Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Płaszcz - gdzie kupić ?

04.11.15, 18:55
    Mam problem, ponieważ nie mogę znaleźć sobie żadnego ładnego płaszcza. Marzy mi się długi czarny płaszcz, lecz mam też ograniczony limit pieniężny - do 350 zł. Wiecie gdzie można taki nabyć ?
    Edytor zaawansowany
    • katarzyna.urbanik 20.02.16, 18:02
      Jesteśmy teraz w trakcie sezonu wyprzedaży, więc w niejednym sklepie, w określonym budżecie można coś znaleźć. Radzę się tylko pospieszyć- bo towar w sklepach jest coraz bardziej przebrany. Popularne sieciówki zawsze pełne są szerokim asortymentem w czerni.
    • rock-1 22.02.16, 09:02
      A ja radzę Pani, by przed kliknięciem enter choć raz przeczytała Pani swój wpis. Przecież w tym nie ma żadnej treści, tylko pustosłowie, byle wyrobić normę dla Agory. No i te błędy ortograficzne i interpunkcyjne!
    • emillka2222 21.02.16, 18:26
      Ja myśle, że za 350 zł już cos fajnego może się trafić. Zależy czy tylko interesują Ciebie nowe czy też używane rzeczy ? Ja kupuje na Odkupuj.pl i jestem zadowolona, może akurat też coś Ci w oko wpadnie.
    • milenafalkowska 27.02.16, 17:07
      W Zarze są eleganckie i ciepłe płaszcze
    • pasliw 11.03.16, 19:28
      Ostatnio słyszałam o nowej marce odzieżowej dla kobiet POLkA - www.modnapolka.com.pl ktoś coś tam już kupował??? Ciuchy wyglądają bardzo fajnie, tworzone są przez młodą projektantkę a ceny są lepsze niż w sieciówkach. Chyba się skuszę:). Mają dużą ofertę płaszczy w super cenach.
    • debora67 06.04.16, 12:37
      Ostatnio oglądałam ofertę emanzana.pl/ i widziałam, że mają fajne wierzchnie okrycia więc może znajdziesz coś dla siebie.
    • 9agatka 11.04.16, 08:58
      Przejrzyj ofertę sklepu Modbis. Tutaj: modbis.pl/pol_m_Kurtki-i-plaszcze-damskie_Plaszcze-damskie-270.html znajdziesz wiele płaszczy poniżej tej kwoty, a w mojej opinii są bardzo ładne i dobrej jakości. W dodatku po zalogowaniu można liczyć na rabat.
    • rock-1 12.04.16, 13:05
      Nie kłam, to szmaty, a Ty spamujesz. Za ile?
    • gagus891 15.04.16, 09:46
      W tym przedziale cenowym na pewno coś sensownego już znajdziesz. Sprawdź na tej stronie stylija.pl
    • edyta_markowska 06.07.17, 16:31
      Fajny i modny płaszcz można kupić w sklepie online CosmosModa. Sklep oferuje również sukienki wizytowe, sukienki koktajlowe, sukienki bawełniane, bluzki, żakiety, kombinezony i wiele innych. Wszystko bez zarzutów :)

cosmosmoda.pl/46-plaszcze-kurtki
    • brownsugar24 07.07.17, 13:24
      Try here I bought some mens shoes from here
    • mysliciel662 11.07.17, 15:40
      Ja kiedyś kupiłam ładny, klasyczny płaszcz w Orsayu.
    • 6699kasia9966 21.08.17, 10:47
      Kupiłam właśnie na wyprzedaży w sklepie internetowych Cocho cocho.pl/sklep/k/29/plaszcze-marynarki przecenione z 500 zł o połowę!!
    • exobloke 07.07.18, 04:51
      Hey all!

To those interested in cocktail party, you can check our website:

alexie.co/fashion/wear-cocktail-party-ultimate-guide/

Thank you!
    • jazzyexo 07.07.18, 04:55
      Needing to relax or chill? For more information, visit:

www.clubbable.com/Los-Angeles/Hollywood-VIP-Pool-Party-by-Clubbable

Cheers!
    • ewatyma96 19.07.18, 13:23
      Ja swój płaszcz kupiłam w zaufanym sklepie internetowym. Zapłaciłam za niego 199 złotych plus koszt wysyłki. dla zainteresowanych podaje linka kessi.pl/?s=kamila&post_type=product Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.