Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

eleganckie ubiory

11.12.13, 13:49
    Przez forum przewijają się co chwila pytania o eleganckie ubiory, zresztą ostatni wątek pomorzanki jest o rzekomo eleganckiej bluzce.
    Ja zaś dziś obczaiłam elegancko ubraną panią, ale same zobaczcie ;)
    http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/66ae0c60cede2d00cf0dbb4bd8436f80cd28003f
    I cały urok ubrania prysł.
    --
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
    Edytor zaawansowany
    • znana.jako.ggigus 11.12.13, 14:48
      bo prawdziwa elegancja nie rzuca sie w oczy, jak bzmi pointa mojej ulubionej, wielokrotnie cytowanej anegdotki.
      A pani zostala sfografowana zlosliwe w momencie siadania. Nic wiecej
      --
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
    • alpepe 11.12.13, 15:01
      a cyce na wierzchu?
      To była ironia, pani sądziła, że jest elegancka, a tu ani się ubrać ani usiąść ulegancko nie potrafiła. Może i fota złośliwa, ale wiedziała, że wszędzie fotografowie, a przy tej długości, to nóżki obok siebie, a nie rozkraczone czy noga na nogę rozwalone.
      --
      Tak walczę ze złem
    • znana.jako.ggigus 13.12.13, 13:04
      bo nie chcialam pisac o biuscie na wierzchu, ktory jest wg mnie ordynarny. I pomyslalam ze zgroza, ze moze Tobie sie to wydaje eleganckie. Takie z pazurem dla dojrzalej babeczki...
      Kto wie, kto wie.
      A nogi - nie wiem, czy ma dlugie czy krotkie, wszystko kwestia zdjecia. Przy tej sukience i czy przy takich obcasach kazda, przecietna para nog wydaje sie byc dluga.
      --
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
    • maitresse.d.un.francais 11.12.13, 16:44
      Pół biustu na wierzchu, ostentacja kroju. Nie wiem, kim jest pani, ale pewnie nouveau riche, popularniej i poprawniej politycznie: jedna z tysiąca celebrytek
    • alpepe 11.12.13, 18:35
      żona Kraśki, właścicielka stadniny, z tego, co wiem. Zresztą po zdradzie męża usilnie upodabnia się do b. przyjaciółki a kochanki pana Kraśki, niejakiej Rozenkowej.
      --
      Tak walczę ze złem
    • salsadura 11.12.13, 18:40
      To się chłop zamienił ;)!
      --
      www.youtube.com/watch?v=uAVs0m3Xak4
    • aqua48 12.12.13, 19:35
      Ubrać się elegancko i usiąść elegancko jak również elegancko wyjść z auta w wąskiej i krótkiej, ale i w długiej, powłóczystej spódnicy trzeba umieć. I wbrew powszechnemu przekonaniu nie trzeba w tym celu zadzierać nóg do góry.
    • znana.jako.ggigus 13.12.13, 13:06
      jest robienie zdjc w takim najmniej korzystnym momencie.
      --
    • wiktoriaj86 26.02.16, 17:19
      polecam serdecznie ten artykuł. znajdziecie tu wiele wskazówek dotyczących eleganckiego ubioru w pracy. Bardzo ciekawy polecam
      sarafis.club/sarafis-radzi/jak-zostac-najmodniej-ubrana-osoba-w-pracy.html
    • oli_78 28.02.16, 17:28
      Konkurs na Dzień Kobiet
      www.facebook.com/SkirtStory.MyOwn/photos/a.970733236344329.1073741828.944165542334432/975748499176136/?type=3&theater
    • supergirl24 09.03.16, 21:09
      Witam serdecznie, ja z przyjemnościa chciałabym polecić swój sklep. Prowadzę go od niedawna, ale już mam dużo zadowolonych klientek . Ceny są niewygórowane, duży wybór , a w razie gdyby nie pasowały mozna bezpłatnie zwrócić. Istnieje możliwość zakupu za pobraniem. Chętnie pomogę również w wyborze odpowiednich ubrań do typu figury, stylizacji oraz okazji . Pozdrawiam :)

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41633614
    • komorka25 11.03.16, 13:40
      Kobieto, nie masz pojęcia o elegancji. Te szmaty (jakość) to się nawet do mycia podłogi nie nadają. A modele - jak do klubu z panienkami tańczącymi na rurze.
    • pasliw 11.03.16, 19:23
      Ostatnio słyszałam o nowej marce odzieżowej dla kobiet POLkA - www.modnapolka.com.pl ktoś coś tam już kupował??? Ciuchy wyglądają bardzo fajnie, tworzone są przez młodą projektantkę a ceny są lepsze niż w sieciówkach. Chyba się skuszę:).
    • aisinom_pl 31.05.16, 10:50
      Piersi na wierzchu to nie jest elegancja :)
      Pani z pewnością wygląda doskonale, atrakcyjnie, przyciaga spojrzenia ale nie wygląda elegancko.
    • annaa8 02.06.16, 01:35
      No dobra, ale pytanie czy na pewno miała wyglądać elegancko w rozumieniu "odpowiednio do biura"? Ona jest chyba na jakiejś gali czy czymś, więc i strój bardziej wieczorowy i spory dekolt (zwłaszcza ze świetnie dobranym biustonoszem) nie stanowi problemu.
    • alpepe 02.06.16, 11:19
      strój wieczorowy to nie synonim stroju pod latarnię, wbrew pozorom.

--
      Tak walczę ze złem
    • aisinom_pl 02.06.16, 11:44
      Ja w ogóle nie mam problemu z jej strojem, a już na pewno nie z dekoltem :) Ale cały czas mówimy o elegancji, której tu zabrakło.
      Pojęcie eleganckiego stroju wg savoir vivre nie dzieli się w zalezności od okazji czy miejsca w którym się jest. Elegancki strój to strój skromny, drogi i konserwatywny. Zawsze taki, niezależnie od tego gdzie się jest :)
    • 9agatka 27.06.16, 11:15
      Jak dla mnie to ona nie jest ubrana elegancko. Czerń to raczej na pogrzeb i ewentualnie na wieczór.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka