Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

zettrzciak

20.05.05, 17:41
    kupilas monitor?
    bo ja grzecznie juz kolejny 24" ale i tak czuje ze gorzej widze (tylko ze ja
    musze miec rozne,lcd najmniej - zalezy co robie)
    Obserwuj wątek
      • zettrzy Re: zettrzciak 21.05.05, 04:24
        sorry to be late, ale taki dzien ze tylko najgorszemu wrogowi zycze... dopiero
        teraz mam okazje dopasc kompa prywatnie
        nie, ciagle mam te monitory co przedtem, zreszta na razie to nie jest moj
        priorytet - chodzi za mna jagnieca skorka w kolorze oliwkowym, jaka wypatrzylam
        pare tygodni temu, i dopiero dzisiaj trafilam wlasciwy wykroj na ubranko z
        niej... wiec nie mam glowy do monitora, zwlaszcza ze do tego sklepu blawatnego
        nie bede miala czasu sie wyrwac jeszcze przez tydzien
        monitor wymaga graphic card, nie kazda daje sobie rade z wysoka rezolucja - ja
        mam sprzet na zamowienie, wiec wszystko dziala jak zaczarowane, ale fakt rozne
        programy nie beda umialy sie zachowac bo nie potrafia dopasowac przestrzeni
        ekranu z ekranu do swoich mozliwosci
        podokuczaj fachowcom od hardware, niemozliwe zeby nie wiedzieli jak
        skonfigurowac graphic interface
        pozdr.
        --
        reszty nie trzeba
        • daino Re: zettrzciak 21.05.05, 08:25
          o, nie pytam o porade jedynie ciekawam czy kupilas bo mowilas iz trzesie i
          musisz wymienic -? a moze zle zrozumialam.

a o kracie to wiem, he he. tez uzywam sprzetu na zamowienie, minn
          obrabiam "video" a to wybitnie pazerne na wszelkie niedociagniecia(mam na mysli
          i pelnometrazowe produkcje).lcd glownie do interface, grafik na nim tez nie
          tworze, dziala ok, a wzrok mnie martwi swoja droga. do wgapiania w swe wytwory
          mam minn specjalny projektor. zaleznie nad czym akurat siedze.
          • daino oops 21.05.05, 08:41
            "karcie" nie "kracie"!
            piwa dzisiaj nie pilam(chociaz wiadomo, bo skad ta krata? wiem ,ze pilam cos
            innego i mnie podkusilo, wlazlam na scene i basiscie pociagnelam za strune.ale
            sie dzialo!)pozdr tez.
            • zettrzy Re: oops 21.05.05, 18:41
              nie pamietam dokladnie co mowilam o monitorach, na pewno napisalam ze chce
              wyrzucic ten ktory mam do filmow i wymienic go na plaski, ale jeszcze sie nie
              sprezylam, to nie priorytet, zreszta ostatnio nawet filmow nie mam kiedy
              ogladac, lekkomyslnie zgodzilam sie poprowadzic wiosenny kurs w jednym college'u
              no i teraz na dodatek do wszystkiego mam pare razy w tygodniu te zajecia, plus
              musze przygotowac jakies materialy, ostatni raz ten kurs uczylam na jesieni
              2003, plus musze im dac jakies testy i potem sprawdzic i obliczyc wyniki, slowem
              co za duzo to niezdrowo
              co do oczu, to sie troche zmartwilam - oczy sa bardzo wazne, trzeba o nie dbac,
              dbac, dbac, czy aby, oprocz tych monitorow, masz odpowiednie okulary? no i warto
              dorzucic witaminy A do diety, GNC powinno miec nawet jakis zestaw dla oczu
              numeru z basista gratuluje - odegralas jeden z klasycznych numerow slapsticku,
              mam nadzieje ze follow-up byl rownie histeryczny!
              pozdr. i DBAJ O OCZY!
              --
              reszty nie trzeba
              • daino Re: oops 21.05.05, 20:35
                aha teraz jasne.
                ja mam odwrotnie: film to czesc mego zawodu.w ten weekend mam 8 do obejrzenia,
                a 2 tyg temu rekordowo bo okolo 30tki.zabrzmi to pewnie dziwnie:)

wiem o co chodzi z tym brakiem czasu i uczeniem, rozumiem... kiedys podjelam
                sie tego zadania i nie wiem, czy cos zle robilam ale wieczory mialam "z glowy".

z tymi oczami to musze zbadac bowiem ostatnio tak na chybcika przysiadlam i nie
                bylam w stanie odczytac ostatniego rzadku w swoich starych soczewkach. od wielu
                lat mialam te sama niezmienna wade i zmiana by byla bardzo niepozadana. ale jak
                juz powiedzialam musze umowic sie na prawdziwa wizyte. ciekawa bylam czy
                zmienilas swoj, bo z problemem, ale juz wyjasnilo sie co zacz.

wiesz nie wiem jak to z tymi okularami do monitora.nie mam.kiedys ogladlam w
                sklepie i wszystkie byly jakies barwione, przydymione, ja pracujac nad kolorem
                musze miec rzeczywisty obraz, ale witamine A to kupie.

po tym moim "pociagnieciu" to troche mialam embiwalentne odczucia bo niby
                obrocilo sie w zart, ale zaskoczenie bylo wyrazne, az pozalowalam.
                no nic to, dzieki za odzew i zycze lepszych dni niz piatek.
                • zettrzy Re: oops 21.05.05, 23:48
                  8 filmow w weekend... to gorzej niz dynamit odpalac w kamieniolomach. Ja
                  potrafie obejrzec w ciagu dnia 2, ale z bolem.
                  No, jesli naprawde nie moglas czegos odczytac, to naprawde alarm. W te pedy do
                  okulisty! Tak okulisty, bo optometra co najwyzej zmieni recepte na soczewki, a
                  problem moze byc bardziej skomplikowany. Nie odkladaj, oczy to nie ta czesc
                  ciala zeby z nia zartowac, koniecznie zbadaj oczy!!!
                  Co do pociagniecia, ja moge tylko zalowac ze sama czegos takiego nie zrobilam,
                  numer byl swietny. Aha, ale kiedys na korporacyjnym party przywiazalam balonik
                  koledze do krawata, wiec moze mniejszy kaliber ale tez cos.
                  Daj znac po wizycie co z tymi oczami.
                  --
                  reszty nie trzeba
                  • daino Re: oops 22.05.05, 00:32
                    wyobraz sobie te 30tke w 2.5 dnia.ale to tak brzmi szalenczo, wiekszosc to
                    tzw "short".
                    pojde do okulisty (rok temu na badaniach bylo jeszcze ok).
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka