Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sukienki eleganckie - sklep online

22.06.17, 00:23
    Szukasz eleganckiej sukienki na wesele, chrzicny czy 100dniówkę ?
    Zapraszamy do nowootwartego butiku onine :

www.facebook.com/inside.sukienki
    Sukienki eleganckie na każdą okazję.
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją.
    Dostępne rozmiary : 34,36,38,40,42,44,46
    Edytor zaawansowany
    • modelkakostium 03.07.17, 16:08
      A ja polecam sklep online z eleganckimi sukienkami www.kostium.com/sukienki-na-wesele
    • savanasthecat 04.07.17, 09:21
      Moim zdaniem najlepszy sklep z sukienkami to ledorfashion.com, bonprix też czasem kupuję. Kupuję wieksze rozmiary, a o te ciezko w sklepach stacjonarnych.
    • edyta_markowska 06.07.17, 14:56
      Zajrzyj na stronę cosmosmoda.pl/ :) Duży wybór eleganckich sukienek wizytowych, sukienek koktajlowych i wiele innych :) Podsyłam link do sukienek wizytowych, na pewno coś wpadnie Ci w oko ;)

cosmosmoda.pl/45-Odziez-damska-Sukienki-wizytowe
    • didiana636 08.04.18, 20:33
      Moim zdaniem najlepszy butik online, który odwiedziłam w przystępnych cenach to byviola.com.pl.
      Sukienki na każdą okazję, kupiłam przy okazji sukienkę wenecja oraz torebkę typu nerka. Jakość rewelacja i cena przystępna
    • bandv.pl 04.05.18, 20:08
      Ja polecam uszyć na miarę - wtedy można wybrać krój, tkaniny, sposób wykończenia. No i jest dopasowana idealnie do konkretnej figury, czyli jak Pani ma większy biust, to żaden problem, albo jak biodra o rozmiar większe niż biust, to też dopasujemy. Zapraszam: bandv.pl albo proszę dzwonić żeby umówić się na spotkanie tel 608 601 219. Będzie elegancko i sympatycznie:)
    • agnieszkaszczurek 28.06.18, 18:38
      ja kupuje czesto tu: www.facebook.com/search/top/?q=Angelaw.butik

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.