Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dobre marki (jakość) pod Capsule Wardrobe?

21.08.15, 19:41
    Zakładając, że chce się tworzyć garderobę od zera z rzeczy prostych, klasycznych, casualowych, ale dobrej jakości - możecie polecić jakieś marki? Do tej pory kupowałam dużo, tanio, wzorzyście-kolorowo.
    Edytor zaawansowany
    • rock-1 21.08.15, 20:31
      Na tym forum pojawiają się z doskoku tylko spamerki i miłosniczki tanich, poliestrowych szmat, więc nikt Ci nie pomoże.
    • taki-sobie-nick 22.08.15, 18:45
      Przepraszam, ale nie rozumiem tytułu wątku. Jednocześnie przypominam, że językiem urzędowym w Polsce nadal jest polski, a jesteśmy na stronie o polskiej domenie.
    • plastelllina 23.08.15, 21:25
      Przepraszam, a jak mam to przetłumaczyć? Garderoba kapsułowa? Capsule Wardrobe jest "gorącym modowym trendem", więc sądziłam, że przykuję tym uwagę - bardziej, niż jakbym napisała o minimaliźmie ubraniowym. I nie sądziłam, że jest jakieś rozporządzenie, które zabrania używania niepolskich określeń (o matko, już widzę, jakbym w swojej marketingowej branży funkcjonowała z takim zakazem...). Swoją drogą - czy to jakaś akcja tropicieli kaleczących język polski, że albo się trzeba przychrzanić do kogoś, bo pisze bez polskich znaków, albo robi błędy, albo - o zgrozo! - używa określeń zaczerpniętych z j. angielskiego?
    • rock-1 24.08.15, 08:54
      Ja akurat jestem anglistką, ale nie używam slangu modowego ani marketingowego. Ty też pogłówkuj.
    • podroznik771 19.06.18, 21:32
      Fajny film o capsule wardrobe - jak z 10 ubrań zrobić 30 stylizacji:
      www.youtube.com/watch?v=x5pCZfptbLo
    • kasiaasia99 28.06.18, 11:45
      Ja wychodzę z założenia, że warto dać trochę więcej pieniędzy i kupić mniej, ale za to lepszych jakościowo rzeczy. W prostych, klasycznych ubraniach zrobimy dużo lepsze wrażenie, no i przede wszystkim można bardziej z takimi rzeczami kombinować zmieniając dodatkami cały charakter stylizacji. W internecie można znaleźć wiele stron oferujących oryginalne produkty po niższych cenach. Ja ostatnio skorzystałam ze sklepu internetowego restisbest.shoplo.com/ Działa na zasadzie outletu. Sklep się dopiero rozwija, ale już posiada w swoim asortymencie wiele cenionych marek w na prawdę dobrych cenach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.