Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sukienka na wesele, 28 lat, figura wazon, pomocy!

07.05.18, 23:10
    Potrzebuję porady, mam wrażenie, że w każdej sukience, która nie jest ołówkowa wyglądam źle, a chciałabym chyba coś zwiewnego...

Nie mam pojęcia w co ubrać moją figurę na wesele... Bo na ostatnim, jakim byłam... miałam 'naście' lat i było mi to obojętne...
    Edytor zaawansowany
    • biurolalamoda 12.05.18, 12:26
      Zapraszam do www.lalamoda.pl/ na pewno coś znajdziemy
    • minia90 28.05.18, 13:40
      A nie myślałaś może o kombinezonie? Jest to fajna alternatywna dla sukienek i teraz wiele dziewczyn na wesela wybiera właśnie kombinezony. Fajne modele znajdziesz w tym artykule sukienki-weselne.pl/blog/kombinezon-na-wesele-najpiekniejsze-modele/
    • endzii123 01.06.18, 13:18
      Cześć :) A ja mam trochę inne pytanie, ale też w tematyce weselnej. Moja ukochana siostra za miesiąc bierze ślub i chciałabym zrobić jej jakąś niespodziankę, tylko nie do końca mam pomysł jaką. Chciałabym, żeby ta niespodzianka była czymść, co będziemy przeżywać na ślubie, a nie po prostu prezentem, więc nie piszcie mi o lovvi.pl/ czy różnych voucherach :P Bardziej chodzi mi o niespodziankę w stylu samodzielnie przygotowanego filmiku, który puszczę w czasie wesela itp. Tylko coś bardziej oryginalnego. Macie jakieś pomysły? ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.