Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zakupy w Zara

27.11.05, 21:35
    Kupujecie ubrania tej firmy? Co macie ciekawego z tego sklepu? Czy ceny są
    adekwatne do jakości? ( podczas wizyty w sklepie zauważyłam że dosyć
    wysokie). Kiedy są wyprzedaże? Podzielcie się opiniami proszę.
    Edytor zaawansowany
    • jo-asiunka 27.11.05, 21:41
      Ja mam stamtąd niewiele rzeczy, ale wszystkie bardzo lubię. Dwie kurtki puchowe
      noszą sie świetnie, dżinsowa spódniczka jest moim ulubionym ubraniem, wszystkie
      bluzeczki są jak nowe niezależnie od liczby prań. Mnie też się wydawalo, że jest
      drogo, ale jak się przyjrzalam, to wcale nie: puchowa kurtka za 229 to nie jest
      naprawdę wyskoka cena.
    • maialina1 27.11.05, 22:07
      Ja bardzo lubie reczy z Zary. Niestety wszystkie ich bluzki i koszule sa za
      male na moj biust.
      We wszystkich innych sklepach kupuje koszule S, a "eski" Zary, i nawet
      ich "emki" uciskają mnie w biuście i rozlażą się nieapetycznie.
      Dodam ze biustu nie mam jakiegos bardzo nietypowego. Taka pelna C, czasami
      kupuje tez D.
      Do tego wszystkie spodnie z Zary sa za dlugie (wzrost mam przecietny, 1m67).
      Kupuje S i za kazdym razem musze skracac. Ich "eski" sa robione na okolo 173 -
      175 cm.
      Szkoda, bo jesli chodzi o wybor, to zawsze cos ciekawego tam upatrze.
    • radar8 28.11.05, 11:27
      Bardzo lubię rzeczy z Zary. I na ceny moim zdaniem nie ma co narzekać. Kilka
      miesięcy temu kupiłam sobie spodnie jeansowe na jakie "chorowałam" od bardzo,
      bardzo dawna i zapłaciłam za nie 160 zł, więc myslę, że nie jest to kwota,
      która "zwala z nóg" Dodam tylko, że zakupy (oprócz spodni zapoatrzyłam się
      jeszcze w kilka ciuszków:)) robiłam w Monachium i wybór, w porównaniu z
      Wrocławiem, ktore jest moim "zakupowym" miastem, ze względu na bliskość
      zamieszkania jest ogromny. Tylko ograniczone srodki finansowe powstrzymały mnie
      przez kolejnymi zakupami. Nie jestem typem maniaka zakupów, więc nie wiem jak
      to ma sie do Zary np. w Warszawie. Moge tylko mówić o tych dwóch odwiedzonych
      przeze mnie miejscach (w Monachium są chyba cztery salony Zary, więc jeden
      dzień spedziłam na wycieczkach po nich:))
    • cioccolato_bianco 28.11.05, 11:31
      to moj ulubiony sklep i mam sporo ubran z zary - z jakoscia roznie, podobnie
      jak z cenami... ;)
    • paul_ina 28.11.05, 13:29
      Hej, z Zarą jest tak jak z większością sklepów w Polsce - trzeba uważnie dokonywać zakupów, przyglądać się materiałom, szwom, jak części ubrania są pokrojone, czy są dobrze (prosto) zszyte. Potem zestawić to z ceną. Ja mam sporo ubrań z Zary, generalnie przejechałam się na tych bawełnianych - te elegantsze dobrze się noszą i piorą.

