Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Butik online - włoska moda

04.05.18, 22:13
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego niemieckiego butiku on - line o międzynarodowym zasięgu.
    W ofercie:
    - odzież , obuwie i dodatki produkowane we Włoszech - kolekcje damskie, męskie i wkrótce dziecięce!
    - co tydzień nowe modele
    - szeroka gama rozmiarów
    - szybka wysyłka na terenie Unii Europejskiej -kurier DHL
    - możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni
    - dla klientów polecających sklep znajomym nagrody w postaci prowizji ( euro)

Zarejestruj się już dziś i wyglądaj wyjątkowo !
    lamodaitaliana.dressplaner.com
    Edytor zaawansowany
    • endzii123 20.05.18, 12:20
      Hej ;) A ja trochę z innej beczki: mam pytanie do kogoś, kto skakał kiedyś na bungee, znalazłam na lovvi.pl/ fajną ofertę na niedrogi voucher, właśnie na bungee. Chciałabym podarować go mojemu bratu na 17 urodziny. Jak to wygląda jeśli chodzi o wiek? Czy osoba niepełnoletnia może skakać i wystarczy tylko pisemna zgoda rodzica? Słyszałam, że tak jest, ale wolę się upewnić, żeby nie wydać pieniędzy w błoto, bo sama nie skoczę :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.