Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Poradźcie dziewczyny i żony !!!

IP: *.tarnowo.sdi.tpnet.pl 30.07.04, 08:17
    Moja żona pragnie bym poddał się zabiegowi precingu intymnego, boje się tego
    i nie jestem pewien czy poddać się temu, ona twierdzi że to spotęguje nasze
    doznaia ! Co robić ?? Czy mozecie potwierdzić że tak mając jakieś kółko czy
    sztangę w penisie jest znacznie ciekawiej , Czy chciały byście by wasz facet
    coś takiego miał?? Powiedziałem mojej żonce, że uszy , czy ucho mogę sobie
    przebić ale na takie coś to ....... nie wiem co robić ??!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Ania IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 30.07.04, 17:28
      nie urażając Twojej żony - chyba jej trochę odbilo. Jesli zgodzisz się na coś
      takiego, nie będziesz facetem tylko czubkiem - sorry. Rozumiem - można miec
      zboczenie nt przekuwania różnych części ciala, ale bez przesady. Jeśli chodzi o
      wzmożenie przyjemności, są chyba inne sposoby, a nawet wiele. Z jej pomyslami
      uważaj, bo doslownie i w przenośni możesz zostać pozbawiony swojej męskości. A
      co, jeśli zabieg się nie uda i nabawisz si jakiejś infekcji?
    • kochanica.francuza 30.07.04, 20:27
      to można miecze na lemiesze... a najzabawniej,kiedy widzę takiego byka na
      szybach gabinetów kosmetycznych.
      Części ciała się przekŁuwa.
      voyage, voyage -
      vole dans les hauteurs...
      Soy la sonadora!
    • Gość: Sineira IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.04, 20:48
      Zaprowadź żonę do psychoanalityka. Albo nie pozwól jej oglądać głupich filmów.
      No chyba że chcesz stracić... khem... kawałek siebie.
    • Gość: samanta IP: *.kabel.telenet.be 31.07.04, 05:55
      Odpusc zone
    • Gość: lowca_baranow IP: *.proxy.aol.com 31.07.04, 06:28
      co ty stary! nie sluchaj glupich bab z tego forum! Kluj, kluj i jeszcze raz
      kluj skore i wpinaj sobie najlepiej takie cyganskie kolko.Twoja stara posra sie
      ze szczescia.
    • keri5 31.07.04, 11:14
      Ja bym mojemu mężowi nigdy czegoś takiego nie zaproponowała,po pierwsze na
      pewno by nie chciał,po drugie bałabym się że może dostać infekcji a po trzecie
      mnie osobiście takie rzeczy nie biorą.Zaproponuj żonie coś innego, spróbujcie
      znajleźć inną rzecz która równie się jej spodoba.A poza tym przecież to boli.Co
      ona chce swojej przyjemności za cenę twojego bólu?Wytłumacz jej spokojnie co o
      tym myślisz i mocno trzymaj swojej racji,kobiety lubią zdecydowanie a i może o
      szybko zapomni o takim pomyśle.pozdrawiam!!!
    • fritzek 31.07.04, 12:06
      po pierwsze:jeżeli chcesz piercing lub tatuaż zrobić dla kogoś a nie dla siebie
      to tego NIE RÓB!!!
      to jest twoje ciało i twoje decyzje.
      jeżeli jednak zdecydujesz się na piercing to wykonaj go renomowanym studiu
      tatuażu u fachowca.broń boże u kosmetyczki itp.

btw/ja nigdy nikogo nie namawiałabym na ingerencję w jego ciało.ze swoim mogę
      robić co mi się podoba.ale wkręcanie komuś filmu o kolczykach czy tatuażach
      uważam za niedojrzałe i nieodpowiedzialne.
      --
      uważaj! śledzi cię szpieg z krainy deszczowców!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka