Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Byłam na tych wyprzedażach

03.01.07, 23:24
    i normalnie wiatr hula w sklepach. Pusto, ludzi nie ma, ciuchy przecenione ale
    nieciekawe, gdzie wy widzicie te okazje i tłumy??:) Znalazłam tylko fajny
    płaszcz w Promodzie 50% taniej ale nie było rozmiaru więc jutro przejade sie
    do innego sklepu.
    --
    ---
    Obserwuj wątek
      • oxy_gen_86 Re: Byłam na tych wyprzedażach 03.01.07, 23:37
        Bo trzeba miec szczescie zeby znalezc cos naprawde ciekawego, fajnego i
        porzadnego. Sezonowym wyprzedazach podlegaja w wiekszosci ciuchy o kiepskiej
        jakosci. Dlatego dziwie sie tym, ktorzy nie patrza na caloksztalt - liczy sie
        fakt, ze ubranie przecenione i za 20zl mozna kupic "metke".

Ja, w przeciwienstwie do Ciebie, w okresie wyprzedazy nie moge dopchac sie do
        kasy (nie wspominajac juz o przebieralniach). Zawsze trafiam na porzadny TLUM!:)

Jedyna rzecza ktora nabylam na trwajacych wyprzeadazach sa jeansy z Terranovy.
        Teraz tylko mam nadzieje, ze jakosc nie bedzie taka sama (lub podobna) do
        wiekszosci ubran z ich sklepow.

Pozdraweiam i trzymam kciuki za poszukiwanie plaszcza:)
        • kadarkaa Re: Byłam na tych wyprzedażach 04.01.07, 01:05
          No bo właśnie nie ma czego kupować, przed świętami byłam w Orsay i Reserved,
          parę fajnych rzeczy przyciągnęło oko, ale postanowiłam przeczekać
          świąteczno-sylwestrowy szał. A dziś z tych zauważonych nie znalazłam niczego, za
          to pełno jest np. nieforemnych sukienek (niezeszły na Sylwka zapewne). A jeśli
          już jest coś ciekawego, to oczywiście nie zakwalifikowane do wyprzedaży.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka