Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

A co powiecie na...

• cioccolato_bianco 18.11.05, 13:25
      ja mam dwie pary kozakow na koturnie - jeden kupione w tym tygodniu w wwie, a
      drugie we wrzesniu w innej, europejskiej stolicy - i nawet jesli sa passe, to
      mam to w nosie, bo chodzi sie w nich super wygodnie.
      za to ile razy zaloze szpilki to dostaje kota, jak co chwila wpadaja mi miedzy
      szpary w chodniku, okragle oczka w gumowych wycieraczkach w sklepach, albo jak
      musze chodzic w nich po kostce brukowej - koszmar. pomijam juz, ze niszcza sie
      przez to obcasy, a fleczki mozna by wymieniac co chwile.
    • cioccolato_bianco 18.11.05, 13:30
      ja tez kocham szpilki - dlugie i cienkie, mam ich mase i nosze czesto mimo
      wszystko.. ale od kiedy kupilam te pierwsze kozaki na koturnie, to i w nich sie
      zakochalam:))
    • misae 18.11.05, 13:33
      chyba tez sie zakocham :o)
      ehh
      --
      みさえ na plfoto
    • jollyvonne 18.11.05, 13:59
      Jakby koturny byly zupelnie passe, to by byly na polkach z wyprzedaza a nie z
      nowosciami :) Sa rozne koturny i inne detale licza sie do ogolnej oceny buta.
      Mi koturny podobaja sie, i napewno nie zrezygnowalabym z kupna gdybym znalazla
      "idealne". Szpilek nie kupuje z takich samych powodow - szpilki sa na bal a nie
      na dwor, wymagaja rownych nawierzchni, chodniki i bruk je zabijaja. Z obcasow
      preferuje takie szerokie jak sie patrzy z tylu, a waskie jak sie patrzy z boku.
      Dobrze sie je nosi, nie grzezna w szparach miedzy plytami, a jednoczesnie
      wygladaja dosc lekko.
    • misae 18.11.05, 14:48
      "szpilki sa na bal a nie na dwor"

a tu sie nie zgadzam...jak sie umie dobrze w szpilkach chodzic to nie ma
      zadnego problemu...no chyba ze ktos mieszka w okolicach tzw kocich lbow :o)
      moze szpilki nie sa szczesliwym wyborem jak sie idzie na spacer, ale do pracy,
      na spotkanie towarzyskie oraz wspomniany bal sa idealne - jak dla mnie :o)

--
      みさえ na plfoto
    • patyska 18.11.05, 13:26
      w przyszlym roku pewnie juz ich nie zalozysz, ale co tam! jak Ci sie podobaja i masz budzet to kupuj! ;)
      --
      Patrycja i Jeremi
    • misae 18.11.05, 13:29
      a dlaczego nie :-O

--
      みさえ na plfoto
    • patyska 18.11.05, 13:30

--
      Patrycja i Jeremi
    • misae 18.11.05, 13:30
      "w przyszlym roku pewnie juz ich nie zalozysz"

--
      みさえ na plfoto
    • patyska 18.11.05, 13:39
      a! no bo tak to czesto jest z supermodnymi rzeczami - za rok juz troche glupio sie w nich wyglada,
      tak... zeszlorocznie ;)))
      --
      Patrycja i Jeremi
    • misae 18.11.05, 13:43
      eee nie, wlasnie koturny JUZ sa niemodne uff na cale szczescie :o)))
      --
      みさえ na plfoto
    • minkair 18.11.05, 13:33
      Ja mam jedne bordowe chyba ze 3lata ( prostokatne noski) .Właśnie mam je dziś na nogach..Zakładam je w chłodne dni kiedy wiem,że będę pokonywać jakieś większe dystanse:-) Dodam,że moje mają koturny w kolorze cholewki..
      Nie bardzo mi się podobają jak koturny są w innym kolorze niż but...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka