Obuwie Venezia - rozmiarówka Dodaj do ulubionych

• 11.05.13, 17:23
    Witajcie,
    zamierzam zakupić buty w sklepie on-line. Długość mojej wkładki to 23,3.
    Wszystkie moje buty z V. są w rozmiarze 37. Spojrzałam jednak dla formalności, że tak powiem na tabelę on-line i zgłupiałam.
    www.venezia.pl/tabela-rozmiarow-s-6.html
    według niej powinnam zakupić rozmiar 35 (!)
    Czy orientujecie się czy coś się pozmieniało w numeracji?!
    Mam dylemat. Dziwne prawda?
    • rozmiarówka podana w tabelce na stronie sklepu on-line zupełnie odbiega od stanu faktycznego,
      zawsze kupowałam 37, a według info z www powinnam zakupić 36. Zaryzykowałam i kliknęłam 37, pasują jak zawsze
    • a mnie we wszystkich kozakach z Venezii wyskakuje pięta - nie wiem co jest, długość ok, szerokość w palcach i śródstopiu z reguły w porządku a pięta lata, w żadnych innych butach tak nie mam;
      właśnie pakuję do zwrotu botki zakupione online, kupiłam bo dawno nie mierzylam nic z venezii i zapomniałam o tej latającej pięcie :(
    • Ja nie wiem, jak oni tę tabelę układali, ale noszę z reguły 39-40 i ich 39 pasuje jak ulał, choć nie mierząc na żywo i sugerując się tylko tabelką - wzięłabym 38,5, a nawet 38.

--
      Ciężko jest żyć lekko ...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.