• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Diabel ubiera sie u Prady - ciuchy! Dodaj do ulubionych

• 10.11.06, 16:56
    OWidzialyscie film?
    Nie pytam o to czy warto ale o efekty wizualne w postaci ciuchow!
    Cos fajnego,oryginalnego,zakakujacego pokazali?
    Ja np ogladam Magde M tylko zeby poogladac ciuchy a najbardziej podoba mi sie
    stylizacja Kasi Herman. I ona zreszta tez!Swietna baka nawiasem piszac!
    Zaawansowany formularz
    • 10.11.06, 17:02
      ja zachwycalam sie kostiumami z serialu ally mcbeal i przyjaciele
      oczywiscie klasyka sex w wielkim miescie
      prada lezy na plycie nie mam czasu obejrzec :) moze dzis w nocy... to jutro
      napisze :)
      • 10.11.06, 18:00
        Widzialam film,lekka bujda ale ciuchy sa REWELACYJNE!Jest co poogladac!Co
        prawda to nie watek zeby pochwalic Meryl Streep ale musze powiedziec ze grala
        wspaniale-wstretna snobke i bizneswoman z charakterkiem.Polecam:)
    • 10.11.06, 18:06
      nie znam się, ale ciuchyb rewelacja. Gdieś czytała, jak Meryl Streep po filmie mówiła, że jak na planie filmowym miała torebkę za xxxxxxxxxx dolarów, to póżniej jej za xxxx dolarów wydawała jej się badziewiem, czy czymś takim;)
      Ogólnie fajne szmatki, ale tak szybko i bez zbliżeń pokazane, że ciężko wszystko pooglądać. Stop klatkę proponuję :)
      • 11.11.06, 01:03
        powiedziała, że później torebkka za 3K$ wydawała sie jej niewiarygodnie tania
        nie badziewna.
        --
      • 11.11.06, 10:35
        Film nudzi się już kompletnie po pół godzinie (przewidywalny, nieciekawy), ale i
        tak ogląda się dalej, bo ciuchy są rzeczywiście świetne. A taka ciemnozielona
        sukienka to mmmm :))
    • 10.11.06, 19:58
      popieram, Katarzyna Herman chyba, tzn na pewno najfajniej wygląda z nich
      wszystkich
    • 10.11.06, 20:39
      az tak bardzo na kolana nie rzucaja te efekty ciuchowe
      jest pare ladnych ujec
    • 10.11.06, 21:10
      Hermanową uwilebiam dla mnie wzór urody , gustu i figury, Brodzikową bije że
      nie ma słów, a w diabeł ciuszki super! w sumie tylko dla nich warto obejrzeć,
      bo fabuła oklepana.
      • 10.11.06, 21:36
        chyba się rozczarujesz(jeśli czytałaś książkę),ciuchy owszem fajne,ale nie w
        tej ilośći ,co w ksiązce(zrobiłam sobie apetyt,że pooglądam na filmie,a tu jak
        na lekarstwo),ogólnie film w porównaniu do ksiązki wypada bladziutko,a i meryl
        wcale mnie nie zachwyciła,dla mnie za łagodna.
        reasumując polecam ksiązkę,a film niekoniecznie
        • 10.11.06, 22:00
          Taaak,Kasia Herman jest boska i ten jeg glos....Szyk,styl i elegancja w stylu
          Audrey Hepburn.
          A dialbla chyba obejrze.jeszcze nie wiem ale mam chec.Zachecilyscie mnie!
          • 11.11.06, 07:45
            Nie widzialam jeszcze filmu, tylko zdjecia niektorych ciuchow. Najbardziej
            (jak dotad) podoba mi sie Anne Hathaway w plaszczu zielonym z obszyciami w
            lamparta. Dla mnie bomba.
    • 11.11.06, 10:38
      Widzialam film i musze przyznac ze kreacje przykuwaly moja uwage bardziej niz
      akcja :)) Mnostwo fajnych ubran! Poza tym na glownej bohaterce wszystko
      wygladalo bosko, bo ma piekna figure!

Zaraz pewnie posypią sie na mnie gromy :))
    • 11.11.06, 11:18
      ubrania, buty, dodatki - świetne, ale moim zdaniem pokazywane zbyt krótko i zbyt
      szybko ;)
    • 11.11.06, 17:40
      tak, buty fajne
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.