Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sklepy internetowe!

13.12.05, 22:53
    Czy znacie adresy internetowe sklepów (dobrze by bylo polskich, ale jeśli
    zagranicznych, to też dobrze :)), coś jak ASOS, poprostu moda na poziomie,
    oryginalne dodatki itp..?

Będę wdzięczna za propozycje :)
    Edytor zaawansowany
    • 13.12.05, 23:29
      peachblush napisała:

> Czy znacie adresy internetowe sklepów (dobrze by bylo polskich, ale jeśli
      > zagranicznych, to też dobrze :)), coś jak ASOS, poprostu moda na poziomie,
      > oryginalne dodatki itp..?
      >

Ja Cie nie chce martwic, ale ASOS sie spalil przy okazji wybuchu w Hemel
      Hampstead, podawali w brytyjskich wiadomosciach.

--
      ------
      Antes muerta que sencilla
    • 14.12.05, 16:47
      www.highheels.com.pl - sprawdzony!
    • 12.08.16, 13:42
      Bardzo fajny sklep z odzieżą outletową allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43690737 licytacja już od 29.90 zł (głównie marka Asos, a cenie normalnej kosztuje duzo duzo wiecej!) na facebooku mają też inną odzież www.facebook.com/momico.store/
    • 14.08.16, 08:43
      Mój ulubiony sklep to emanzana.pl/, fantastyczne ubrania i torebki. to jedna z lepszych marek, która w dodatku nie winduje cen, a bardzo dba o jakość. jak do tej pory to jeszcze nie miałam żadnych problemów z doborem rozmiaru, może dlatego, że mają świetnie opisane wszystkie rozmiary.
    • 14.08.16, 10:20
      Jeśli szukasz sklepu internetwego z bielizną erotyczną to polecam TwojaBieliznaErotyczna.com

www.twojabieliznaerotyczna.com
    • 27.10.16, 11:43
      ja kupuje na obsessive.pl bardzo dobra jakość materiałów!!!
    • 27.10.16, 12:35
      Na szmaty się nadają.
    • 14.08.16, 20:48
      Rzymskiezakupy.pl- polski sklep oferujący fajną włoska bieliznę
    • 18.08.16, 15:53
      Na www.vubu.pl/ sobie zajrzyj. Koleżanka kupowała tam sukienkę na wesele. Widziałam i faktycznie bardzo fajna. Wydała bardzo mało. Aż sama się zdziwiłam
    • 18.08.16, 18:54
      PROMOCJA %%%

Zapraszam -więcej info PRIV
      oraz na FANPAGE
      www.facebook.com/Dominique-Butik-156149674789719/
    • 08.09.16, 15:10
      Tola344, tak jest najlepiej kupować z polecenia, bo wtedy jest to już sprawdzony sklep. Mi również kiedyś koleżanka poleciła sklep emanzana.pl, który oferuje nam kobietkom wspaniałe ubrania i przepiękne torebki. Rano zaglądałam do nich i jest nawet spora promocja na nową kolekcję, ja już zamówiłam sobie kilka rzeczy.
    • 03.10.16, 09:50
      Ja jestem małym zakupoholikiem i uwielbiam szukać perełek w sklepach, których na pierwszy rzut oka nic nie ma dla mnie.
      Znalazłam sklep www.eko-ue.pl/ , a tam mnóstwo wzorów na torby bawełniane. Już zamówiłam dwie z nadrukami, a myślę o kolejnej z fullprint .
    • 17.10.16, 19:05
      Nie przepadam za kupowaniem online, ale czasami kiedy jestem 'zmuszona' ;) korzystam z Faslook. Dużo ułatwia bo gromadzi wiele znanych i nieznanych marek, więc zwykle udaje się znaleźć 'to coś' :D
      www.faslook.com/
    • 18.10.16, 17:17
      Często kupuję w sklepach internetowych, mam też swój ulubiony - Carry. Oczywiście jak coś nie pasuje to odsyłam i nie ma z tym problemu. Wolę zdecydowanie zakupy przez neta niż chodzenie godzinami po sklepach i przepychanie do przebieralni.
    • 28.10.16, 15:29
      CArry ma teraz darmową dostawę od 25 złotych :)
    • 28.10.16, 14:00
      peachblush napisała:

> Czy znacie adresy internetowe sklepów (dobrze by bylo polskich, ale jeśli
      > zagranicznych, to też dobrze :)), coś jak ASOS, poprostu moda na poziomie,
      > oryginalne dodatki itp..?
      >
      > Będę wdzięczna za propozycje :)

zajrzyj tu,pozdrawiam
      www.najlepszebuty.com.pl/
    • 14.03.17, 11:58
      a ja obecnie szukam fajnego sklepu z zasłonami... wszystkie które oglądam są jakies oklepane w standardowych kolorach..ja szukam brązowo pomarańczowej i nic nie moge znaleśc możecie mi cos polecic??
    • 19.03.17, 10:24
      ja kupuje na casualnie.pl/ ubrania są wysokiej jakości, no a ceny są bardzo dobre
    • 19.03.17, 18:04
      ja lubie ciuchy z sibysi.pl/ . polski sklep chyba, ale ciuchy są z Europy
    • 19.03.17, 18:06
      Hej! A ja trochę z innej beczki :) Jeśli ktoś miałby ochotę pomóc mi w realizacji badania prowadzonego na potrzeby pracy licencjackiej dot. socjologii mody, będę wdzięczna! Jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 5 min :) ebadania.pl/c690458b1f546df6 dzięki!
    • 21.03.17, 17:06
      Mogę ci podlinkować fajny sklep z butami polskiego producenta: nikbutik.pl/ Mam już kilka par i polecam- buty ze skóry naturalnej, porządna jakość, mega wygoda i ceny nie są zbyt wysokie :)
    • 22.03.17, 10:05
      bardzo oryginalne produkty można znaleźć na spektroom.com.pl Sukienki są bajeczne!!! Nawet MISS POLONIA ubrana była w ich sukienkę. POLECAM :) a teraz widziałam, że mają fajne promocje przed nowa kolekcją :) www.spektroom.com.pl/pol_m_KOLEKCJA_SUKIENKI-202.html
    • 22.03.17, 14:03
      Znam sklep internetowy z bielizną lamore.pl/
    • 24.03.17, 13:13
      A widziałaś spodnie boyfriend w Camo n Girl? Super motyw moro, bo to nasze polskie ;) Ja się zakochałem w swojej dziewczynie na nowo!
    • 26.03.17, 15:37
      Polski sklep odzież też od Polskich producentów www.lagres.pl

--
      Stylowe sukienki www.lagres.pl
    • 29.03.17, 10:33
      Może nie sklep internetowy, ale pracownia stopniowania i konstrukcji odzieży. Gorąco polecam! :)

www.bea-studio.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.