--
    • lady.k 28.11.05, 19:49
      zawsze znajdę tam coś ciekawego, z ceną różnie bywa ale maja sporo wyprzedaży
      albo wypuszczają np. serię spodni czy swetrów w niskich cenach i one też dobrze
      się noszą. mam stamtąd sporo rzeczy i sa naprawde dobrej jakości. zgadzam się,
      że nogawki spodni trzeba skracać-noszę M i mam 171 cm a spodnie muszę skracać o
      jakieś 6-10 cm
    • kasiap51 28.11.05, 19:55
      Ja też bardzo lubię rzeczy z Zary. Najwięcej mam spódnic i bluzeczek. W sobotę
      wybieram się na większe zakupu, nie wiecie czy są tam teraz jakieś obniżki?
    • ewka295 28.11.05, 20:27
      przeceny w zara zaczynaja sie tak jak przewaznie we wszsytkich sklepach czyli
      ok 27 grudnia do konca stycznia
      ale niestety polska zara rozni sie od hiszpanskiej nie wiem dlaczego inne
      ciuchy szyja na rynek hiszpasnki a inne na polski chodzi mi glownie o jakosc
      ale jaksoc tych ciuszkow jest naprawde super zwlaszcza dzieciecych ciuszkow
    • sabriel 29.11.05, 10:48
      Ciuchy są te same(chodzi mi oczywiście o jakość) co w Zarach w innych krajach.
      Do Polski nie trafiają rzeczy "innej jakości" niż do Hiszpanii.Jeśli coś jest
      bublem w takiej np.Arkadii to będzie też bublem w Hiszpanii czy Niemczech.
      Generalnie to z tą jakością bywa różnie.Ja już spodenki reklamowałam.
      (kilkanaście dni od zakupu).Swetry mam dwa i narazie po praniu nic się z nimi
      nie stało.Spódnica(taka zwykła długa, czarna)widać, że nie najlpiej uszyta i po
      pewnym czasie zrobi się z niej szmata.
      Ceny wg mnie wysokie,raczej nie proporcjonalne do jakości.Wolę zdecydowanie
      Promod.
    • madziole 29.11.05, 11:01
      Bardzo podobaja mi się ubrania z Zary. Ze względu na ich ceny mam jednak w domu
      tylko 3 ich ciuszki. Dwa są ok, ale jeden z nich wcale nie jest najwyższej
      jakości. To swterer-wcale nie kupiony na jakiejsc wyprzedaży. Bardzo szybko się
      zmechacił i wygląda teraz już raczej nieciekawie. Na pewno nigdy nie kupie tam
      juz swetra i w ogóle trochę sie do tej firmy zniechęciłam
    • wiktoryna25 29.11.05, 11:51
      kupuje w zarze ... mają ciekawe fasony i pomysły...mam sporo ciuszkow z linii
      basic i women...z trafaluca tylko kilka t-shirtow,bo raczej to juz nie moj
      styl... jakosc generalnie dobra...tylko raz trafiły mi sie spodnie krzywo
      skrojone....noi niedawno jeansy,ktore sie przetarły juz po 2
      miesiacach...wrzuciałam je do szafy, ale po 4 miesiacach odnalazłam
      paragon,poszłam zareklamowac i po 2 tygodniach zwrocili mi kase (moga tez
      wymienic na taki sam ciuch,jeli maja aktualnie w sprzedazy) ...takze nawet jesli
      trafi sie na cos felernego to mozna smiało reklamowac ...w zarze reklamacje sa
      uwzgledniane do 2 lat od daty zakupu... moj facet na przykład po roku poszedł
      zareklamowac buty,ktore mu sie rozwaliły po przechodzeniu jednego sezonu
      ...reklamacja została rozpatrzona pozytywnie...zara to chyba jeden z niewielu
      niestety sklepów, ktora nie robi cyrków ze zwrotami,reklamacjami itp ...
      osobiscie wkurza mnie jak w sklepie podchodze do kasy a tam kartka z napiem
      wielkimi literami ZWROTOW I REKLAMACJI NIE PRZYJMUJEMY... kiedy to sie w koncu u
      nas zmieni ....
    • beataa 29.11.05, 16:08
      Czy orientujecie się kiedy jest jesienna wyprzedaż w Zarze? We Wrocławiu
      jeszcze nie ma.Czekam z niecierpliwością.
      Pozdrawiam
    • j.bella 29.11.05, 20:27
      bardzo lubie zare, jest to jedyny sklep w ktorym kupuje spodnie. mam 178 cm
      wzrostu i do tego nogi ponad metrowej dlugosci, wiec spodnie sa tam na mnie
      idealne( raz zdarzyly sie nawet za dlugie, chociaz nosze rozmiar 38). w zadnym
      innym sklepie nie zdarzylo mi sie dostac takich dlugich, dobrze uszytych
      spodni. zawsze zastanawialam sie jednak, co dziewczyny z bardziej standardowym
      wzrostem robia ze zbyt dlugimi nogawkami i czy one w ogole kupuja w zarze
      spodnie.dla mnie dlugosc nogawek w tym sklepie to zbawienie, dla innychpewnie
      problem. co do innych ciuchow to ostatnio nie ma nic ciekawego, przynajmniej u
      mnie w miescie. a jesli chodzi o reklamacje, to uwazam, ze jest to jeden ze
      slkepow z najgorszym podejsciem do klienta. po prostu mam zle doswiadczenia z
      reklamacja wadliwego towaru
    • charlotta_lotta 30.11.05, 09:58
      zawsze baerdzo podobaly mi sie rzeczy w zarze;-)
      skutecznie odstraszala mnie zawsze cena... i rozmiary... bo niestety ciezko mi
      sie wcisnac tam ;-) co nie zmienia faktu że mająbardzo ciekawe ubrania :)
      W Krakowie w zarze zawsze jest dosc psporo osob ;) dziewczyny chyba lubia ich
      rzeczy.
      Podobaja mi sie tam rowniez meskie rzeczy.

