Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    29.03.14, 14:55
    dopadła mnie silna potrzeba zakupu nowego zegarka.
    Tym bardziej dla mnie dziwna, że mam straszną ochotę na zaobserwowany na modowych blogach- wielki i złoty, z trzema chronometrami, na złotej bransolecie, noszony z mnóstwem bransoletek (jeszcze miesiąc temu na ich widok odczuwałam współczucie dla właścicielek :)
    I teraz mam dylemat: zainwestować i kupić markowy M.Kors czy inny DKNY (ok 700 zł) nosić go wszędzie i do wszyskich stylizacji ( w mojej pracy nie bardzo..),
    www.swiss.com.pl/pl/produkty/category/113/zegarki_damskie.html#9490=zegarek_damski_michael_kors_mk5384.html
    czy podobną chińską Genevę za 29 zł, licząc, że szybko mi miłość przejdzie, a do tego kilka innych za kilkadziesiąt zł- na rzemyku do tenisówek i na wycieczkę w góry,kolorowe żelowe do letnich powiewnych sukienek, coś srebrnego, małego i skromnego do pracowych kostiumów?
    www.edibazzar.pl/Damski-zloty-srebrny-zegarek-GENEVA-HIT-blogerek-retro.html
    Ale te tanie są chyba bardzo obciachowe, natomiast taki drogi nie wszędzie będę mogła włożyć...
    Jak żyć z takim problemem, jak żyć:) proszę o Wasze opinie

--
    Prawdomówność - to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu
    Edytor zaawansowany
    • aqua48 29.03.14, 16:02
      Kupić tradycyjny, elegancki i dobrej firmy zegarek, który będziesz mogła nosić wszędzie. A oprócz tego dokup tyle żelowych ile chcesz :)
      Natomiast nie kupuj badziewiastego zegarka za 29 zł udającego złoto czy srebro. To kompletnie wyrzucone pieniądze.
    • maggi9 29.03.14, 17:31
      A nie możesz kupić oryginalnego ale tańszego? Spróbuj na allegro poszukać, ja mam takiego Fossila. Jest tańszy niż Kors, który w pl jest baardzo drogi.

Na pewno nie kupuj tego badziewia za 29zł bo to moze i wygląda dobrze na fotkach ale w rzeczywistości bardzo rzuca się w oczy.
    • alpepe 29.03.14, 19:02
      ja się ostatnio zachwyciłam takim o nieoczywistej urodzie
      www.amazon.de/Fossil-Damen-Armbanduhr-Natalie-Bicolor-Chronograph/dp/B0088X1RZ8/ref=pd_rhf_gw_p_img_13
      tyle, że i tak zwykle nie noszę zegarka, ostatnio dostałam Rado jubile` z ceramiczną bransoletą i wystarczy. Na twoim miejscu kupiłabym MK lub DKNY, tylko nie klasycznym w kolorze żółtego złota, tylko np. u DKNY były takie piękne brązowe, nawet się zastanawiałam, czy sobie nie sprawić, ale nie bardzo lubię metalowe bransolety.
      --
      Tak walczę ze złem
      A zło rośnie we mnie z każdym dniem
    • moni_ka71 31.03.14, 16:58
      Kurde za mną też chodzi zegarek :) Zabieram się do zakupu, ale to większa inwestycja. Ładny zegarek fajnie uzupełnia strój, szczególnie elegancki.
    • orchidea26 01.04.14, 10:43
      Moje faworyty:
      www.swiss.com.pl/pl/produkt/19080/zegarek_damski_skagen_skw2029.html#19878=zegarek_damski_dkny_ny8553.html
      www.swiss.com.pl/pl/produkt/19080/zegarek_damski_skagen_skw2029.html
      Mam Korsa ze złotą bransoletą 5055 i na podwójnym brązowym pasku, Vostoka Europe z kryształkami (ładuje się sam podczas normalnego, codziennego użytkowania), srebrne DKNY, galowego" Swarovskiego, i z tych wszystkich najfajniejszy jest Vostok :))))

www.minuta.pl/p,zegarek-damski-vostok-europe-rocket-n1-yt57-2233165,432836.html
    • shawn_lane 01.04.14, 15:18
      podzielam zdanie, że te tanie zegarki wyglądają tak tylko na zdjęciach. widziałem osobiście zegarki Geneva, pozłacany i bez złocenia - na prawdę beznadzieja :)
      możesz spokojnie dobrać zegarek elegancki i na co dzień np www.swiss.com.pl/pl/produkt/2225/zegarek_damski_michael_kors_mk5055.html występuje w kilku wersjach kolorystycznych.
      polecam postawić na droższy zegarek jeśli czujesz chęć pokazania się gdzieś w nim, noszenia dobrej jakościowo rzeczy.
      Jeśli chodzi o tańsze zegarki a również bardzo dobrej jakości sprawdź ofertę Fossila, Ganta.
      Podobne cenowo do Korsa są jeszcze zegarki Marc by Marc Jacobs, Karl Lagerfeld - prawdziwa bomba jak dla mnie :)

www.swiss.com.pl/pl/produkty/producer/59/zegarki_gant.html
      www.swiss.com.pl/pl/produkty/producer/58/zegarki_karl_lagerfeld.html
    • coralin 08.04.14, 15:30
      Trudno uznać DKNY czy M. Kors za markowy zegarek, cena jest niewspółmierna do jakości. Rozejrzyj się raczej wśród marek zegarkowych. Część z nich też ma modne wzornictwo.
    • nowijka79 08.04.14, 17:08
      Tekst linka

Tekst linka

• 25gosiaczek 19.12.17, 15:51
      Lepiej sobie kupić porządny zegarek jak na przykład Michael Kors tutaj dostaniesz dużo modeli zegarkistyle.pl/zegarki-michael-kors Bo takie zegarki za 30-100 złotych to są na jeden raz, albo zaraz ci bateria przestanie działać albo się pasek zerwie.
    • endzii123 25.04.18, 18:10
      Jeżeli kupić zegarek, to tylko z renomowanych firm. Nigdy, przenigdy nie kupujcie kochani zegarków za 29 zł, szanujcie swoje pieniądze ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.