Das Leben ist kein Ponyhof
    • no wlasnie, fenomen postaci ...bo postac medialna p.Herbus to jak porod dwudniwy....pani Herbus prze i prze ..... na ekran ...tylko klinika powiatowa
    • Nie interesuje mnie świat polskiego show-biznesu i nie mam zwyczaju komentowania wyglądu sławnych ludzi, ale przypadkiem oglądałam ten program i faktycznie przyznaję, że uczesanie Herbuś była, że się tak wyrażę "gwoździem" raczej nudnawego show. Praktycznie przez cały program kołatała mi się po głowie myśl - Jejku, ależ jej sknocili fryzurę!
      Odniosłam wrażenie, że fryzjer chciał osiągnąć efekt natapirowanych, wysoko podniesionych puszystych fal, ale przesadził z preparatami utrwalającymi włosy i wyglądało to jak przetłuszczone, długo niemyte strąki, na które nałożono zbyt dużą warstwę lakieru nabłyszczającego. Nagonka na Herbuś nie ma jednak większego sensu. Nie jej wina. Prezenterka przed programem oddaje się w ręce stylistów, wizażysty i fryzjera i to oni decydują o jej wyglądzie. Sama nie ma nic do powiedzenia. I nawet, gdy patrząc w lustro, dziewczyna miała jakieś wątpliwości, to słysząc zapewnienia z ust "specjalistów", że prezentuje się cudownie i tak ma być, bo w obiektywie kamer, w świetle ostrych reflektorów będzie wyglądała bosko, musiała im zaufać.

http://media.tumblr.com/tumblr_lpb1bi5kBB1qk6brs.jpg
      http://hairstyles.thehairstyler.com/hairstyle_views/front_view_images/626/original/1937_Beyonce-Knowles-dh_copy_2.jpg
      --
      Popieram chemiczną kastrację!
      Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt
      Fundacja Przystanek Schronisko
    • jak Barbie :D
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hjyn4cms2.png

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.