Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

pytanie kobiety do kobiet

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.05, 21:49
    Jakie podobają się wam kobiety? pytam o wygląd...urodę....modę itp.
    Gosiaczek
    Obserwuj wątek
      • Gość: hiii Re: pytanie kobiety do kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 00:32
        podobają mi się kobiety, na których twarzach widnieje spokój i pewność siebie,
        brak napięcia spowodowanego źle dobranym strojem, takim, w którym kobieta źle
        się czuje, który włożyła ze względu na to, że akurat-jest-modny, albo dlatego
        że-jej-mężczyzna-tak-lubi etc. etc.
        podobają mi się kobiety zadbane, ubrane stosownie do okazji ale też zgodnie ze
        swoim wnętrzem, osobowością. Tak, wierzę, że ubiór jest sprawą indywidualną,
        dobieraną po to, żeby wyrazić wnętrze. Kobieta ubrana zgodnie ze swoim
        charakterem i aktualnym nastrojem porusza się z gracją, emanuje z niej wdzięk
        wypływający ze świadomości dobrego wyglądania.
        podobają mi się kobiety akceptujące siebie i swoje, tak bardzo niemodne,
        zmarszczki czy krągłości. podkreślające swoje atuty, maskujące słabe strony
        ale - co najważniejsze - chcące się podobać przede wszystkim samym sobie.
        szczegóły typu wzrost, kolor włosów czy wiek... nieważne :)
      • Gość: jasna_79 Re: pytanie kobiety do kobiet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 01:18
        Mi się podobają kobiety pewne siebie, mądre - i dobre dla innych (ciepłe).
        Uroda w odpowiedniej oprawie, tzn. zadbana skóra i włosy, a strój dobrany do
        wieku i temperamentu. Znam taką panią profesor (moja promotorka), specjalistkę
        od prawa podatkowego - mimo swoich 50-parę jest przepiękną, zadbaną kobietą,
        zawsze nienagannie ubraną w pastele (blondynka) i w gustownej biżuterii, z
        sercem na dłoni dla studentów - choć jednoczesnie surowa i sprawiedliwa, z
        kosmosem w głowie. I mam taką sąsiadkę - 16latkę, ubiera się w sportowe
        ubrania, dyskretnie się maluje, jest zawsze bardzo miła i uczynna, zwłaszcza
        dla starszych sąsiadow (rodzice nauczyli ją szacunku dla starszych), bardzo
        mądrze myśli i postrzega świat (kilka razy miałam przyjemność z nią rozmawiać).
        • Gość: Richelieu* Re: pytanie kobiety do kobiet IP: 195.117.90.* 11.01.05, 02:34
          Zaś mi podobają się ludzie z tej chwili. W dodatku uważam, że to i tak za długo
          na ocenę.
          Dziewcze miłe i uczynne nie jest ładne, to jej rodzice są ładni, że ją tak
          wychowali. Kobieta 50-letnia.. szczęśliwe zbiegi okoliczności, że nabrała
          maniery wyciągania budujących wniosków z doświadczeń, a nie ściągających usta w
          szpikulec. Pewność siebie, mądrość, ciepło musi mieć pożywki. Jeśli jej
          zabraknie wtedy czy można pewność siebie, mądrość i ciepło udać? Tylko po co,
          żeby robić całe życie przyjemność innym nie mając z tego własnej przyjemności?
          Jeśli nie nauczono nas być takim idealnym i w dorosłe życie wchodzimy z
          wykrzywieniami na wszystkich gruntach, wtedy najprostszych rzeczy uczymy się do
          30-tki, do mądrości nigdy nie będziemy przekonani, a ciepło zawsze będzie
          cyniczne

• zettrzy Re: pytanie kobiety do kobiet 11.01.05, 02:59
        trzy konkretne:
        Marlene Dietrich
        Brigitte Bardot
        Charlize Theron
        w kolejosci chronologicznej

z kobiet pojmowanych ogolnie, w aspekcie tego watku, podobaja mi sie te z
        ktorymi jak pojde do knajpki czy baru zawsze dostajemy najlepszy stolik, bo nic
        tak nie poprawia srodowiska jak obecnosc atrakcyjnych kobiet

--
        reszty nie trzeba
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka