Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

gdzie kupić nowe futro?

13.11.06, 13:49
    witam
    moja mama chcialaby kupic sobie nowe futro z norek.
    Czy mozecie polecic jakis dobry zaklad kusnierski lub sklep internetowy?
    pozdrawiam
    Inezjaa
    Edytor zaawansowany
    • ciak1 13.11.06, 13:59
      Niestety nie znam żadnego sklepu internetowego, ale myślę, że na pewno będą w
      derri, a już najlepiej kupić futro na wakacjach w Grecji lub Turcji, bo są
      tańsze:)
    • inezjaa 13.11.06, 14:31
      Hmm... tez slyszalam, ze najlepiej z Grecji przywiesc. Nie wiem czy to prawda
      ale podobno są tam bardzo tanie futra.
    • anka1622 13.11.06, 14:44
      ostatnio widziałam w katalogu quelle
    • karin.dsi 13.11.06, 14:49
      W Zakopcu na Krupówkach...
      -- Są piękne...
      Noszę rozmiar 36!
    • gato.domestico 13.11.06, 14:52
      a koniecznie musi kupowac futro z biednych zwierzatek?:-((... to juz na calym
      swiecie jest niemodne...moze jej wytlumacz...nie jest to trendy
      --
      Fanatycy to ludzie, którzy intensywniej umierają, niż żyją.
    • lady.k 13.11.06, 15:02
      pytanie dotyczyło kupna futra a nie uaktywnienia się obrońców zwierząt-czy na
      tym forum może być choć jeden wątek o futrach bez takich komentarzy?
    • gato.domestico 13.11.06, 15:31
      poki co zyjemy w panstwie demokratycznym...wiec istnieje wolnosc slowa...co
      wykorzystuje.
      Ps. nie obrazilam nikogo swoim postem, co najwyzej wyrazilam swoja opinie, wiec
      nie widze problemu...
      --
    • lady.k 13.11.06, 16:35
      no właśnie, wolność...a każdy post na tym forum nt. futer jest od razu
      komentowany apelem o nie zabijanie zwierząt. Chciałbym raz przynajmniej pogadac
      o futrach i skórach bez tych komentarzy.
    • gato.domestico 14.11.06, 18:01
      poprostu omijaj posty "obroncow" zwierzat...
      tak samo moge krytykowac futra jak i ...np biale kozaki :-)
      --
    • kinky5 14.11.06, 19:09

gato!
      Brawo!!!!

pozdrawiam
      mniej znaczy wiecej
    • lady.k 16.11.06, 23:26
      to raczej obrońcy powinni omijac wątki futrzaków;-)
    • inezjaa 13.11.06, 15:59
      Mama zawsze marzyła o norkach... teraz ja nie stać... choć nie na takie za
      parenaście tysięcy. Nie bede jej nic tłumaczyc. To jej sprawa. Ja tylko probuje
      pomoc.
    • kuter01 18.11.06, 23:47
      Zapraszam po futro do Płocka do mojej pracowni kuśnierskiej, uszyjemy futro o
      określonym przez Panią fasonie a zapewniam że wykonanie bedzie mistrzowskie.
      Jeśli interesują Panią norki łapki zapewniam szeroki wybór skór-błamów o pełnej
      gamie kolorów głównie odcienie brązów, beży, grafity. Różnica cenowa między
      kupnem w sklepie a uszyciem u prawdziwego fachowca w pracowni kuśnierskiej to
      ponad 1000zł. Cena futra długiego Norka łapka przednia czy tylnia w salonie
      6300-6000 zł w moim zakładzie 5200-4800zł, u rosjan czy greków zapewne o połowe
      mniej ale jakość wykonania tragiczna zwłaszcza u rosjan, grecy również obniżyli
      jakość poprostu szyją dużą ilość a to odzwierciedla wykonanie,a także oni
      wykonują troszke inaczej poprostu greckie zimy łagodniejsze, polscy kuśnierze
      są jednymi z najleprzych fachowców. Jest jeszcze jedna metoda uszycia ładnego
      płaszcza z norek ale oczywiście kawałków czyli łapek za dość niską cenę niż
      oferują salony futrzarskie a mianowicie kupić błam z norek łapek za 2600-2300 i
      isć do pracowni kuśnierskiej a usługa uszycia futra z błamu klienta nie może
      przekraczac 1000 zł czyli rachunek prosty. Sprowadzam również błamy z grecji
      jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam. więcej na maila: morfeusz4@interia.pl
      Cena futra z norek łapek długość za kolana 7/8 np.w Simple chyba 6600zł włos na
      głowie staje to jest okradanie, naciąganie itd cena takiej kurtki powinna być
      4500 zł. Pozdrawiam
    • tralalumpek 13.11.06, 14:58
      jezeli norki to dobre norki, kogo stac na dobre norki to stac go i na bilet do
      wloch, nie widzialam jeszcze ladniejszych, bardziej finezyjnych modeli niz
      wloskie
      jezeli ktos chce kupic norki tak jak niektorzy kupuja pashminy za 39 zl to
      nawet na krupowkach moze kupic :)
    • baba06 13.11.06, 15:38
      nie ryzykowałabym zakupow futra w sklepieinternetowym, przeciez tak szlachetne
      odzienie należy przymierzyć,może tu
      www.andrzejjedynak.pl/pl/nowosci/index.html
    • kochanica-francuza 14.11.06, 00:06
      to na babie nr 1 jest ładne
    • inezjaa 13.11.06, 16:00
      masz racje- bywam we Wloszech na nartach i zawsze wieczorami Wloszki
      przechadzaja sie w swoich cudnych futrach... nigdzie nie widzialam tak pieknych
      futer jak na wloskich ulicach
    • roxy361 13.11.06, 23:16
      w Polsce to Andrzej Jedynak ale polecam Turcje nie bazary tylko sklepy np.
      Atalay Center Leather& Jewellery Muftuler str. Alanya
    • mila1009 14.11.06, 10:50
      A gdzie mieszkasz? Warto przejechać się do Kurowa, tam jest pełno zakładów,
      uszyją na miarę i do tego będzie kilka razy taniej niż w sklepie.
    • jgregj 14.11.06, 12:35
      Ale chyba nie z norek? Tam spejalizuja sie w skorach na kozuchy.
      --
      www.galeriagarderoba.pl
    • mila1009 14.11.06, 17:58
      Zależy w którym zakładzie, norki też można znaleźć.
    • sadecka 14.11.06, 19:51
      nie polecam kupowania futra w grecji - choc tanie, rozleci sie po paru
      dosłownie miesiacach.

jesli mama chce wydac kilkanaście tysięcy, warto rozejrzeć sie za czymś
      porządniejszym. Futra od Jedynaka nie są złe, choć mnie osobiście nie
      zachwycaja ich fasony oraz dyskusyjne często wykończenie. Bardzo polecam
      natomiast futra firmy Vinicio Pajaro - w Krakowie sklep na ulicy Grodzkiej.
      Jedna z najbardziej renomowanych pracowni futrzarskich na świecie, która na
      swoje wyroby daje dożywotnią gwarancje. I nie koniecznie trzeba u nich kupowac
      od razu sobole - mają też wspaniałe norki, karakuły itp., cudownie wykończone,
      w świetnym stylu. Naprawde, świetna robota - futro, w którym mama z
      przyjemnościa bedzie chodzić przez lata.
    • inezjaa 16.11.06, 15:33
      sadecka

dziekuje za Twoja wiadomosc. Niestety kilkunastu tysiecy mama nie ma. Mowa jest
      tutaj raczej o KILKU tysiacach. Maja to byc norki o dlugosci 3/4.
      z tego co wiem, z Grecji mozna takie przywiesc za 200 Euro.
    • ciak1 16.11.06, 15:38
      Szczerze mówiąc nie widziałam tam futer za 200 euro, ale moja mama kupiła 2
      lata temu w Grecji piękny kożuch za 500 euro w sklepie, nie na bazarze i nic
      się z nim nie dzieje. Jest bardzo lekki, mięciutki i ma bardzo modny fason.
      Podobne miała w zeszłorocznej kolekcji hexeline, z tym, że kosztowały 3600zł i
      były dużo cięższe - z twardszej skóry.
    • sadecka 16.11.06, 16:38
      inezjaa: coś źle doczytałam wobec tego :) Cen futer w Grecji nie znam,
      słyszałam jedynie o nich niezbyt dobre opinie. Zdarza sie czasami, ze zaglądam
      do polskich sklepów kuśnierskich - i ceny są tam całkiem przywoite, a już na
      pewno bardziej sensowne niż np w Hexeline czy Simple, gdzie za spore pieniądze
      dostaje sie futerko nienajlpeszej jakości. Dlatego polecałabym Mamie rozejrzec
      sie także i w takich sklepach, w Krakowie np dobry kuśnierz jest na
      Starowiślnej, przepięknie uszyty płaszczyk z karakułów - nie jestem ich
      miłośniczką, a naprawde byłam oczarowana - kosztował tam z miesiąc temu 2100.
    • zettrzy 16.11.06, 23:58
      nie wiem skad wzielas te opinie o futrach z Grecji, bo np. w Stanach wlasnie
      futra greckie maja bardzo wysokie notowania (jest nawet taki apokryf jak
      Onassis uwiodl Jackie na biale futro ;) ), oczywiscie zawsze moze sie trafic
      jakis defektywny egzemplarz, zwlaszcza kiedy kupuje sie za 200 euro (czy to
      byla kamizelka?)

zgadzam sie w pelni ze futro nalezy przymierzyc przed kupnem, dlatego nalezy
      pojsc do kusnierza, idealnie do takiego ktory moze to i owo zmienic aby
      naprawde dopasowac do figury
      --
      reszty nie trzeba

MAKE STYLE NOT WAR
    • inezjaa 17.11.06, 16:28
      mila zettrzy:

nie, to nie była kamizelka :)
      okazalo sie, ze mama widziala to futro za 200 Euro. Dlugosc 3/4 :) z łapek
      norek bodajże. Były nawet rękawy, wiec koło kamizelki to futro raczej nie
      lezalo :)
    • inezjaa 17.11.06, 16:33
      sadecka, dziekuje za rady :) szkoda, ze nie jestem z Krakowa :(
    • aniela1123 22.05.19, 09:10
      Hej! Ja zdecydowanie polecam futra marki buvaia, mozesz sprawdzić na ich stronie buvaia.com wiecej info. Mnie w sumie i tak szyli według mojego projektu, zamawiam od nich już trzeci rok i nigdy się nie zawiodłam, jakość super :)
    • mail-na-gazecie 03.06.19, 02:09
      Trzeci rok???!!! To ile tych futer. Spamując też trzeba myśleć.
    • aniela1123 12.08.19, 21:54
      niezbyt rozumiem? Zwykle kupuję futro na każdy nowy sezon, dzięki temu mam je na lata i zawsze mam co dobrać. W takich momentach ciesze się, że nie mieszkam w Polsce i nie muszę się tu dziwić, że takie pierdoły budzą w ludziach takie emocje:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka