Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Seksowna bielizna dla żony

31.05.16, 14:04
    Cześć dziewczyny, chciałbym kupić żonie na prezent z okazji 5 rocznicy ślubu komplet fajnej, seksownej bielizny. Myślę o czymś takim jak na zdjęciu. http://sklep.alles.pl/static_cache/productBig/p/i/pimkr0k4m68etme83bf90wto9y8knj.jpg Ten komplet znalazłem na Allesie. Co myślicie? Zależy mi na czymś dobrym jakościowo, a słyszałem od koleżanek z pracy, że ten sklep jest ok.
    Edytor zaawansowany
    • taki-sobie-nick 31.05.16, 18:46
    • ani-ani2 02.06.16, 12:30
      Jeżeli znasz dokładny rozmiar biustonosza to jak najbardziej. O ile żona ma dobrze dopasowany. Ja zachęcam do poczytania na stronce i przy okazji zaglądnij do sklepu www.sklep-biustonosze.pl/news/n/65/rozmiary
    • 9agatka 27.06.16, 11:04
      Całkiem ładny ten komplet. Tylko sprawdź sobie na bieliźnie żony, jaki nosi rozmiar, żeby nie było wtopy.
    • mackowy22 29.06.16, 08:19
      kupujesz prezent żonie czy sobie? :)
    • tola344 14.03.17, 11:59
      nie znam sklepu ale wizualnie bliezna jest ok o ile jestes w stanie dobrze rozmiarowo dobrac bielizne zonie;-)
    • kaja4111 19.03.17, 08:07
      Niestety na oko to nie zawsze celnie najlepiej domierzyć w salonie a potem mozna poszukać w lepszej cenie w necie :(

Ja proponuję taką jakościowo bez porównania z Alles a dla zony przecież nie oszczędzamy na kosztach :)

http://creacionestwin.pl/media/catalog/product/cache/1/image/1e345647d67598d4bb8bac030c63727e/s/2/s2514ts2515.jpg
    • mczeryk952 09.11.17, 08:48
      Niestety, nigdy nie robiłam zakupów w tym miejscu. Jeśli jednak zależy Ci na wysokiej jakości seksownej bieliźnie, zerknij na secretplace.pl/457-bielizna (dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Gry Wstępnej, na całą bieliznę, tj: body, rajstopy udzielany jest rabat w wysokości 35%).
    • anajo43 15.11.17, 12:46
      Komplet bielizny - bardzo szablonowo. Może spróbuj coś w stylu halka, koszula nocna. Nie tak oczywisty prezent, a znacznie łatwiej trafić z rozmiarem. Twoja Żona może nosić bieliznę w różnych rozmiarach, w zależności od wzoru. A haleczka będzie łatwiejsza do kupienia, choćby ze względu na to, że zazwyczaj kobiety mają ich mniej niż zestawów bielizny. Dobrej jakości koszule nocne ma sklep Babell - seksowne i z klasą, myślę że Twoja Żonka bardziej ucieszy się z takiego prezentu.
    • madziaw1610 31.12.17, 18:56
      Komplet piękny ale wysoce prawdopodobne że nie trafisz z rozmiarem. Chyba że to ulubiona marka żony i jesteś w stanie sprawdzić rozmiary. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jakaś fajna i piękna koszulka nocna - dużo łatwiej będzie Ci się wstrzelić z rozmiarem, moja ulubiona marka to Donna - super jakość, piękna i co ważne przy prezentach - elegancko zapakowana all-bielizna.pl/Donna/pr/16233
    • pannamisoni82 08.02.18, 12:26
      Moim zdaniem super! Ja z allesa kupuję bieliznę zawsze i jeszcze nigdy się nie zawiodłam! Jest bardzo ładna i naprawdę wygodna, także z czystym sercem polecam! :)
    • endzii123 22.02.18, 20:27
      Wizualnie bielizna prezentuje się bardzo ładnie. Pozostało Ci tylko sprawdzić wymiary żony i można zamawiać
    • tasminkana44 16.03.18, 12:42
      Komplecik ciekawy, ale jeśli szukasz seksownej bielizny, to moim zdaniem możesz znaleźć cos lepszego. Ja taką bieliznę kupuję najczęściej w tym sklepie e-modex.pl/ . Mają duży wybór i na prawdę korzystne ceny. Zajrzyj do nich, a gwarantuje Ci że wybierzesz coś idealnego dla swojej żony!
    • haniakrolik 18.03.18, 22:08
      Faktycznie całkiem gustowna. Zobacz jeszcze te dla porównania: LINK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.