--
      ...
      gg: 2113023
    • tralalumpek 30.11.05, 10:01
      nie mam ani jednej rycyz w szafie tej firmy

--
      dobrego dnia
    • super.kinia 30.11.05, 10:28
      ja mam mieszne uczucia związane z Zarą
      2 tyg temu kupowałam kurtke, złaziłam pół miasta, włącznie z Arkadią i
      wylądowałam z Zarze w cenreum, a tam - 3na 4 kurtku miały krzywo wszyste
      aplikacje z przodu, może to nic, ale w ubraniu za prawie 400zł, gdy jeden suwak
      jest wyzej, a drugi niżej o jakieś 2cm, to skandal!
      Gdy pani z obsługi znalazła mi juz "równą" kurtkę, okazało się, że misiek przy
      kapturze jest niedoszyty i z jednej strony smętnie zwisa... uparłam sie na tę
      kurtkę, bo była jedyną w rozmiarze S która mi się podobała (brązowa, z paskiem,
      i obszytym ładnym miśkiem kaprurem).
      W koncu znaleziono mi tego co szukam i jestem bardzo zadowolona, ale te nerwy
      przy kupowaniu... powinni bardziej dbac o jakość skoro oferują takie ceny.

Chyba że, ceny są z sufitu, bo kurtkę uszyło małe chińskie dziecko za miskę ryżu...
    • malgoniak 30.11.05, 10:39
      lubię tam zaglądać, mam kilka czy kilkanaście nawet rzeczy od nich, ogólnie
      jestem zadowolona, ale fakt, zdarzają im się niedoróbki, tu niedoszyte, tam
      guziki niemal odpadają itp. mimo wszystko wolę promod, jakies porządniejsze te
      ich ubrania i bardziej wyraziste, jesli zara miałaby być moim jedym jedynym
      sklepem do ubierania się, na pewno bym jej nie wybrała, bo są wg mnie ciekawsze
      i lepsze gatunkowo ubrania w innych sklepach, nie wiem do końca na czym polega
      fenomen zara, dużo aktorek, piosenkarek, tzw. polskich gwiazd mówi, że ubierają
      się w zara, hmmmmm zara brzmi dumnie? jest jakaś magia tego sklepu i tej marki
      widocznie i tajemnicza siła przyciągania
    • sweet_pea 05.12.05, 22:15
      fajne sweterki, buty, t-shirty, torebki. Natomiast spodnie za niskie (choc
      lubie biodrówki) a spódnice to albo za krótkie albo za dlugie :)

--
      moje ciuchy w twojej szafie?:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.