Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gdzie można kupić ładny, aksamitny żakiet?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 11:29
    Czy któraś z Was widziała gdzieś ładne, aksamitne żakiety? Interesuje mnie
    rozmiar 34, a kolor ciemnozielony lub fioletowy. Bardzo proszę o sugestie,
    gdzie można coś takiego znaleźć.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Iza IP: 62.29.253.* 11.01.05, 13:53
      ladne fioletowe widzialam w Kap allh, cgyba po 245 zl , nie przecione
      niestety ..
    • Gość: Afra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 14:09
      Dzięki, ale akurat nie ma sklepu KappAhl w Krakowie (a stąd piszę), ani chyba
      nigdzie w pobliżu. Może ktoś ma jeszcze inne propozycje? Proszę, napiszcie!
    • ashanti5 11.01.05, 14:52
      Fajne fioletowe żakiety sa w HM, ale niestety szturksowe, a ie aksamitne.
      Ja kupiłam w tamtym roku aksamitny żakiet (z fajnymi, leciutko bufiastymi,
      przymarszczanymi rękawami) w Desperado.
      Radziłabym zajrzeć jedna do HM jesli jest w Krakowie. Nie wiem, jaki jest
      asortyment po święach, ale przed świętami widziałam kilka fajnych zakietów.
      --
      flamenco
    • Gość: Afra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 15:04
      Byłam w H&M w Warszawie na Marszałkowskiej w sobotę, ale nie rzuciły mi się w
      oczy żadne tego typu żakiety. Liczyłam na ten sklep, bo kiedyś w jakiejś
      gazecie widziałam ich żakiet - ciemnozielony i aksamitny. W Krakowie na razie
      nie ma H&M, będzie dopiero od marca w nowym centrum handlowym Galeria Kazimierz.
    • addinka 11.01.05, 15:49
      a ile kosztuje ten sztruksowy w h&m ?
    • Gość: Karla IP: 193.41.113.* 12.01.05, 11:24
      Jesienia kupowalam fioletowy sztruksowy w h&m za 129 pln. jest b. porzadny, na
      podszewce- bardzo dobry zakup. Wczoraj widzialam w promodzie przecenione z
      ponad 200 na 119
    • Gość: eli IP: *.blich.krakow.pl 11.01.05, 17:49
      widzialam ale czekoladowy bardzo fajny na siennej-sklep za delikatesami oczko-
      zawsze na ulicy maja jakies manekiny wiec powinnas znalezc.kiedys byly w ZARA
      ale niestety dosyc drogie.eli
    • Gość: Tora IP: *.kan.pl 12.01.05, 09:18
      W Tatuum na Rynku. Sa super żakiety, może nie foletowe tylko bardziej
      czekoladowe ale naprawde warto.. tylko sie spiesz!!!
    • lucy215 11.01.05, 18:22
      w Promodzie na Florianskiej, chyba ocś takiego brazwoego rzuciło mi się w oczy,
      na Siennej w sklepie Salsa (?) jest na pewno.
    • Gość: Afra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 09:37
      Zobaczę a w takim razie w Tatuum, na Siennej i w Promodzie. Dzięki za wszystkie
      podpowiedzi, ale czekam na więcej! Na zakupy wybieram się dopiero w piatek,
      wcześniej nie mam czasu. Pozdrawiam.
    • odziezwloska 10.05.17, 09:45
      w ITALY BUTIK allegro.pl/italy-butik-zakiet-narzutka-lovlet-czarny-36-s-i6811266271.html
    • edyta_markowska 06.07.17, 15:23
      Najmodniejsze i najładniejsze żakiety znajdziesz na stronie sklepu internetowego CosmosModa.pl
      Gdy mam problem, co założyć na wesele, zawsze odwiedzam tę stronę i kupuję coś odpowiedniego dla siebie :) Duży wybór żakietów eleganckich, na co dzień, więc na pewno coś kupisz :)
      cosmosmoda.pl/102-zakiety
    • xsav 17.11.17, 19:50
      Duży wybór żakietów mają tutaj naia.com.pl/marynarki-zakiety . Kolory, wzory, kroje, do wyboru do koloru :) Ja już mam dwa ze sklepu Naia i polecam, nie są drogie ale bardzo dobre jakościowo :)
    • ewa89100 07.02.18, 11:33
      Ładny, ciemnozielony, przeceniony o 50%: pasujemi.pl/ubranie/marynarki/naf-naf-ebella-akiet-thym

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.