Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Trendy na jesień – zimę 2018

28.09.18, 10:13
    Macie swoje ulubione trendy na nowy sezon? Ja się zakochałam w haftach i wzorach. Swoje ostatnie zdobycze kupiłam w tutaj
    Edytor zaawansowany
    • elthildotte 28.09.18, 16:54
      Ja to się po prostu zakochałam w luźnych sweterkach, szerokich rękawach i sukienkach w połączeniu z botkami! :D Nigdy wcześniej w sukienkach nie chodziłam, ale latem postanowiłam się przełamać i tak mi zostało :D Teraz planuję kupić tę: www.hybridfashion.com/product/hybrid-faith-ripple-crepe-ruched-dress ale niestety muszę jeszcze poczekać na wypłatę. Co o niej sądzisz? :)
    • jarekkwiat 08.01.19, 10:04
      Ostatnio widziałem fajne bluzy takie przedłużane z kolorowymi wzorami (np pod legginsy dla Pań) ogólnie spoko opcja na jakieś narty (dla aktywnych) unicatshop.com/deep-trip-c-80_489.html
    • kattix14 04.10.18, 10:27
      Modne buty znajdziecie także tutaj
      www.trendybuty.pl/botki-damskie-c-3_11.html
    • elegancaro 08.10.18, 09:29
      Witam
      Zapraszam do zakupu markowej odzieży w przystępnej cenie.
      allegro.pl/uzytkownik/elegancaro?order=m

pozdrawiam
    • ewatyma96 09.11.18, 14:16
      Jesień-zima to czas przede wszystkim na kurtki, płaszcze, kamizelki. Ja dla siebie, mamy i teściowej kupuje kurtki na stronie www.kessi.pl Rozmiary również plus size takze i Pani XS i Pani 56 znajdzie cos dla siebie. Kurtki dobre gatunkowo, przemiła obsługa, w razie niedobrania rozmiaru czy fasonu mozliwa wymiana. Polecam serdecznie jesli jeszcze nie macie kurtki na jesien czy zime :)
    • jarekkwiat 08.01.19, 10:06
      Jak ktoś by szukał płaszczów ale bardziej młodzieżowych świetne ma marka Majors unicatshop.com/plaszcz-damski-czarny-careful-majors-p-23839.html
    • munisa_luka 13.11.18, 12:54
      Trendy na jesień to chyba także będzie tutaj chodziło o buty, w ta pora roku jednak wymaga dobrych jakościowo butów. Ciekawym modnym rozwiązaniem są workery, można o nich poczytać: http://kobieta20.pl/artykuly/workery_damskie_skorzane_z_cwiekami_czy_z_kokarda_popularne_modele_workerow_dla_kobiet, które w jesieni mogą się dobrze sprawdzić. Wyglądają też ciekawie.
    • lubie.ubrania 14.11.18, 15:10
      Workery to dobra propozycja na zimniejsze dni :)
    • pinek 19.12.18, 10:55
      W takim razie spodoba Ci się ten sklep ----- >>>> zoozoola.com/
    • rombo5 29.12.18, 09:19
      Ja w tym sezonie stawiam na skórę - skórzane buty i kurtki. Do tego dokupiłam piękną skórzaną torebkę Milate. I mam komplecik na zimę ;)
    • 350awd 12.01.19, 05:14
      Kolorowe czapki, szaliki i kominy, dla dużych i małych, różne wzory, mozliwość zamówień indywidualnych www.instagram.com/treecloudshandmade/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.