Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Trwała ondulacja włosów

17.06.18, 17:25
    Jestem po 20-stce. Trwała kojarzy mi się ze starszymi kobietami (bo często mają takie babcie), ale zawsze chciałam mieć loki. Mam długie włosy, ale zniszczone od ciągłego farbowania. Chciałabym je jeszcze bardziej zapuścić do tego zabiegu.
    Co sądzicie o trwałej ? Jest już przestarzała czy nadal w modzie ? A może nie warto niszczyć włosy dla kaprysu ?

--
    youtu.be/Qq4j1LtCdww
    Edytor zaawansowany
    • horpyna4 18.06.18, 15:21
      Ja robię bardzo lekką trwałą (max 10 min), żeby włosy nie były przyklapnięte i miały jakąś objętość. Skręt jest niewielki, a włosy nieprzesuszone.

Myślę, że dobry fryzjer mógłby zrobić długim włosom lekką trwałą, na dość grubych wałkach. Wtedy nie wyjdzie babciowato. Ale rzeczywiście nie może być to pierwszy lepszy, trzeba pogadać i zorientować się, czy kumaty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.